Schwarzkopf

Ár:   9050 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: zsofi207, az összetevőket feltöltötte: papp.reka29, Módosítva: 2022. december 12.

Kategória:   Hajfestékek

• A Kötéserősítő-technológia szerkezeti kötéseket hoz létre a hajszálon belül, csökkentve a töredezést.
  • A Low Salt-technológia csökkenti a pigmentbehatolást gátoló tényezőket, ezáltal pedig maximalizálja a hajba jutó festékanyagokat a jobb színlerakódás érdekében.
  • A Keratin és a Panthenol extra ápolást biztosít és lezárja a kutikulát a jobb hajminőség érdekében.
    A kollekció végtelen számú árnyalatot kínál maximális személyre szabhatósággal: az árnyalatok teljes mértékben keverhetők egymással és akár 15 mosáson át tartanak.

13 árnyalatban kapható

Schwarzkopf Professional Chroma ID Színező Pakolás lila
Ár: 5000 , Eladó: Dorcy102
Állapot: Párszor használt. Több, mint háromnegyedig tele., Helyszín: Nyíregyháza , fizetés: Fizetés banki utalással, küldés postán, foxposttal, packetán keresztül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annamaria12

2024. január 9.

Vöröses színre lett festve a hajam, a fodrászomtól vettem ezt a hajpakolást, hogy ne kelljen havonta festeni a hosszú hajamat.
Nagyon szeretem a hatását 2-3 mosásonként használom, több mint féléve használom.
Az egyetlen hátránya azaz illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 9.

Az egyetlen hátránya azaz illata.

MsAttitude

2023. október 16.

Én drágállom azért kicsit, de amúgy tényleg kifogástalan a termék. Nekem most festett középbarnás-vörös a hajam, de a piros így is fog rajta láthatóan, a rezes sajnos csak fényben látszik, de tudom, hogy elsősorban szőke hajra vannak kitalálva. A páromnak viszont természetes világosbarna és sötétszőke között van valahol a hajszíne és a poén kedvéért ki akarta próbálni. Na az övét úgy megfogta a rezes, hogy világított. Még a pajeszát is megfogta vörösre, pedig az sötétbarna! Kb negyedórás hatóidő után érte el ezt a rikító színt és mosta-mosta 3 napig minden nap, hogy halványodjon, de nagyon makacs volt. Kb 5 nap után kopott ki, de még akkor sem teljesen. Kalandos volt, baromi jót röhögtem :D Legalább már tudom, hogy nincs is szükségem brutál világosításra ahhoz, hogy használhassam. Azóta olcsó hajápolóval higítom és keverek ki neki belőle, hogy egy szelídebb ginger árnyalatot kapjon, mert egyébként kopás után megtetszett neki. Így 3 mosást bír kb. A bőrön kegyetlenül ott marad, én egy hétig répaszínű tenyérrel büszkélkedhettem. Kesztyű elengedhetetlen ehhez a művelethez. Ha valaki vágyik egy kis mulatságra, ezzel aztán lehet kísérletezgeni :D Amúgy nem szárít, nagyon jól ápol, selymes haj a végeredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

Lilko95

2023. szeptember 14.

5-1 árnyalatot vettem, ami egy hamvas világosbarna. Volt egy rosszul sikerült festésem, ami után vörösesbarna lettem és nem tetszett, sajnos a rendes festék is hamar kopik belőle. A maszk tökéletesen befogja, és utána puha is lesz a haj. Mindenképp kesztyűvel kell használni, mert gyorsan és eléggé fog! 15 percig hagytam fent és tökéletes színt értem el. Kicsit kentem a fejbőr felé is próbának, hát azt kékre színezi :D de nem feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 14.

Brunettee

2023. augusztus 14.

Vörösre van festve a hajam, ami természetesen kopik. A nyáron hatványozottan, pedig igyekszem vigyázni a hajamra (is). Így hát megrendeltem a 7-77-es árnyalatot, hogyha minden kötél szakad, két festés között jó lesz. Alapvetően 5-6 hetente festetek, úgyhogy valahol a 3. hét végén szoktam őt használni. A lenövésre nem szoktam tenni, de egyébként ad az eredeti színemnek is egy rezes árnyalatot, amitől nem ordít, hogy fodrászhoz kéne mennem (az alap színem világos barna, szóval látszik, de nem vészes szerintem). Gyönyörű árnyalatot ad egyébként, a festett részek gyakorlatilag olyan szépek lesznek, mintha a fodrásztól jönnék. Jó az illata is, bár erős, és sokáig meg is marad. Nem bír ki 15 mosást, szerintem olyan 3-4 az, amit eddig sikerült kihúznom vele. Ellenben álom puha lesz tőle a hajam, jól kezelhető, szép. Elég rendesen fog, így azért egy kesztyűt én javaslok hozzá, de a fürdőszoba menthető, nem okoz végzetes károkat. Azt nem vettem észre, hogy mosás után megfogná a párnát, vagy a ruhákat. Tényleg kevés kell belőle, így az ára is elfogadható, pláne annak fejében, hogy csinál is valamit, sok más termékkel ellentétben. És igen, egyet értek egy korábbi véleményezővel, ebből az árnyalatból bőven elég, ha 5 percet fent hagyja az ember, így is elég feltűnő árnyalat, de ha valaki világító, az űrből is jól látható színt szeretne, az lehet bátor :)
Összességében szeretem, mindig kell legyen belőle otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 14.

