Schwarzkopf

Ár:   9050 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: zsofi207, Módosítva: 2020. június 4.

Kategória:   Hajfestékek

• A Kötéserősítő-technológia szerkezeti kötéseket hoz létre a hajszálon belül, csökkentve a töredezést.
  • A Low Salt-technológia csökkenti a pigmentbehatolást gátoló tényezőket, ezáltal pedig maximalizálja a hajba jutó festékanyagokat a jobb színlerakódás érdekében.
  • A Keratin és a Panthenol extra ápolást biztosít és lezárja a kutikulát a jobb hajminőség érdekében.
    A kollekció végtelen számú árnyalatot kínál maximális személyre szabhatósággal: az árnyalatok teljes mértékben keverhetők egymással és akár 15 mosáson át tartanak.

13 árnyalatban kapható