Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Sampon száraz, töredezett hajra.

Új összetétel. A 19 aktív hatóanyagot & Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula mélyreható regenerálást biztosít a kevesebb hajtöredezésért és a rugalmas, egészségesen fénylő hajért.

Kiszerelés: 250 vagy 400 ml

Samponcsomag (egyben v. külön is) Schauma, Dove, Gliss Kur
Ár: 600 Ft/db de 1500Ft/csomag , Eladó: VaGa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Kecskemét, fizetés: személyesen, egyeztetés után
Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Magában nekem is szárítja a hajam de én mindig használok hozzá balzsamot. Rengeteg felét probaltam már. Általában a haj regenerálokat veszem sose csalodtam még. Mikor, hogy fogom ki van ami tényleg puhává teszi a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

zagnes89

2019. szeptember 1.

Eddigi legrosszabb samponom: összesen 4szer használtam, elsőre is szárította az amúgy zsíros hajam, másodjára meglepően sok jött ki hajmosás közben és után, végül viszketni kezdett, elborított a korpa már a hajmosás napján, úgy hogy előtte már hetek óta teljesen megszűnt. Gyorsan átváltottam Vichy-re, már nem viszket nem olyan száraz, a korpakérdés alakul - korábban is azzal hoztam helyre.
Összegezve: Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Összegezve: Senkinek sem ajánlom.

DobosKitti

2019. augusztus 20.

Nagyon bejött :) a balzsamával és a fújós balzsamával használom együtt, mert a tönkretett hajam szeretném rendbe tenni. Nem zsírosít, nem szárít, szépen fénylik és seperc alatt ki tudom fésülni. Nem a legolcsóbb márkák egyike, de nálam abszolút nyertes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

szanii

2019. május 31.

Ez egy nagyon-de nagyon egyszerű sampon. Ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg. A célnak megfelel, de semmi extra. Az ára is olcsó... egyébként kellemes illata van, jól habzik, bár én sokat nyomok ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Megany

2019. március 9.

Rendre újraveszem,szuper illata van,de néha leállok vele,mert túltáplál.Inkább hideg időben szeretem ezt a terméket,ősszel/télen kiegeszítve az 8olajos hidratálómrémjével.
Egy megjegyzés: újíthatnának már vmit a csomagolásán,kicsit uncsi,régóta nem változik...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

HenriettaDalma

2019. január 9.

Korpás lett tőle a hajam. Az illata nekem túl intenzív és a hajamat is szárította. Nekem sajnos nem jött be, ezért neki adtam a tesómnak, aki pedig nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Kunigunde

2018. december 27.

Imádjuk. Évek óta veszem újra. Mindent tud amit egy samponnak tudnia kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Imádjuk. Évek óta veszem újra. Mindent tud amit egy samponnak tudnia kell.

mykiki

2018. november 26.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. Azért kezdtem el, mert hajvasalás kicsit tönkretett a hajvégeimet. Mióta ezt használom, teljesen egészséges a hajam, vastagszálú, nem törik.
Azt is bevallom, hogy ezzel a samponnal akár 8 napot is kibírok hajmosás nélkül, nem zsírosodik be a hajam. A fejbőrömet kicsit szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

felicity94

2018. november 22.

Nekem abszolút bevált. Csodát nem kell tőle várni, legalábbis nálam a hajmosások közti időt nem rövidítette le. Viszont rosszabb sem lett. Az örökös problémámon (zsírosodás) nem segített különösképpen, de igazából nem is ezért vettem. Ami viszont csoda, az az, hogy már az első használat után, (balzsam nélkül is!) ahogy leöblítem a hajam, érezhetően más a tapintása, sokkal selymesebb, puhább, ráadásul könnyen kifésülhető. Az illata tetszik, és napokig érződik, tipikus édeskés gliss kur illat. Szeretek kísérletezgetni más termékekkel úgyhogy nem ígérem hogy kitartok mellette de mindenképpen pirospont, valószínűleg újra fogom venni ha épp akciós lesz. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

annak29

2018. november 4.

Alapvetően ez egy jó termék, csodákat senki ne várjon tőle az árához képest. Szeretem használni, nem szárítja ki a hajamat és balzsam nélkül is kondicionált állapotban lesz tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.