Összességében szeretem, mindig kell legyen belőle otthon.

UnicornsOfLove

2023. január 9.

Abszolút megéri az árát ez a pakolás. Tekintve, hogy sokáig elég, kötéserősítő és gyönyörűek a színek, megéri kifizetni. Ha valaki csak tonerként szeretné használni (pl. szőke hajnál) vagy új árnyalatot kipróbálni, sötétíteni, akkor ez szuper választás lehet. 2022-23-ban már szerintem a hajtrendek az ilyen termékek felé mennek a hajfestés helyett. Sokszor ugyanazt a hatást el lehet érni vele és közben egy jobb hajállagot is kapunk. Több színt is próbáltam, most a 8-46-os árnyalatot használom és imádom. A rengeteg színező sampon, balzsam és hajpakolás közül, amit az évek alatt próbáltam, eddig egyértelműen ez a kedvenc termékem. Remélem nem csak afféle trendtermék és nem vonják ki hamarosan, mert sokáig tervezem vásárolni. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

LiziSkywalker

2022. december 8.

Én a 8-46 árnyalatot használom, és nagyon szeretem. Nekem nagyon sokáig elég, kb havonta alkalmazom. Folyamatosan kopik ki a hajból, nem foltosan. Nekem balayage technikával festett hajam van, lényegében ezzel "árnyalom" itthon a hajam. Mivel a festetlen részt is befogja, így nagyon szép egységes árnyalatú frizura lesz belőle.
Érdemesebb tovább fenthagyni, mint amit ír. Személy szerint én 20 percig szoktam.
Kellemes az illata. Nem tart 15 mosásig, de kevés is elég belőle, szóval a fél literes kiszerelés egy örökkévalóságig jó. A pumpás kialakítás meg nagyon praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 8.

timiapiritos

2022. szeptember 5.

A lilát vettem és eddig tök jó. Még csak egyszer használtam a szőkített hajamon, de nagyon szépen befogta, 20 percig hagytam rajta, inkább kékes lila színe van eddig (ez biztos azért van, mert korábban kékre volt festve egy másfajta festékkel és ronda zöldre kopott, erre kentem rá a lilát). Balzsammal kevertem 1:1 arányban, mert nem akartam nagyon sötét eredményt, de így is nagyon élénk.
Ami kicsit fáj, az az hogy sokba kerül, de valamennyire vigasztal hogy jó nagy adag van benne (280ml), így talán kibír pár festést (derékig erő hajam van, ennek kb az egyharmadára fogom használni). Azért nem vettem meg eddig, mert viszonylag kevés véleményt találtam róla. Kipróbálnám a többi színt is, szeretném ha beválna, és nem kellene más színezővel kísérletezzek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 5.

Burya

2022. március 28.

Szőkéből lettem rézvörös, és mivel a szőkített haj sajnos szinte semmilyen színt nem tart meg (a vöröset pláne), ezt vettem meg színfrissítés céljából. 7-77-es árnyalatot használom, teljesen elégedett vagyok vele. Rendkívül hatékony, max. 5 percig kell a hajamon hagynom, hogy szép, élénk eredményt érjek el. A kezemet kicsit befogja, de egy fürdés alatt lejön róla. Én törölközőszáraz hajra szoktam felvinni, hajkefével átfésülöm a hajam, hogy egyenletesen eloszlassam és 3-5 perc után lemosom. Egyszer a hajamon felejtettem 15 percre, hát konkrétan világító pirosas répasárga lett tőle, úgyhogy a hatóidőt egyrészt ki kell tapasztalni, másrészt be kell tartani. Nekem 2 mosással ki szokott jönni a hajamból, de ez pont belefér, mert festés után csak 2 héttel kell elkezdenem használni, addig tartani szokott a szín. Nem mellesleg szépen ápol, puha és fényes utána a hajam. Újra fogom venni, ennél jobb termékkel még nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

Szoszi25

2022. január 7.

6-12 -es színt használtam bevörösödött világosbarna hajamra. Nekem heti 2 hajmosás mellett 3 hétig tartott. A hajam állaga jó, és csak tovább javított rajt, nem szárít, nem irritál, nem zsírosít. Imádom. Másik árnyalatban újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

PalmaKamillaCserhati

2021. december 30.

Én a pink színt használom színfrissítésre és a többi színezőhöz képest nagyon jó és egyszerű használni. Nagyon jó az illata, puha lesz a haj tőle. Biztosan újra eszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 30.

Hidratálók: PEG-8, Hydrolyzed Keratin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.