Syoss

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Hajápolók

Nem kiöblítendő szérum hajpakolás, kémiai anyagokkal és hajformázókkal kezelt hajra.

A professzionális SalonPlex technológiával készült Syoss segít megújítani a hajállományt minden egyes használattal, belülről feltölti a hajat, kívülről pedig rendszeres használat mellett kisimítja és megvédi a hajszálakat.

random

2020. január 6.

A legutóbbi dobozos hajfestékes próbálkozásom után kb életet mentett. Tudtam hogy eleve nem tökéletes a hajam szerkezete, főleg a végek voltak nagyon sprődek, de már nagyon akartam valami új színt... szóval, a hajvégeim még rosszabbak lettek. Ez viszont a festés utáni három hajmosás után használva szépen helyrerakta. Most pihen, mert azóta csak fizikai színezőt használtam, szóval inkább a régebbi megbontott cuccokat használom, nehogy megromoljanak, de a hamarosan jövő hajvilágosítási procedúrához biztosan előveszem újra, mert meglepően hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Martu0508

2019. szeptember 15.

2019.05.15.Talán eddig ez a legjobb nem kiöblítendő hajkence, amit használtam. Finom puha marad tőle a hajam a hajmosás előttig, régen sokszor csak a száraz hajvégeim kezelése miatt mostam hajat. Kellemes az illata, nem áll össze tőle a hajam. Biztos fogok még kísérletezni, de elég jól teljesít eddig ahhoz, hogy állandó helye legyen a polcomon.

Update 2019.09.25 Miután elfogyasztottam egy egész flakonnal, nem akarok tovább kísérletezni, ez kell nekem. Úgy érzem, megtaláltam azt a terméket, amit szívesen és jó eredménnyel használok nap mint nap. Elég nehezen bukkantam rá az utánpótlásra, de nem csábultam el más terméktől, ami elég sokat jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

manobeka

2018. január 15.

Szerintem jó kis krém ez, még a sok negatív vélemény ellenére is, mert azt gondolom sokan nem is tudják milyen az igazi hajtípusuk és talán nem jól választanak hozzá ápolót. persze hogy nem hat semmit akkor a cucc.
Nekem ez bevált, nem sok kell belőle, előszárított hajra kenve nagyon szép fényt ad a hajnak utána és puhaságot, sokat javított a hajam állagán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

T24R38

2017. december 8.

Olyan hajápolót kerestem, amit nem kell kiöblíteni a hajamból, ezt találtam megfelelőnek. Próbáltam száraz hajra, aztán nedvesre is, nem is azt mondanám, hogy száraz, inkább fakó, sprőd tapintású utána a hajam. Sosem értettem, miért mondják azt egy-egy krémre, hogy kidobandó, mert annyira rossz, ennél viszont rájöttem, hogy igenis, van az a kategória :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

baronessMA

2017. november 16.

az utóbbi időben nagyon megviselte a hajamat a procedúrák amelyek egész sorának vetettem alá, kerestem valamit ami segíthet rajta. nem is tudom. szerintem nem találtam meg. mert ez sok mindent nem segített. kicsit puhább lett. szerintem nem olcsó termék, kicsit többet vártam volna tőle. de ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

riella1994

2017. november 1.

Őt is szeretem, finom az illata és szépen csillog tőle a haj. Egyetlen bajom vele, hogy nem gazdaságos, mert többet kell tennem a hajamra belőle, különben nem érzem a hatását. Mégis nélkülözhetetlen darabja a SALONPLEX családnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Regina0206

2017. október 13.

Semmi extrásat nem érzek. Jó az illata, vannak benne szép csillámok, kicsit puhább tőle a hajam, és ennyi. Teljes áron szerintem nem éri meg. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Stella1993

2017. május 23.

Én pár napja vettem a tescoban, 2000 forintért vesztegetik.. nem rossz, nem érzem pénzkidobásnak :) bár ennyi idő után nem tudok beszámolni egetrengető változásról, de tapintásra sokkal puhább a hajam, kezelhetőbb, és mintha kevésbé töredeznének a hajvégeim :) egy próbát midenkinek megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

tamiiece

2017. május 20.

Glamour 0. napján vettem meg, azonnal ki is próbáltam, és azt kell mondjam, h már az első használat alkalmával csodát tesz. Szőkített hajam isteni puha lett , szebb, fényesebb, egészségesnek tűnik! Pár hét múlva természetesen frissítem a véleményem, de remélem, h csak megerősíteni fogom a mostanit.
-Pár hét használat után, még mindig nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, bár szárazon nem, csak vizes hajon használom. Szàraz hajon sem rossz, de nekem úgy az olajok jobban bejönnek. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Barbi91

2017. május 3.

Nagyon megvagyok elegedve vele. Simava,puhava es erosse varazsolja a hajam.
Nem zsirosit es nem neheziti el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nagyon megvagyok elegedve vele. Simava,puhava es erosse varazsolja a hajam.
Nem zsirosit es nem neheziti el.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol