Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Henriett, Módosítva: 2014. április 23.

Kategória:   Hajfestékek

Hajfesték termékcsalád luxus gyöngy kivonattal

A Schwarzkopf és Claudia Schiffer együttműködése révén jött létre. A formula kifejlesztése során a Schwarzkopf szakértői ihletet merítettek Claudia Schiffer divatvilágbeli és divat fotózásokon nyert tapasztalatából is.

A luxus gyöngy kivonat nemesíti a formulát, tökéletesen elkeveredik a gazdag omega olajban. A több funkciós intenzív elixír hajbalzsam belülről ápolja a hajat és lezárja a hajszálak felszínét festés folyamat után.

A tiszta, hűvös szőke és szikrázó színeredményért, 1–2 árnyalatnyi hajvilágosítással.

cattitude

2017. október 31.

szuper ez a festék ahhoz képest, hogy drogériás, ma használtam először és remélem, nem utoljára. egy kínaiban vettem potom 450 forintért a 12-1 xtra light blonde árnyalatot. a dobozban elegendő festék van, bőven jutott a hajtöveimre és a kicsit elszíneződött hajamra a hajhosszom középtáján is. könnyen fel lehet kenni (én tálkát és ecsetet használok), nem csíp, könnyen lemosható. sajnos a szűz hajam vöröses pigmentjeivel nem annyira bánt el, de pl a syoss hasonló világos festékéhez képest nagyon jó eredményt értem el. a hajam egészségesnek tűnik, nem hullott öblítésnél sem, puha, fényes, szép színű, szóval elégedett vagyok. holnapután rohanok is vissza az üzletbe, hátha van még ebből a festékből, mert betáraznék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Kori

2017. május 23.

12-1 Xtra Light Cool Blonde-ot sikerült az eredeti ár töredékéért beszereznem, de a teljes árát is abszolút megéri. Eddig ezzel sikerült elérnem a legkevésbé sárgás eredményt, de így sem az igazi... lehet, hogy sohasem fogom elérni a vágyott árnyalatot, se fodrásszal se egyedül. :D Az illata nem zavaró, és bár féltem, hogy ront a hajam állapotán, a vártnál sokkal kevésbé roncsolt. Egységesen világosított, hamvasító cseppek használata mellett szép az árnyalat. A balzsama... hát az valami csodálatos. Nekem kétszeri használatra volt elég a világosított részre, az illata és a hatása is csodás. Ha létezne nagy kiszerelésben is, csak ezt használnám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

barbarahella

2017. március 25.

Nekem bevállt a szőkítő termékük. A gyengébbik szőkítőt, az XL-t használtam vörösesszőke hajamra, és sárgát csinált belőle, és ez is volt a cél. Ez volt a harmadik szőkítésem, és a korábbi világosítások igencsak megviselték a hajam, jópár centit le kellett vágatni, főleg az első után. Ez az első olyan szőkítő, ami tényleg semennyire (!) sem rontott a hajam állapotán, egy centit sem kellett már levágni. Persze utóápolni kell, mert mégiscsak szőkítő. Bárcsak előbb megtaláltam volna, akkor most hosszú hajam lenne... .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

lilibeck

2016. június 14.

Egy éve még gyönyörű hamvasszőke hajam volt, és a rémhírek ellenére, hogy szőkíteni csak fodrásznál lehet és több alkalom is, a sötétbarna hajamból seperc alatt szőke lett a syoss lightenerrel. Imádtam, mai napig syoss fan vagyok :D aztán félévre visszaálltam barnára.
Sajnos nem a syoss landolt a kosaramban múlthéten, hanem ez a termék. Lehet közrejátszott az is, hogy akció volt.
Borzalmas amit a hajammal művelt. Hiába kentem le az egészet, foltokban szívta ki, és ahol le is szívta, szinte narancssárga lett. A kedvencem az elől lévő barna tincs, amit a ható idő alatt 3x kentem még be és semmit nem szívott belőle. Vannak olyan részei a hajamnak, ami olyan barna mintha festéket se látott volna.
Mondanám, hogy én rontottam el valamit, de nem hiszem, mert évekig szőkítettem magamnak a hajam, volt egy technikám ami bevált, sosem lettem tarka. De ez... én nem hittem, hogy tényleg tehet ilyet a hajjal egy szőkítő :D
Soha többet mást nem veszek mint a syoss. Nem éri meg próbálgatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Soha többet mást nem veszek mint a syoss. Nem éri meg próbálgatni.

emiiii

2016. június 9.

