Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Rinse-Out Intense Treatment Weekly Therapy Hajpakolás

Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vivien92, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2020. szeptember 24.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajpakolás mikro-regeneráló-lipidekkel és mazsarózsa kivonattal. A növény poros formula multiszenzorális élményt nyújt, és kisimítja a hajat az egészséges kinézetű és ragyogóan fénylő hajért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tniki

2020. szeptember 17.

Szerencsémre kiárusításban én is rátaláltam erre a csodaszerre mindössze 420 forintért és nem tudtam én sem ott hagyni. A hosszú, könnyen kezelhetetlenné váló hajammal csodákat tett. Samponozás után vittem fel a hajamra kb. tarkó hosszig és hagytam rajta a pakolást az előírt 2-3 percnél kicsit tovább. (Kicsit bele is masszíroztam) A benne található apró kis szemcsék egyáltalán nem zavaróak, öblítést követően nyomuk sem lesz.
Cserébe egy könnyen kezelhető, ápolt, selymes, fényes hajat kapunk. A kupakos kialakítás nagyon praktikus, nekem egy tasak 2-3 használatra volt elegendő.

Még külön kiemelném az illatát, ami szerintem elképesztően kellemes, hogy benne marad a hajban napokkal később is. Nekem ez külön tetszik, de ha valakit ez zavar, akkor óvatosan bánjon vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

szanii

2020. szeptember 10.

Wooow! Magamtól biztos nem vettem volna meg, de megláttam kiarusitva és muszáj volt elhoznom. Milyen jól tettem. Nagyon praktikus a kupakja, többször lehet használni. Kozephosszu hajamnal jópár használatot bír. Szemcses sűrű állagú, hamar beszivodik és lehet obliteni. A göndör hajam imádja. Lehet, hogy veszek még belole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Liliom2222

2020. szeptember 6.

Egyszerűen csodákat tett a hajammal!
Hosszú hajam van,eléggé száraz és kezelhetetlen.Eddig 2x használtam(még talán egy vagy 2 alkalomra való van a tasakban)és sokkal könnyebb kifésulni a hajamat,egész héten puha és könnyen kezelhető maradt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Egyszerűen csodákat tett a hajammal!

Fiszuli

2020. július 19.

Itt is - mint a másik két testvérénél - szeretném kihangsúlyozni, hogy a teljes ára valahol 800 Ft körül mozog. Egyébként, ahogy látom, folyamatosan akciós, valahol 500-600 Ft között mozogva. Magáról a termékről annyit, hogy örülök, hogy a három közül ezt próbáltam ki utoljára, mert szerintem ez a legjobb. Ennek van a legkevésbé durva állaga, bár ez is szemcsés, egyáltalán nem karcol. Az illata valami isteni felkenéskor is és azóta is, pedig három napja mostam hajat. A többi ugyanaz, mint a testvéreinél: nem ragad, nem nehezít, könnyű kiöblíteni, napokkal hajmosás után sincs zsíros érzet. Ezt is a fenék alá érő hajam utolsó harmadára viszem fel, nagyjából 5 percig hagyom hatni. Egy tasakban kiadós mennyiség van, nekem 3 alkalomra elég még így is. Összességében azt tudom elmondani, hogy őt is és a testvéreit is újra fogom venni és felváltva fogom őket használni. Mindegyikkel maximálisan meg vagyok elégedve, ez picit kiemelkedik közülük, főleg a csodálatos illata és kellemesebb állaga miatt. A hajam gyönyörű, csillogó és selymes, puha. Jó termékcsalád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Fehereszti

2020. március 18.

Abszolút 5*! A legjobb balzsam amit valaha használtam. Nekem hosszú, szőkített hajam van, ritkán vágatom mert szeretném növeszteni, de így a végek elég szörnyűek. Na de ez... nem nehezíti és nem zsírosítja, a vége meg egy szöszös valamiből gyönyörű, erős, ápolt hajvég. Kenterbe veri csomó drágább balzsamom. Egyelőre csak ezt fogom újra venni. Én úgy használtam hogy mosás után a közepétől felkentem jó vastagon, felcsatoltam úgy a fejtetőmre és 10-15 percet rajta hagytam. Aztán öblítés. Tökéletesen működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

laracroft

2020. március 10.

Sajnos én a növény poros formulát és a multiszenzorális élményt csak "hülye marketing díjjal" tudom elismerni, ennek ellenére a pakolás maga 5 csillag. Használat közben fel sem tűnt igazán, sőt, a bőrradír-szerű darabkák/szemcsék is zavartak benne, de egy alapos öblítés után a hatás mindenért kárpótolt. Hidratált, puha, könnyen kifésülhető haj, még napokkal később is, hajtövek zsírosítása nélkül. Szebb a végeredmény, mint bármelyik tizen- huszonezres pakolás után, pedig néhányat már kipróbáltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Jelizz

2019. november 29.

A csomagolasa mar elsore megvett kilora! Az illata nagyon jo ami hajmosas utan benne marad a hajamban, puha lessz tole a hajam. Bar olyan nagy csodat nem csinal ettol fuggetlenul lehet hogy megveszem a nagy tegelyes hajpakolasat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

viki19

2019. október 25.

Ma próbáltam ki először. Elsőre nagyon selymes és fényes lett a hajam. Meglepően jól működik. Kb 2 használatra lesz elegendő a mennyiség pedig igen hosszú hajam van. Biztosan vásárolok még néhányat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin