Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

A teljeskörű regeneráló hajbalzsam 19 aktív hatóanyagával és a Cell Repair Systemmel könnyebb kifésülhetőséget és kevesebb töredezett hajat biztosít. A Cell Repair System hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

lukacskata

2019. március 23.

A total Repair spray-balzsamját használom évek óta....gondoltam kiprobalom a “kiöblítős” balzsamot is....haaat, nekem ez nem vált be.... 🙁 semmi negatívumot nem okozott....de (sajnos...) pozitívumot sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Floree

2018. november 14.

Amikor elkezdtem használni, akkor még nem sejtettem, hogy később iszonyatosan viszketni fog a fejbőröm ettől. Eleinte még nem, de aztán pár használat után...lapos zsíros haj és viszkető fejbőr hajmosás után 2 nappal. Azt hittem hogy a sampon okozza, de tévedtem. Többet nem veszek ilyen balzsamot, legalábbis nem magamnak. Pedig a kifésülő spray-ük tényleg jó.. de ez!...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Manci01

2018. szeptember 27.

Talán az egyik legrosszabb balzsam amit eddig használtam.Samponjával együtt vettem de a kukában landolt mind a kettő.
Egy héten egyszer mosom a hajam,tehát nem gyorsan zsírosodó.Amikor ezt használtam hajmosás után egy órával olyan volt a hajam mint máskor 3nap után :D
Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Nekem nem jött be.

Kitsyke

2018. augusztus 31.

Eleg furi egy balzsam, nekem nem er semmit, elegge hig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Eleg furi egy balzsam, nekem nem er semmit, elegge hig...

fethadri

2018. augusztus 10.

Szuper az illata, nem hagy zsíros érzetet a hajamon, könnyen kifésülhető lesz tőle. Csak annyi, hogy a hajtövekre nem szabad használnom, mert hamar zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Raspberrycheesecake

2018. március 13.

Az esetek nagy részében Gliss kur balzsamokat szoktam venni, mindig más fajtát veszek, hogy kipróbáljam hátha jobb lesz, mint a többi, de nekem úgy tűnik, hogy az összesz balzsamuk szinte ugyanazat tudja, csak egy-kettő ami még gyengébb, de egyik sem olyan kimagasló. Átlagos balzsam.

Mit tud? Könnyebben fésülhetővé teszi a hajat, puha lesz tőle és nagyjából ennyi. Hajmosás után a töredezett hajvégeket egész jól ELFEDI, de két nap után ugyanolyan lesz és hosszútávon jobban szárít és szálkásabbak a hajvégek, aztán hajmosás után 2napig megint tűrhető és így tovább, de a fodrászt nem lehet helyettesíteni...... GK balzsamok illatát általában szeretem, de némelyik túl parfümös, alkoholos.
Ami zavar bennük (és amúgy a balzsamokban általában), hogy mindegyiknél az alkohol a 2. helyen van (van amelyikbe 3-4féle alkoholt is raknak) és ez okozza a Szárító, szálkásító hatást, amit a szilikon pár napra eltakar. Nem is értem, hogy egy hajÁPOLÓnál ilyen nagy mennyiségű alkohol megengedett legyen.
Nagyon régóta használok balzsamokat, de úgy vettem észre, hogy azóta a hajvégeim szálkásabbak, de balzsam nélkül meg alig bírom kifésülni. Úgy érzem, hogy a legtöbb balzsamcsak arra van, hogy megkönnyitse a kifésülést, selymesebbé tegye a hajat, de nem ápol.

Nem tudom miért ragaszkodok ennyire a márka balzsamjaihoz, mert tényleg semmi extra, de Elseve, Syosst leveri. (Sajnos amilyen márkájú sampont használok nekik nincs balzsam)

Update: az utóbbi 1-2hónapban kihagytam a balzsamot, csak megmosom, és furcsa, de azt vettem észre, hogy a hajam állapota javult, kevésbé szálkás, pedig rosszabbnak kéne lennie, ahogy kopik ki belőle a szilikon. Igaz, azóta megszenvedem mire kifésülöm a hajam mosás után és kicsit jobban is gubancolódik napközben, de a hajvégek szebbek lettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Neszti89

2018. március 2.

Néhány hajmosás után vagyok vele, eddig elégedett vagyok, az előzőtől (Syoss) hamar zsírosodott a hajam. Szeretem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

beautygirl80

2018. január 4.

Én már nem is emlékszem, hogy mióta használom, de 10 éve biztosan. Néha veszek valami mást próbaképpen, aztán pár hajmosás után visszatérek hozzá. Irtó könnyű kifésülni a hajamat, ha ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

missorsi

2017. február 23.

Én szeretem nagyon, puha selymes lesz a hajam tőle és könnyű kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Én szeretem nagyon, puha selymes lesz a hajam tőle és könnyű kifésülni.

RDTIMI

2017. január 24.

A száraz hajamra ez volt a tökéletes választás sokáig. Szerettem az illatát, könnyebben fésülhető volt a hajam. Most a Syoss-t használom, mert ár-érték arányban sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.