The Body Shop

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

mlnda

2020. március 23.

Ahoz kepest, hogy nem szeretem a mezillatu dolgokat, ennek a termeknek nagyon kellemesnek tartom az illatat.
Nem zavaro a vaskos allag, a test hojere szepen megpuhul, konnyen kenhetove valik.
Kulonosen szeretem a TBS testvajakat nyaron a lepirult teruleteken hasznalni. Nem holyagzik fel a bororm, kevesbe faj, es vegul csak siman lehamlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

szivecske

2018. április 3.

Egész télen ez volt a kedvencem, most fogyott el és nagyon szerettem... illatát/állagát/hatását mindent... csakis csillagos 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

szeliger

2017. június 10.

Valahogy mindig elkerülte a figyelmemet, míg végül tavasszal egy vásárlás mellé ajándékba kaptam egy kisebb tégelyt. (Gondolom kiszórták a készletet a termék piacról való kivonása miatt) Nagyon kellemes meglepetést okozott, finom az illata, jól hidratál. Valóban kissé keményebb az állaga, de a bőr melegére hamar puhul. Szerettem használni, ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 10.

Kingácska0807

2017. június 6.

Nagyon mérges vagyok,amiért kivonták. :( Szuperül hidratált,viszonylag sokáig elég volt. Imádtam az illatát, az állagát,mindenét. Engem jobban hidratált,mint bármelyik másik TBS testvaj. Ennél a terméknél jogos az őt körülvevő rajongás, a többi TBSnél már nem tartom annyira annak.. Magas az áruk, az összetevők milyensége viszont annyira nem sajnos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

fomnaba

2017. március 27.

Imádtam, a kedvenc testvajam..emiatt kaptam rá a body shopra. Csodás illat, jó sűrű állag. Imádom..csak az ára..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

szaszkoj

2017. március 13.

A nagy hype miatt akartam én is venni egy testvajat, és mivel szeretem a mézillatot, ezt választottam. Még szerencse, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg, mert borzalmas: szörnyen kemény az állaga, egyáltalán nem lehet kenni, az istennek nem szívódik be. Elhasználgatom a kezemre és a körömágyamra, de ennyit és jóval többet is bármelyik kézkrém tud :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Nialen

2017. február 23.

Imadom, annyira finom illata van, hogy legszivesebben neha megennem. Pompasan hidratal, gyorsan beszivodik, eddigi legkedvesebb testvajam. A szivem szakad meg, hogy kivonjak a forgalombol (bar bizva bizom benne, hogy ez nem lesz orokre szolo).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

boszia

2017. február 19.

Ajándékba kaptam és nagyon szuper kis termék. Nagyon jó illata van, jól hidratál sokáig tart mert kevés is elég belöle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

lenochka

2017. február 14.

Elég gyorsan beszívódott, nem hagyott ragacsos érzést és az illata valami mesés. Hosszú órákon át érezni ezt a mézes finom illatot, és remekül hidratálja is a kezeimet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Missglamorazzi

2017. február 12.

Nagyon imádom a TBS testvajakat (meg úgy mindent), és a mézes volt az egyik kedvencem, mert tényleg különleges illata van. Amikor megláttam, hogy ezt nem fogják már forgalmazni nagyon elszomorodtam. Nemrég jártam épp az egyik üzletben, a mézes-mandulásnak is szuper illata van egyébként, de szerencsére én még egy ideig élvezhetem ezt a mézes illatot, mert kaptam belőle egy egész testápoló csomagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.