Oriflame

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leba, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   tanácsadónők

A krémesen puha szemkontúrceruza E-vitamint tartalmaz és lágyan siklik a szemhéjon. Használható a szemkontúr megrajzolására, elkenve pedig füstös hatás érhető el vele.

viva885

2016. november 20.

Többször is próbáltam füstös szemeket "varázsolni", de a tizedik próbálkozás után is úgy néztem ki mint egy panda, rosszabbik esetben mintha szemen csaptam volna magam.. Nagyon könnyen elkenődött mikor még hozzá se értem.. Nálam nem azt érte el amit vártam ezért csak 1csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

MikoAlice

2016. február 16.

Én szeretem ezt a terméket, mert tartós és az ára is kedvező, nagyon intenzív. Sajnos elég könnyen kenődik, emiatt -1 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

Nikike05

2016. január 22.

Sokadjára rendelem újra és fogom is :)
nagyon szeretem :) de elötte alapozózni kell a szemhéjat ha tusvonalat vagy füstös szemet készitünk
nagy kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Sokadjára rendelem újra és fogom is :)
nagy kedvencem :)

tdorina3

2015. július 29.

Tényleg nagyon intenzív fekete, és könnyű vele dolgozni is.. viszont egyáltalán nem tartós, nem érintésálló, ha hozzáérek azonnal elkenődik.. sőt, hozzá sem kell érnem, mert nekem is egy idő után "feltapad" a szemhéjam felső részére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

cyberalice

2014. augusztus 1.

Feketém van, most próbáltam ki először. A kupakot összekeni, pedig óvatos voltam vele. Viszont a szemen egyből, a legkisebb érintésre is teli fekete színt visz fel, pillanatok alatt ki tudtam vele húzni a szemem, nem kellett hatvanszor átmennem rajta. Viszont... nem érintésálló, mindent összeken nagyon könnyen, és kent még egy plusz vonalat is a szemhéjamra pislogás után (szerintem ismeritek a jelenséget). Lepontoznám, de nagyon intenzív a színe, aminek rettenetesen örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Asztrid

2014. július 1.

Jó kis termék lenne mivel könnyen kenhető, a színei szépek, különösképp a feketéskék de.....egyáltalán nem tartós, könnyen maszatolódik, miután felviszem szinte azonnal... nem venném újra...kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Orsyna

2014. március 6.

már 2-en is rendeltek tőlem ilyet.A bnőmnek is tetszett a feketét rendelte. Én is kifogom próbálni a midnight blue-árnyalatot.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.