Schwarzkopf

Ár:   9050 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: zsofi207, Módosítva: 2020. június 4.

Kategória:   Hajfestékek

• A Kötéserősítő-technológia szerkezeti kötéseket hoz létre a hajszálon belül, csökkentve a töredezést.
  • A Low Salt-technológia csökkenti a pigmentbehatolást gátoló tényezőket, ezáltal pedig maximalizálja a hajba jutó festékanyagokat a jobb színlerakódás érdekében.
  • A Keratin és a Panthenol extra ápolást biztosít és lezárja a kutikulát a jobb hajminőség érdekében.
    A kollekció végtelen számú árnyalatot kínál maximális személyre szabhatósággal: az árnyalatok teljes mértékben keverhetők egymással és akár 15 mosáson át tartanak.

13 árnyalatban kapható

dorotheea

2021. április 30.

A barna balayage hajamra kezdtem el használni egy barna színt (6-46.) Imádom, tökéletesen fel lehet vele frissíteni a fakuló festett hajat, emellett táplálja is. Nincs töredezett, száraz hajvég, helyette egy fényes, puha éd egészséges hajat kapunk.
Jelenleg rezes vörös már a hajam, szerettem volna visszakapni a majdnem eredeti hajszínem, be is szereztem gyorsan a 7-77. árnyalatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

csizi

2020. szeptember 20.

Nekem bevált. Miután úgy döntöttem felhagyok a tarós hajfesték használatával, először más színezőkkel próbálkoztam, de igazán egyik sem hozta a várt eredményt.
Ez szépen befogja a hajam, nekem kb. 3 hét után kezd nagyon fakulni a szín. Hajamat nem szárítja, illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.