Schwarzkopf

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Ocynala, az összetevőket feltöltötte: bettuszkaaa, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték OMEGAPLEX 3 lépcsős hajtöredezés elleni technológiával.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Coconut Alcohol ti I eo I eu Sodium Laureth-6 Carboxylate ti Sodium Myreth Sulfate ti I eu Toluene-2,5-Diamine Sulfate Amodimethicone szil Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylates CopolymerPalm Kernel/Coco GlucosidePotassium Hydroxide Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Glyceryl Oleate eo I eu Parfum / Fragrance i Ceteareth-12 ti I eu Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Sodium Sulfite ta Resorcinol Ammonium Sulfate Sodium Silicate Etidronic Acid ti Ascorbic Acid a I v M-Aminophenol Sodium Chloride 4-Chlororesorcinol Citric Acid kh Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Citronellol i 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate Disodium Succinate PVP 0 0Succinic Acid Lysine HCLArginine Phenoxyethanol ta Ethylhexylglycerin Hydrolyzed Keratin h Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Dimethicone eo I szil 1 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Behentrimonium Chloride ta Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Steardimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed KeratinStearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Cetyl Palmitate eo 0 0Lactic Acid h I kh Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Methylparaben ta I par 0 0Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Panthenol eo I v 0 0Citric Acid kh Amodimethicone szil Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i Linalool i Limonene i Trideceth-12 ti I eu Coumarin i Hydrolyzed Pearl Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Amber Extract Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin Maris Sal / Sea Salt Hexyl Cinnamal i Glycerin h 0 0

Schwarzkopf Color Expert 6.88
Ár: 800 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Zoi

2019. szeptember 18.

Hááát, őőő... Szóval! Középbarna, végei felé világosabb (majdnem szőke) hajamra megvettem 4.9-es sötét violet színben. Hát nem lettem lila kicsit sem. Viszont beazonosíthatatlan színű lett a teteje, rozsdabarnát mondanék, ha nem lenne egy kis pinkes-szilvás beütés benne, az alja meg világos vöröses-barna lett. Az a kevéske szín ami belekerült 3 hét alatt ki is kopott majdnem teljesen. A hajam most olyan mint festés előtt, csak egy árnyalattal sötétebb. Viszont a két balzsam, amit hozzá adnak egyszerűen szuper!!! Összességében a szín teljesen más lett, tartóssága egy nagy nulla, de nem károsította vagy szárította ki a hajamat és klasszak a balzsamok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Martika98

2019. július 30.

A 6-os világosbarna árnyalattal festettük be, de akkor még nem tudtam, hogy általában sötétebb lesz, mint a képen, és mint az elnevezés, így lettem FEKETE! Hú, hát rengeteg fejfájást okozott, nagyon utáltam, mivel a vöröses sárgás fénye az előzőnek még át is ütött, így 2 hajmosás után gesztenyebarna lett a hajam. Nem tudok mit mondani...a tartóssága közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

JuditTTT

2019. június 18.

Alapvetően elégedett vagyok vele. Hajtő frissítésre vettem egy 8-as árnylatot, ami a fejemen sötétebb lett, olyan 7-es, közelebb a barnához inkább, de nem baj, mert az eredeti hajszínem is sötétszőke, ez megy a szememhez, ami eleve mogyoró színű, sárgás árnyalatokkal, ill. az arcbőrömmel is egyezik. A végére majd rakatok kis balayage-t sztem és úgy már érdekesebb lesz. Tényleg ápol, most mai eredményről számolok be, így, ha roncsolna vagy hullana tőle, majd updatelek. Egyelőre jónak tűnik. Soha nem volt még szerencsém nem szárító és roncsoló hajfestékhez, úgyhogy, ha hozza, amit ígér és ilyen puha, ápolt marad, mint most festés után, akkor ez igen komoly fegyvertény a piacon. Remélem bővül a színpaletta, mert az árnyalat mennyiség viszont édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

aagica

2019. március 22.

Őszülő, sötétszőke hajat szőkére festeni nagyon nehéz. (Szóljon, aki tudja a tuti tippet.) Eddig még ez volt a legjobb megoldás, a 9/1-nek szép színe van és nem teszi tönkre a hajat. Most sajnos ezt kivonták, kereshetek új árnyalatot. Már többször újra vettem és egyelőre maradok is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

agotamirjam

2019. február 13.

A 7.0-ás "Sötétszőke" árnyalatot használtam. SZÁMOMRA szuper! Fekete volt a hajam, azt leszívattam fodrásszal, elbeszélgettünk vele a számok jelentéséről, és amúgy is tudtam, hogy se az elnevezésnek se a képen szereplő színnek köze nincs a végeredményhez. Így lett egy nagyon szép világosbarna hajszínem, pont olyan, amilyet szerettem volna. ÉS! Szuperül befogta az erősen őszülő hajamat.

Én nem éreztem büdösnek a terméket, könnyen lehetett vele dolgozni. Nem égette a fejbőröm, most még nem száraz a hajam.. Meglátjuk mennyire kopik, meg hogy alakul a hajam minősége. Ha beválik, jó darabig ennél maradok.

