Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jiangzhi, Módosítva: 2011. július 8.

Kategória:   Testápolók

Sheavajjal és panthenollal.

anitaanett

2014. július 14.

A Prinzessin tusfürdővel egy időben használtam ezt a testvajukat, de annyira nem nyerte el a tetszésem, mint az. Túlságosan zsírosnak éreztem, pedig egyébként nagyon száraz a bőröm, pont ezért is vettem meg. Nem tetszett annyira, talán csak az illata az, ami megfogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 15.

Egy fél dobozzal már elhasználtam, és azért vettem meg,mert láttam hogy akciós, és jórészt shea vajból áll. Jól hidratál, könnyű eloszlatni, és számomra elég büdös. Nem hiszem hogy sok gyereknek van szüksége ilyen mértékű hidratálásra egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

bergamott

2012. július 2.

Őszintén szólva az összetevőkkel eddig nem foglalkoztam, de ezen a szilikon dolgon elgondolkozom.

A nagyon érzékeny bőrű lányomnak már kínomban vettem meg, ha a bőrgyógyászok méregdrága csodaszerei nem hatnak, hátha hat ez a "maskara", és ez legalább örömet is okoz neki. Okozott, de nem csak a csillogásával, csomagolásával, hanem a hatásával is.

Prinzessin Sternenzauber termékeket általában büdösnek tartom, de ennek az illatával is megtudtam békülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

jiangzhi

2011. július 1.

Ez a termék a gyermekek bőrének ápolására szolgál, de mivel az van ráírva,hogy natúr összetevőket tartalmaz kipróbáltam. Rózsaszínű, telepakolva csillámokkal és felkenni is nehézkes, igaz vaj és nem krém. Az illata nagyon finom annak aki szereti az eper illatot, de kissé erős. Érzékeny bőrűeknek szerintem nem ajánlatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.