KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, érzéki sorbet textúra finoman hűsíti és intenzíven hidratálja az arcbőrt egész nap. E-vitaminban gazdag búzacsíraolaj tartalmának köszönhetően egész napon át védi és ápolja a bőrt. Minden bőrtípusra ajánljuk.

• 24 órán át tartó hidratálást biztosít az Aqua Sphere technológiának köszönhetően
  • Mentoltartalmának köszönhetően könnyen beszívódik a bőrbe és tartósan hűs, pezsdítő érzést hagy maga után
  • Az ásványi részecskék beszívják a felesleges olajat a bőrfelszínről, így mattítják és egész napra csillogásmentessé varázsolják a bőrt

Ár: 5000 , Eladó: thaly
Állapot: Új, Helyszín: Nagylóc, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán küldöm

mmohaa

2018. július 10.

Tényleg jó, annyira rendbe tette a kiszáradt bőrömet, hogy már elég csak 2 naponta használni. Pattanásokat sem nagyon hoz ki, bár ha nem kenem elég vékonyan, akkor azért előfordul.

Update: már 3-4 üveget elhasználtam, de igazából kicsit aknásodok tőle, úgyhogy most egy darabig nem veszem újra

mmohaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

ilovebeauty

2018. július 9.

Nagyon szeretem!

ilovebeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Nagyon szeretem!

DorothyHK

2018. július 8.

Egy kedves krémmániás által jutottam hozzá a termékhez. A Clinique Moisture Surge Intense hidratáló kréme korábban nálam kudarcot vallott (valószínűleg nem elég száraz a bőröm hozzá, ugyanis nagyon nehézkesen szívódott be), így reménykedtem, hogy ez a krém jobb választás lesz az én egyébként nem túl száraz kombinált bőrömhöz. Nos, valóban az lett! Imádom a sorbet állagát, amely könnyedén beleolvad a bőrbe és azonnali hűsítő/frissítő érzéssel tölti el az arcom. Az illata is egészen kellemes. Az arcomon talán az orrom az egyetlen száraz - gyakran hámló - terület, de mióta ezt a krémet használom orrhámlásnak nyoma sincs. A későbbiekben is megvásárolnám.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

zsofiab

2018. június 30.

Az elejen nagyon szerettem ezt a kremet, mert annyira konnyu texturaja van, tenyleg husitett, viszont aztan leszoktam rola mert nagyon durvan le tudtal dorzsolni az arcomrol tehat nem szivodott be rendesen. Az illatat viszont birtam nagyon.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

angyalka1225

2018. június 26.

Kicsit tartottam tőle, hogy a vízhiányos bőrömnek kevés lesz így a téli hidegben, vagy hogy "fázni" fog az arcom az említett hűsítő hatás miatt, de nem! :) Meglepően puha volt már az első használat után és nem kezdtem dideregni, sőt, amennyire hűsít, az reggel pont kell is. Az illatát is szeretem, mint eddig minden TBS kencének (kivéve a kenderes kézkrémet, de az is elment)
Alig várom, hogy kánikulában tesztelhessem, majd akkor is írok róla. :)
Amiről az előttem szóló írt, a szemcséket, azt nem tapasztaltam.

Update: Nos, azóta melegebb időben is volt alkalmam tesztelni, és sajnos ledörzsölődik rólam. :-/ Nem valami szép látvány az se, ha az alapozó vagy pirosító összecsomósodik tőle. Kicsit fájó szívvel vonok le egy csillagot és dobtam ki az üres tégelyt, mert hiába a korábbi jó véleményem, emiatt nem veszem újra. Mondjuk ki is vonják a forgalomból, lehet épp emiatt. Jó lenne egy "kukacodásmentes" verzióban viszontlátni, akkor telitalálat lenne nyárra.

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Alig várom, hogy kánikulában tesztelhessem, majd akkor is írok róla. :)
Amiről az előttem szóló írt, a szemcséket, azt nem tapasztaltam.

Jece

2018. május 30.

Nagyon szeretem ezt a márkát, több terméküket használom, de ez az egyik nagy kedvencem tőlük. Az ára nem túl baráti, ezért kap csak 4 csillagot.
Leginkább nyáron használom, mert rettentően szeretem ahogyan hűsíti az arcomat, valamint a száraz helyeket hidratálja, a zsírosabb részeket pedig mattítja. Azt teszi amit ígér.
Szeretem az állagát/textúráját, könnyed. Egyszerű felvinni a bőrre, vizes állagának köszönhetően jól terül. Az illatát pedig kifejezetten imádom. Többször újra vettem már

Jece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

kami_ll

2018. május 15.

SZERELEM. Az illata az állaga..imádom. Elég száraz bőröm van, így télen kevés, de tavasztől kora őszig tökéletesen elég. Hidratál és puha lesz a bőröm. Hűtőben tartom hogy még inkább kijöjjön ez a mentás hűsítő érzés <3 Igazi nyári krém szerintem!

kami_ll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Boriskajuliska

2018. május 1.

Többször újra vettem már, de csak nyáron a melegebb idő beköszöntével használom második, harmadik rétegként, sminkelés előtt.Érdemes megvárni a teljes felszívódását, igazán nem tart sokáig. Én az illatát is szeretem, többen erre panaszkodnak, ízlésbeli különbségeken nem lehet vitatkozni. Hidratál, frissít, puhít, mivel mást nem is ígér tökéletes így nyárra

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

Magikalany

2018. február 19.

A boltban ajánlották a vízhiányosságomra ezt a kencét. Én szeretem az illatát, az állagát, hogy hűsít - és nagyjából ennyit. Sajnos nekem csak még jobban szárítja a bőrömet, ettől is sprőd lesz, ráadásul egy idő után elkezd leperegni, úgy nézek ki, mintha hámlanék, télen pedig semmit sem ér, csak rosszabb nap végére, mint felkenés előtt. Direkt rákérdeztem az eladónál, hogy lehet-e rá sminkelni, azt mondta igen, nekem sajnos ezzel is gondom akadt. Biztosan nem veszem újra. Nem akarok még teljesen lemondani a BS-termékekről, bár eddig nekem 3/3 csalódás. :(

Magikalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Leander

2018. február 17.

Jó kis krém vegyes bőrre. Megbízhatóan és hosszantartón frissít, hidratál. Hűtőben tárolva még jobban érvényesül a frissítő hatása. Én kifejezetten szerettem az illatát, de az értékelések alapján ez erősen megosztó, így mindenképpen érdemes vásárlás előtt megszaglászni. Hasonló a hatása és az állaga a Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief krémhez, talán csak egy hajszálnyit "gyengébb", viszont cserébe olcsóbb, így ár-érték arányban legalább annyira jó, sőt.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice