Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diazamand, Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű  gél-krém, amely hidratálja, puhítja és finomítja a bőrt. Nem komedogén.

Dorine

2016. október 9.

Mintát kaptam belőle, a bőröm szerette, de az összetevői és az ára miatt nem fogom megvenni a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

souzanna

2016. április 20.

Kb. három hónapja kezdtem el használni, mert aknés lett a bőröm. Őszintén szólva nagyon szeretem. A kiszerelése miatt kicsit aggódtam, mert azt hiszem talán 40 ml-es, viszont még mindig van belőle, pedig napi 2x használom.
Az állaga vizes, gélszerű. Kis mennyiség is tökéletesen elég és szinte azonnal beszívja a bőr. Nekem utána olyan friss érzésem volt. A megviselt bőröm jól reagált rá, csak annyira hidratálta, hogy ne száradjon ki, de az aknékkal is jól kijött (azt hozzáteszem, hogy ez a krém önmagában nem elég az aknék kezelésére, én gyógyszert és gyógykrémet is kaptam, de kiegészítésnek, illetve arra, hogy a bőr ne zsírosodjon, amivel tovább rontja a bőrt).
Szerintem még venni fogok, amíg teljesen helyre nem áll a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Szerintem még venni fogok, amíg teljesen helyre nem áll a bőröm.

abreka

2014. május 14.

Mintat kaptam a mullerben 4-5napra elegendot. Pozitivum a geles/vizes allag, ami gyorsan felszivodik. Valahogy megsem erzem elegnek a kevert bortipusom ellenere. Negativuma fokent, hogy felkenes utan egy filmreteget kepez a boromon, ami egyaltalan nem esztetikus, masreszt kifenylik :( Azt hiszem sokat vartam a kremtol, mert brutal draganak tartom, a teljesitmenyehez kepest. Harmat is csak azert adok, mert lehet hogy az en boromnek nem megfelelo masnak meg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

baby0782

2013. március 31.

Pici mintát kaptam belőle, nagyon akartam ezt a krémet.. De kb négy nap használat után száraz, hámló foltok lettek az arcomon úgyhogy örülök, hogy nem kapkodtam el a vásárlást.. Az elado azt mondta, hogy ilyet meg nem hallot, akkor biztos nem zsíros a bőröm... Én pedig mondtam neki, hogy akkor a csillogás a homlokomon és T vonalban csak kepzelodes... :) viszon az illata és a gyors felszivodas tetszett, de nem éri meg az arat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

jibjab

2013. március 19.

Szép selymes lesz tőle a bőr. A hidrogél állag nekem máskor nem jön be, mert a száraz részeket nem hidratálja eléggé, de ebből elég. A nap végén sem húzódik a bőröm és remek smink alap. Ez is kiadós, mert kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

B.B

2012. november 6.

Felkenéskor hamar beszívódik,selymes lesz a bőr tőle, de valahogy kevésnek érzem. Nyárra kellemes kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Xylitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak