Schwarzkopf

Ár:   9050 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: zsofi207, Módosítva: 2020. június 4.

Kategória:   Hajfestékek

• A Kötéserősítő-technológia szerkezeti kötéseket hoz létre a hajszálon belül, csökkentve a töredezést.
  • A Low Salt-technológia csökkenti a pigmentbehatolást gátoló tényezőket, ezáltal pedig maximalizálja a hajba jutó festékanyagokat a jobb színlerakódás érdekében.
  • A Keratin és a Panthenol extra ápolást biztosít és lezárja a kutikulát a jobb hajminőség érdekében.
    A kollekció végtelen számú árnyalatot kínál maximális személyre szabhatósággal: az árnyalatok teljes mértékben keverhetők egymással és akár 15 mosáson át tartanak.

13 árnyalatban kapható

Burya

2022. március 28.

Szőkéből lettem rézvörös, és mivel a szőkített haj sajnos szinte semmilyen színt nem tart meg (a vöröset pláne), ezt vettem meg színfrissítés céljából. 7-77-es árnyalatot használom, teljesen elégedett vagyok vele. Rendkívül hatékony, max. 5 percig kell a hajamon hagynom, hogy szép, élénk eredményt érjek el. A kezemet kicsit befogja, de egy fürdés alatt lejön róla. Én törölközőszáraz hajra szoktam felvinni, hajkefével átfésülöm a hajam, hogy egyenletesen eloszlassam és 3-5 perc után lemosom. Egyszer a hajamon felejtettem 15 percre, hát konkrétan világító pirosas répasárga lett tőle, úgyhogy a hatóidőt egyrészt ki kell tapasztalni, másrészt be kell tartani. Nekem 2 mosással ki szokott jönni a hajamból, de ez pont belefér, mert festés után csak 2 héttel kell elkezdenem használni, addig tartani szokott a szín. Nem mellesleg szépen ápol, puha és fényes utána a hajam. Újra fogom venni, ennél jobb termékkel még nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

Szoszi25

2022. január 7.

6-12 -es színt használtam bevörösödött világosbarna hajamra. Nekem heti 2 hajmosás mellett 3 hétig tartott. A hajam állaga jó, és csak tovább javított rajt, nem szárít, nem irritál, nem zsírosít. Imádom. Másik árnyalatban újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

PalmaKamillaCserhati

2021. december 30.

Én a pink színt használom színfrissítésre és a többi színezőhöz képest nagyon jó és egyszerű használni. Nagyon jó az illata, puha lesz a haj tőle. Biztosan újra eszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Eple

2021. december 5.

Nagyon szuper ez a hajszínező! Gyönyörű szép fényes, egyenletes hajszínt eredményez.
Könnyű a felvitele, az illata is kellemes és azt vettem észre, hogy amióta használom nem törik a hajam! 15 hajmosást bőven kibír, felvitel után egész könnyen ki lehet mosni a hajból ahoz képest, hogy sűrűbb állaga van.
Két árnyalatot keverek össze a megfelelő szín eléréséhez (6-46, 8-46).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Két árnyalatot keverek össze a megfelelő szín eléréséhez (6-46, 8-46).

puskasanna

2021. október 26.

Érdekes, h a meleg szőke árnyalatú tényleg jó, de a hideg szinte semmit nem használt, egyáltalán nem lett hamvasabb a hajam.

Tudni kell, h nekem a lila samponok, pakolások néhány tincsen és a hajvégen túlzottan hamvas hatást adtak, és ezt remekül lehet tompítani ezzel a bézsszőke pakolással .Jó az illata, puha lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

dorotheea

2021. április 30.

A barna balayage hajamra kezdtem el használni egy barna színt (6-46.) Imádom, tökéletesen fel lehet vele frissíteni a fakuló festett hajat, emellett táplálja is. Nincs töredezett, száraz hajvég, helyette egy fényes, puha éd egészséges hajat kapunk.
Jelenleg rezes vörös már a hajam, szerettem volna visszakapni a majdnem eredeti hajszínem, be is szereztem gyorsan a 7-77. árnyalatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

csizi

2020. szeptember 20.

Nekem bevált. Miután úgy döntöttem felhagyok a tarós hajfesték használatával, először más színezőkkel próbálkoztam, de igazán egyik sem hozta a várt eredményt.
Ez szépen befogja a hajam, nekem kb. 3 hét után kezd nagyon fakulni a szín. Hajamat nem szárítja, illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.