The Body Shop

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. április 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A Drops of Youth™ fényvédős hidratálótej hatékonyan védi bőröd az UVA és UVB sugarak ellen, miközben magas antioxidáns tartalmának köszönhetően óvja a környezet szennyezettségétől is. A Drops of Youth termékcsalád többi tagjához hasonlóan növényi őssejteket tartalmaz, így segít megőrizni az arcbőr fiatalos kinézetét. Könnyed és friss textúrájának köszönhetően egyaránt használhatod nappali hidratálóként, illetve extra védelemként egy másik nappali arckrémmel együtt."

100% vegán termék.

Ár: 5500 Ft (+postaköltség) , Eladó: IBrigittaMolnar
Állapot: Bontatlan, új , Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Megegyezés szerint

reka003

Korcsoport: < 18
2020. január 26.

Hát ez botrányos,kb soha nincs egy darab pattanásom sem, ettől még kb a 2. használat után tele lett ronda gennyes ragyákkal a fejem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 26.

NovakneViki

2018. december 26.

Szörnyen vegyesek az érzéseim ezzel a krémmel kapcsolatban. Eredeti árát sokallom, de szerencsére black friday alkalmával bekerült a 40%-os termékek listájába így kipróbáltam. A pumpás adagolóját nagyon szeretem, 3-4 pumpányi bőven elég. Vékony rétegben terül az arcon, hidratálni, szó se róla amennyire híg, annyira hidratál, de ez a sokak által említett fénylés ez kimaradhatna. Most télre jó lesz, de amíg nem múlik rajta az életem, addig nem szerzem be újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

dzsuici

2018. szeptember 10.

Én életemben ilyen rossz krémet még nem használtam. Pattanásaim elvétve vannak (havonta 1-2), ezt a krémet kétszer használtam, utána a homlokomon nagy, vörös pattanások lettek. Azonnal abbahagytam (mint egyedüli újdonságot, gondoltam, ez lehet a hibás), 1 hétbe tellett, míg a pattanások eltűntek.
Nekem eddig egyik Body Shopos termék sem vált be, de ez ráadásul még problémát is okozott. Soha többet be sem teszem a lábam hozzájuk.

Cseri88 nekem van egy, 2 nyomás hiányzik belőle, szívesen megszabadulok tőle, csak ne is lássam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

cseri88

2018. szeptember 2.

Nagyon szerettem, de már lassan üveg aljára érek, így, akinek van eladó szóljon, -mert nekem még mindig drága egy összegben -aki válaszol is az üzenetekre :) Próbáltam kis adagot használni és nem tudom mennyire működik, majd ha 80 évesen megmondom, hogy "bezzeg fiatalkoromban, milyen jól tettem, hogy fényvédőztem" alapon :D Smink alá megy, de kicsit ragacsos, de, amíg nem találok CF-ben jobbat, marad ez. Szóljatok, ha van elérhető valakinek:) ++++++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 25.

Fényvédő krémet kerestem, erre esett a választásom. A pumpás adagoló nagyon praktikus, egyszerre nem ad ki sok terméket. Maga a krém tejszín sűrűségű, kissé opaleszkáló. Az illatával nekem nincs semmi problémám. Képtelenség belőle olyan mennyiséget felvinni, amit a fényvédőkből általában javasolnak. Kis adagot használok, mert elég lassan szívódik fel, kicsit ragacsos érzet marad utána. Viszont sminkelni nagyon jól lehet rá. Pozitívum, hogy antioxidánst is tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Bb.Sophie

2018. május 10.

A DoY nappali krémje helyett szerettem volna valamit, amiben van fényvédő. Ennek a sosorzatnak több terméke is az arcáolási rutinom része, nagyon szereti a bőröm, így evidens volt, hogy ezt válasszam.
Opálos, tejszerű folyadékról van szó, egészen más az állaga mint a hidratáló krémnek. Én a szérummal kombinálva használom (belekeverek 1-2 cseppet) és így kenem fel reggelente az arcomra. Bármennyire keveset is használok belőle, nekem mindig ragacsos és fényes réteget hagy, ami 1-2 óra múlva "normalizálódik", de addig ragyogok mint a villanykörte. :D Sminkelni viszont nagyon jól lehet rá. Mivel én általában nem viselek sminket, főleg nyáron nem, így sajnos nem tökéletes, de azért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Diamiau

2018. március 19.

Nagyon szeretem, hamar beszívódik, nem hagy maga után kellemetlen ragacsos érzetet, es még fényvédő is van benne :)
Smink alá is tokeletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Smink alá is tokeletes

Ginabebi

2018. február 13.

Nyáron beballagtam az egyik üzletükbe, elmondtam mit szeretnék: zsírosodásra hajlamos a bőröm, de kellene valami könnyű cucc, ami fényvedős, nem tömíti el a pórusaimat és nem marad utána fénylő hatás. Nagyon meggyőzően ezt ajánltták. Miután mondtam, hogy a teszter után a kézfejen fénylő réteg marad, meggyőztek, hogy arcon ez más, és pár perc múlva eltűnik és bemattul. Megvettem. Kentem kis mennyiséget, nagyobbat, se így, se úgy nem volt jó. Mintha egy csigabanda ment volna végig az arcomon. Próbáltam éjjelre felkenni (bár akkor minek a fényvédő?-mindegy.). Reggel ugyanolyan fényes volt az arcom. Moshattam le. A csúcs pedig: a számba és a szemembe folyik le a nap során az egész: a szememet szétmarja, a számban meg “fantasztikus” íz lesz. Pedig messze kerülöm a szem és szájkörnyéket. De látom másnál is ez megy. Pedig nem teszek sokat fel. Bánom, hogy nem vittem rögtön vissz az üzletbe, de szerettem volna szeretni. Hát ennyi volt a The Body Shop-pal a viszonyom.... (az illata még csak-csak megszokható lenne, bár nem finom, de nem érdekelne, ha hozná, amit kéne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Lili28

2017. december 5.

Mintát kaptam belőle, egy hétig elég is volt. Összeségében nem rossz termék, de az illatával nem tudtam kibékülni, illetve nagyon fénylett utána a bőröm. Szerencsére jó a primerem, így a sminkem nem fénylett át nap közben, de nem szerettem bele a termékbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Mayasos

2017. szeptember 19.

Tavasszal vettem meg, amikor kiadták, mert megtetszett, hogy friss, könnyű, fényvédős...egyszóval olyan "zöld". Őszintén szólva hiába ott van előttem a polcon, mindig elfelejtem használni, mert annyira nem győzőtt meg. Sőt, mindig bajom van vele, mert ha fellelkesülök és eszembe jut néhanapján felkenni, mindig csípi a szememet. Oké, tudom hogy nem szembe kell kenni, nem is oda kenem, de valahogy mindig odaszivárog, hiába próbálom a szemkörnyéket elkerülni. Állagra nagyon híg, vagy ezért szivárog a szemembe, vagy valamelyik összetevő irritálja a szemem, nem tudom... De olyan is volt már, hogy a pumpáláskor spriccelt a szemembe... Szerintem nem kedvel engem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8 Stearate, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.