Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. július 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Agyaggal, bisabolollal, B5-provitaminnal és uborkakivonattal. Bőrtisztító és nyugtató hatású. Az allantoin elősegíti a bőr megújulási folyamatát.

vandanikoletta

2017. január 8.

Kedvenc arcmaszkom. Nekem kb 4-5 alkalomra szokott eleg lenni, pedig nem sporolok vele. Szépen eltünteti a patikat es a pirossagot. Nagyon jól lehüti az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Rika90001

2016. november 15.

Nagyon jó, imádom a RDL minden arcmaszkját. Jól tisztít, én utána krémezwm az arcom mert kicsit szárít. De miután felteszem és lemosom olyan jó tiszta érzésem van. Kupon napokon 100 ft/db jött ki. Betáraztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

csizmadiacinti

2016. november 13.

Nagyon örülök, hogy végül bizalmat adtam neki. Szuperül teszi amit ígér. Kellemes az illata. Nagyon tetszik az a bizsergető érzés, ami a felkenés után azonnal jelentkezik. :) Lemosni egy kicsit macerás, eléggé ragaszkodik. Bármikor újravenném, mert nagyon szépen összehúzza a pórusokat és eltünteti a felesleges zsírt! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Viki032

2016. július 12.

Már rengetegszer vásároltam újra. Szépen tisztít, olcsó is. És több alkalomra is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

blankasara

2016. május 10.

Szkeptikus voltam az ára miatt, de gondoltam, egy próbát megér. Megérte! Kellemes az illata, tényleg tisztít, nem irritál, csupán az elején csíp egy kicsit, és nagyon szépen megnyugtatja a bőrpirosságot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Az illata nagyon kellemes , nagyon puha lesz az arcom utána. Az árát teljesen megéri , nekem nem okozott pattanásokat sem irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Aprile

2016. február 1.

Szeretem a Rival de Loop arcpakolásokat, és ez az egyik legtöbbször használt verzió nálam. Határozottan vastag érzetet nyújt, ha egy fél tasaknyit eloszlatok az arcomon, kellemes az illata, és nyújt egyfajta ápolást is. Mindig jól esik használni. 10-15 perc után - amikor már azt érzem, hogy rámeszesedett az arcomra - kész felüdülés lemosni, és élvezni a pihe-puha bőröm érintését. Viszont kisebb küzdelem árán lehet csak leszedni, olyan vastag a krémecske. Szeretem is, meg nem is. De inkább igen, mint nem.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Queen

2015. május 15.

Ez nekem speciál pont nem csinál semmit.nehéz lemosni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Ez nekem speciál pont nem csinál semmit.nehéz lemosni is.

fancsi25

2014. október 11.

Nagyon szeretem ennek a pakolásnak az állagát, olyan különösen extra dolgot nem csinál a bőrömmel, érezhetően simább, és valamennyire nyugtatja is, de a lemosását nem szeretem, és sok van egy tasakba, 2 pakolásra nekem nem elég, 1re viszont sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Bolvarin

2014. szeptember 16.

2 tasakból eddig 1-et használtam el, de nagyon sokáig elég volt. Eleinte tetszett, illata, állaga, hatása, minden. De mire a tasak végéhez értem, már alig vártam, hogy elfogyjon, mert azt vettem észre, hogy nem csinál semmit a bőrömmel. Talán kicsit puhább lett, de nem nyugtatta a gyulladt pattanásokat, és ez nálam elvárás.
Valószínűleg egy időre félreteszem, mást használok, és mikor már nem emlékszem, hogy ez milyen volt, akkor elhasználom a másik 8 ml-t is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.