UPDATE I

Másodjára is megvettem, felkentem és én nem tudom miért, de sötétebb lett, mint először. Szerintem legközelebb a 8-as árnyalatot veszem. (még mindig nem éget, a hajam pedig egyáltalán nem lesz száraz tőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

UPDATE I

Rkriszti2

2019. február 11.

Nem rossz, de nem voltam elájulva. Kicsit vöröses, sárgás hajamra kentem rá a középszőke árnyalatot. Hellyel-közzel befogta, a szín nagyjából még egyenletes is lett. Alapvetően fényévekkel jobb, mint az olcsó drogériás hajfestékek, de azt hiszem, én inkább a fodrásznál maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 11.

Dorkica

2018. november 9.

10.1-es árnyalatot vettem meg. A szőkített, foltos, vörös árnyalattal teli hajamból, gyönyörű egyszínű, puha hajat varázsolt nekem, vörös árnyalat nélkül!! Mostantól biztos hogy ezt fogom használni. A balzsamnak nagyon jó illata van. Nagyon jó végre olyan hajfestékkel találkozni, ami azt adja vissza ami a dobozon van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

kontrakcio

2018. október 29.

Update3: Végül a 7.77 nagyon bevált, ezt használtam kb másfél évig folyamatosan, szép természetes rézvörös hajat csinált, nem azt a csúnya narancssárgát, hanem kicsit barnásat. Festés után közvetlenül kicsit sötétebb volt, majd hetek alatt kivilágosodott, de végig szép maradt a színe. Na erre persze most mindenhonnan eltűnt, kereshetek helyette mást. :( Az egyetlen negatívum amit tapasztaltam vele, hogy mintha szárazabb lenne tőle a hajam, a vége is töredezik, pedig sokszor vágok belőle, meg igyekszem keveset vasalni. De hát az ammóniás festékek már csak ilyenek.

Update2: Na kipróbáltam a 7.77 rézt is, miután az előző festék már eléggé kikopott, meg világosítottam is rajta aszkorbinsavval. Hát, szinte szó szerint ugyanazt tudom erről is írni, mint a mogyoróbarnáról. Ez is sötétebb lett a vártnál 1-2 árnyalattal, és kevésbé élénk, inkább egy rezes fényű barna. Szép egyébként, de hát megint zavar, hogy sötétebb a hajam mint szerettem volna, bár biztos ez is fog kopni...

Update: Kap még egy csillagot, mert azóta megbékéltem vele, valamennyit világosodott pár mosás után, és napfényben kimondottan szép a színe.

Világos vörösesbarnára festem már jó ideje a hajam, néha barnább, néha egészen rézvörös, végigpróbálom már lassan az összes drogériás festéket... Utoljára ebből a festékből a 6.68 mogyoróbarnára esett a választásom, mert a dobozon szép rezesnek tűnt, és eddig is 6-os színmélységben festettem. Hát... szép szín, de sötét lett, ez inkább 5-ös, sőt volt olyan 5-ös mélységű festékem ami világosabb volt. :/ És nem is elég vörös nekem. Napfényben amúgy szép meg minden, de akkor sem ezt vártam... Bánom, hogy nem a 7.7 rézt vettem, most kezdhetek újra szórakozni a világosítással, eh. Na mindegy, amúgy nem rossz festék, mondjuk büdös, dehát ammóniás, ezen kívül sok mindent nem tudok róla elmondani, csak gondoltam legyen itt egy vélemény erről az árnyalatról, hátha valakinek hasznos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Katerinna

2018. augusztus 22.

3.0 sötétbarna színt vásároltam meg. Maga a festék elég intenzív, a közepes barna hajamból feketét csinált de ez még úgy is kopni fog. Külön pozitívum volt, hogy 2 pakolás volt a csomagan , 1 festés utánra és 1 amit 3 hét elteltével kell megismételni.
Festés után gyönyörű fényes lett a hajam és úgy vettem észre, hogy kevésbé zsírosodott. Viszont hiába használtam utána pakolást illetve spray kiszerelésű hajbalzsamot az ammónia szagot semmi sem vette el. Ez nyilván elmúlt a második hajmosásra.

Összességében én meg vagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Összességében én meg vagyok elégedve a termékkel.

Jrsmn

2018. július 19.

A mogyoróbarna árnyalatot használtam, hát köszönőviszonyban sincs az eredmény a képpel... Középbarna alapon van valami kis arany vagy vöröses fény és ennyi... Viszont valóban nagyon puha lett utána a hajam, ez legalább jó pont. A rézvörös színnel szerettem volna legközelebb festeni, hátha azzal elérem a kívánt színt, de azt még úgy látom, kivonják a forgalomból, úgyhogy inkább keresgélek tovább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Oleate, Ceteareth-20, Cyclomethicone, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Cetyl Palmitate, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Sodium Myreth Sulfate, Glyceryl Oleate, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-12
Szilikonok: Amodimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Ceteareth-12, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Phenoxyethanol, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

PVP 0 0
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!