Imádom! a tescoban vettem akciósan, gondoltam teszek egy próbát, nagyon megérte, gyönyörű hamvas szőke szín, nem szárította a hajam és nagyon könnyű a felvitele, festés közben nem ragad tőle össze a hajam, ki tudom közben fésülni, hogy jobban eloszlassam a festéket, anélkül hogy kihullana közben a hajam, tökéletes!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

nagyerika28

2016. április 14.

Sírni tudnék, úgy kiszívta a hajam :'( Pedig nem is hagytam rajta még félórát se.Szívem szerint azonnal rákennék egy sötétebb szőke festéket, de 1-2 hétig nem merem.Nem csípett,de elég sok hajam kihullott tőle.Nagyon megbántam, hogy ezt a festéket kipróbáltam....és a barátom még nem is látta a fejem.Na,az Ő reakciójától félek a legjobban :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

dandy

2016. január 26.

Kb. 18-20 éve már csak L'oreal hajfestékeket használok, előtte próbálgattam mást is, de az vált be. Most hétvégén a DM-be kiárusítva volt ez a festék, 850 Ft-ért adták....gondoltam teszek egy próbát, gyors csekkolás itt, hmm, annyira nem lehet rossz, és mivel már csak a 10-0 és 12-0 árnyalat volt, így a 12-0 jött velem. Nem bíztam a véletlenre, festés előtt bőrpróba, csak így mertem másnap felkenni. Semmi gond nem volt, semmi irritáció, a hajam is megmaradt. :) A színe teljesen olyan mint a dobozon és nem lett szárazabb a hajam mint volt. Az ápolója is szuper, nagyon jó az illata is, kár, hogy csak 1x-i alkalomra elegendő. Az 1 doboz festék is elég volt a vállig érő hajamra. Összességében elégedett vagyok, 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

moniq0213

2015. november 18.

Csakis szuperlatívuszokban beszélhetek róla:
Életem első olyan festéke (8-0 árnyalat Medium Blonde), ami tökéletesen ugyanolyan színű lett, mint ami a dobozon van feltüntetve. Ezt bizonyítandó csináltam is örömömben egy fotót a végeredményről a doboz mellé rakva:

Használat előtt ennél világosabb szőkére festett hajam volt, úgy 1 hónapos lenövéssel, szerettem volna picit természetesebb hatású színt, ezért esett erre a választásom, és nem bántam meg! :)
Eddig ezelőtt ha 10 különféle festéket nem próbáltam, akkor egyet sem, és mindig csalódás volt a vége, sajnos még a 2000 forint körüli Lorealok sem adtak ilyen eredményt.
Rengeteg csillagot érdemel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Csakis szuperlatívuszokban beszélhetek róla:

Rengeteg csillagot érdemel :D

Wacskamati

2015. október 20.

Szeretném megkérdezni, hogy mennyi ideig hagyjátok a hajtöveken a festéket. Az a gyanúm, hogy túl hamar lemostam (talán ezért lett kicsit narancsos árnyalatú?)...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

loralin

2015. október 9.

A sok negatív kritika miatt féltem tőle, de szerettem volna lecserélni a jól bevált szőke festékemet, mert pár hajmosásig mindig brutálisan őszes hamvas lett a fejem tőle. Csalódtam, de pozitívan! A 12-1-es árnyalatot használtam a sötétszőke, vörösödésre hajlamon hajamon. Az eredmény nem lett brutálisan hamvas, mint az elődjétől, amit eddig használtam (Garnier Color Sensation 111), de nekem nagyon tetszik! Természetes hatást ért el a hajamon és sokkal selymesebb. Bár én csak a tövét szoktam festeni, a hosszára max pár havonta szinezőt alkalmazok. A felvitellel sem volt gond, az ápoló is megállja a helyét, valamit maga a festék egyáltalán nem irritáló szagú, emlékeztet a L'oreal Casting Creme Gloss gyümölcsös illatára. Nálam abszolút befutú, ezentúl ezt fogom használni! Az eredeti árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Sodium Myreth Sulfate, Ceteareth-12, Stearamidopropyl Dimethylamine
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Lauryl Glucoside, Ceteareth-12, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.