Palmolive

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2012. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

Élvezze a tisztaság élményét az alga kivonatot és ásványokat tartalmazó  tusfürdővel!

bija

2021. július 27.

Maga a nagybetűs Nyár! :) És látom, hogy nemcsak nekem. Minden nyáron ezt a tusfürdőt használom, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Dyana91

2021. március 2.

Egy flakonnal használtam el ebből a tusfürdőből és nagyon szerettem. Illata pompás, jól habzik és tisztít. Szerencsére nem irritálta a bőröm és az illata is tartós volt. Csak azért nem vettem mégegyszer, mert a többi illatot is ki akartam próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

narancsdzsem

2020. augusztus 9.

Nyaranta vele nosztalgiázok,imádom az illatát,legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Nyaranta vele nosztalgiázok,imádom az illatát,legjobb!

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nagyon szeretem a termekeiket.Nagyon jo illata van es nagyon jol apolja a bort.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Nagyon szeretem a termekeiket.Nagyon jo illata van es nagyon jol apolja a bort.

bogyoesbaboca

2019. június 5.

Nagyon nagyon szeretem ezt a tusfurdot.nem hasznalom folyamatosan mert egy ido utan megszokom az illatat,de mindig van egy falkonnal itthon ha mar elfelejtem milyen is.csak eloveszem es isteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Evelyn31

2018. október 2.

Szeretem a Palmolive tusfürdőket,ezt különösen. Vmiért mostanában nem vettem ezt a márkát :/
Ideje feleleveníteni a vele kapcsolatos szép emlékeket. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Ideje feleleveníteni a vele kapcsolatos szép emlékeket. :)

Nileve

2018. szeptember 6.

Kisgyermek korom talán egyik legizgalmasabb terméke volt ez. Anyukám gyakran vásárolt magának ilyen tusfürdőt, de persze engem óva intett tőle, mondván, hogy kicsi vagyok, nem nekem való az ilyesmi "fancy" tusfürdő. Gondolom szerette volna elkerülni, hogy már az első alkalommal magamra borítom az egész flakont. :D
De sose tudtam nyugodni, ezek a benne lévő kis gyöngyöcskék nagyon vonzottak, egy kisgyereknek élmény az ezzel való fürdés. Így aztán néha néha zuhanyzáskor csentem az ő tusfürdőjéből, de épp csak annyit, hogy hosszú távon ne legyen feltűnő a kimaradt mennyiség. A későbbi évek során is akárhányszor volt otthon, mindig elkapott egy nosztalgikus érzet. Ennek a terméknek az illata remek és tényleg nyújt egyfajta élményt a sok kicsi benne lévő gyöngyöcske. Nem lehet rá egy rossz szavam sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Yeliz

2018. augusztus 14.

A KEDVENC tusfürdőm, egy nagyon régi Spanyolországi nyaralásra vettük először gyerekkoromban, lassan több mint 20 éve és csupa-csupa kellemes emlék fűződik a használatához. A gyerekkori nyarak emléke, ezt a tusfürdőt nem tudom megunni és időről-időre újra veszem. Remélem sosem fogják megszűntetni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

aneeco

2018. augusztus 13.

A levendulás illatú változat mellett ez a másik nagy kedvencem, imádom az illatát! A kis mikrogyöngyök? miatt nagyon jópofa állaga van, jó vele fürdeni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

VictoryFord

2018. augusztus 1.

A levendulás palmolive tusfürdő mellett ez a másik illat amit már számtalanszor újra vettem. Szeretem az illatát,jól habzik,nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.