Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noryen, Módosítva: 2011. május 9.

Lelőhely:   Rossmann

KlauCica

2015. február 1.

a szem körüli karikákra vettem inkább, a teljes arcomat már nem alapozom. a 02-es beige árnyalatot vettem, de hát nagyon sárgás, nehezen oszlatható és nagyon meglátszik hogy hol van és hol nincs :/ nemtudom mire tudom majd felhasználni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Tavasz tündér

2015. január 19.

Több márka alapozóját próbáltam már, de valami probléma mindig volt. Vagy nem találtam a megfelelő színt, vagy patikat csinált, nem tudott lélegezni a bőröm, nem fedett jól, kenődött stb. Nem gondoltam volna, hogy egy Rossmann féle synergen alapozó lesz az igazi! Én csak akkor használok alapozót, ha pattanásokat észlelek, ezért mindenképp antibakteriális terméket szerettem volna vásárolni anno, hát megvettem. Nem tömíti el a pórusokat, új patikat nem okoz, sőt a meglévők 2-3 nap alatt eltűnnek tőle. Én vékonyan kenem fel, de még így is nagyon jól fed. Nekem külön tetszik, hogy gyorsan szárad! Ugyanis utálom azt, ha nózit fújok és egyből lejön az alapozó mert annyira krémes az állaga. Nekem nem kell igazítani rajta később és az arcom tapintása is természetes tőle. Olyannyira eltaláltam elsőre a tökéletes színt, hogy konkrétan nem is látszik, hogy alapozó van rajtam. Nagyon sajnálom, hogy már nem kapni! Remélem rátalálok a méltó utódjára! 5*

2015.01.19.

Újra lehet kapni, korrektort és púdert is gyártottak mellé. Újra vettem a vanilla árnyalatot, ami túl világosnak bizonyult. Már egy ideje könnyedebb bb krémeket használok, nem szeretem a maszk hatást, mikor nem levegőzik a bőröm. És bizony ha nem vigyázunk ez az alapozó is kellemetlenül fullasztó lehet. Így én nagyon keveset viszek fel, a bőrhibákra kicsit többet. Nagyon tartós, nem tűnik el az arcról, nem kell igazítanom és nem zsírosodik át. De amiért igazán kedvelem, hogy nagyon jó gyulladás csökkentő és a pattanásokat hamar leszárítja. A korrektor párját is nagyon szeretem. Mindig megállapítom, hogy egyre jobb termékeket dob piacra a rossmann.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 19.

2015.01.19.

Timejja

2013. szeptember 22.

Most olvasom, hogy állítólag megszűnt. Nem kár érte. Egyszerűen lehetetlen vele bánni: akármilyen gyorsan kened fel az alapozót, olyan eszméletlenül gyorsan szárad, hogy pöndörödik is lefelé az arcról, mint valami csúnya koszcsík :S; a színe sárgás; az állaga sűrű, felkenve maszkos hatás biztosítva; a legfájóbb viszont az volt, amikor a neve ellenére (mert ugye antibakteriális, vagy mi) minden nap kb. 2 patti jött ki tőle a homlokomon, tehát a bőröm is rühellte. Nevetséges, de ennél még a 100 ft-os gyorssegély alapozó is jobb volt, ráadásul olcsóbb (ez kb. 400-500 ft körül volt, a 100-as alapozó pedig 300 körül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

juditka9901

2013. március 27.

Nekem nem vált be..rendesen alig lehet eloszlatni és nagyon látszik az arcon ..Nem venném újra semmi képp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

szabiina

2013. február 6.

Nekem nagyon bevált, amikor használtam. Pattanásaimnak jót tett, olcsó. Viszont, ami zavart, hogy egy idő után foltosnak láttam tőle az arcom, ezért sűrűn kellett figyelnem, hogy tényleg szép legyen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Macilány

2012. december 17.

Sokáig használtam a hozzá való korrektorral együtt, szerettem! Most, hogy megszűnt a gyártása az essence habállagú pattanástalanító alapozónak lehet, hogy vissza fogok rá térni, mert ennyi pénzért tényleg tökéletes. Egy csillagot viszont le kell vonnom amiatt, hogy eléggé maszatol és foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 21.

Tény és való, hogy gyorsan kell vele dolgozni mert pillanatok alatt szárad. Nekem tetszik benne ,hogy antibakteriális és a pattanásokon is segít. Nagyon rég használtam a vége felé már túl sűrű volt ment is a kukába. Újra vásárolnám ? Igen , nekem rendbe hozta a pattanásokat. Rég nem láttam már sehol..lehet egyáltalán még valahol kapni??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

matine91

2012. június 9.

a miss sporty alapozó után ez volt a második még tini koromban, akkor még csak próbálgattam sminkelni ami nem igazán jött össze, de ma már profin megy minden, azt hiszem ami megmaradt azt korrektorként használtam a pattik eltüntetésére, de nem rossz amúgy csak gyorsan kell vele dolgozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

bebibogyo94

2012. március 6.

Én csak arra használom, hogy amikor kijönnek a pattanásaim, akkor két napig kenem vele az arcom és a patik elmúlnak. Egyébként semmi más pozitívum, de erre kiváló. Mondjuk máskor egyébként se használnék alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

ukyo

2011. november 17.

Borzasztó, amint felkened az arcra villámgyorsan kell eldolgozni mert másodpercek alatt szárad. Fedése se valami jó, viszont nem fénylik tőle az arcom, ennyi pozitívat tudok csak róla elmondani... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaolin 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.