The Body Shop

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Honey Bronze BB krém egész testednek nem csak azonnali, természetes barnaságot ad, hanem egységesíti is bőrtónusodat és segít elfedni az apró bőrhibákat. Közösségi Kereskedelemből származó mézzel gazdagítottuk, hogy épp annyira táplálja is bőröd, mint amennyire bronzosítja. Kőolajszármazék és önbarnítószag-mentes, és 100% vegetáriánus!

Chyly

2019. július 7.

Tavaly nyáron vettem. Azt hittem, hogy már nem kapható, de megláttam valamelyik nap leárazva. Rettenetes! Nagyon sötét, lehetetlen foltmentesen kenni, hiába hagytam sokáig száradni szinte azonnal lejött, pár óra múlva a melegben egyre foltosabb lett, a nap végére úgy néztem ki mint aki tiszta kosz (a lábamra kentem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

balkri

2019. július 5.

Az idei nyári kiárusításon féláron jutottam hozzá. Szerintem szépen felkenhető, igaz ha nincs jól eloszlatva foltos lehet. Nekem hamar száradt, igaz én csak a karjaimra kentem, így vigyáznom kellett, hogy a csuklómnál jól eloszlassam és ne legyen foltos. Én idén már barnultam és könnyen barnulok, így az elsőre nagyon sötétnek látszó krémet szépen el tudtam dolgozni a bőrömön, és olyan szép színem lett. Lábon még nem próbáltam, oda a bronzosítót kentem (de az nem jött be). Teljes áron nem venném meg. Zuhanyozásnál figyelni kell, hogy jól le kell mosni és a víz barna lesz. Esőben kellemetlen lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 5.

dszalai

2017. július 29.

nehogy megvegye valaki! teljesen használhatatlan! kidobott sok pénz!
nem lehet foltmentesen kenni, lejön rögtön, ráadásul foltosan, gusztustalanul néz ki a nap végére a lábamon. természetellenesen sötétszíne van...egy fos ez a termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 29.

nehogy megvegye valaki! teljesen használhatatlan! kidobott sok pénz!

Karola21

2017. július 8.

Nagy csalódás volt ez a krém. Miután felkentem a lábaimra, vártam kb egy órat míg felöltöztem, de így is nagyon könnyen lejött, befogta a ruhám és a kezemmel való érintéskor fehér folt maradt a labamon, annyira könnyen lejött. A ruham párszor hozzáért és már a ruhámon volt a barna krém. Sima vízzel könnyen le lehet mosni, szóval a víztől is óvakodni kell vele. A Sally Hansen folyékony harisnya spray ezerszer jobb ennél, vagy akár az önbarnító. Csalódás és pénzkidobás volt, soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Marula dióhéj őrlemény, ami fizikai radírozóanyag a kozmetikumokban.