The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A 2012-es karácsonyi limitált gyömbéres széria testápolója. Pumpás flakonban, csillámokkal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

necra

2014. május 21.

Én sajnos viszketek tőle, de amúgy szépen csillog

up. Bekentem magam és kimentem ebbe a gyönyörű napsütésbe, hááát az ezüst csillámok ragyognak, de tényleg mint a hó, így a még eléggé világos bőröm, szinte fakító fehéren villogott. Szerintem inkább az Oriflame arany csillámos barnító testápolóját fogom használni nyáron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Én sajnos viszketek tőle, de amúgy szépen csillog

buttercup

2013. március 7.

Teljesen más illatra számítottam a mézeskalács figura láttán. Csalódni nem csalódtam, nagyon tetszik ez a gyömbér illat is,számomra frissítően hat, nem lesz tőle karácsonyi hangulatom. A csillámok nagyon brutálisak benne,tetszik hogy nem pereg le rögtön. Kicsit barnább bőrön nagyon jól mutat. A csomagolása iszonyú édes, hangulatos. Ha mennyiségét nézzük, akkor nem olyan vészes az ára,ugyanis elég tartós. Nekem normál bőröm van, szóval a hidratáló hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

annapanni

2012. december 14.

Vizesebb mint a testvaj, de ugyanolyan erős gyömbéres illata van és elég tartós is. A csillám a ráadás benne:) Én is pont arra gondoltam, hogy egyszer már ezeket a csillámokat aranyból is gyárthatnák.
Háááát ez egy gyenge széria lett, legalábbis illatilag. A régiek órákig bírták, ennek hamar elmegy a jó illata és csak a rengeteg ezüstös csillám emlékeztet rá, hogy bekentem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 14.

vivuss87

2012. november 11.

Nagyon szuper illata van, szerintem kicsit sűrűbb mint egy átlagos testápoló, de a testvajtól jóval hígabb. Fehéres, ezüstös csillámos. Mikor bekentem magam vele, enyhe fűtő érzést tapasztaltam, ami lehet, hogy a gyömbér miatt van:) Nekem nagyon tetszik. Igaz arany csillámokat is el tudnék benne képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Glycol Cetearate, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycol Cetearate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Phenethyl Alcohol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Eugenol, Citral, Linalool, Citronellol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Benzyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Színező anyag. (Piros)