KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, érzéki sorbet textúra finoman hűsíti és intenzíven hidratálja az arcbőrt egész nap. E-vitaminban gazdag búzacsíraolaj tartalmának köszönhetően egész napon át védi és ápolja a bőrt. Minden bőrtípusra ajánljuk.

• 24 órán át tartó hidratálást biztosít az Aqua Sphere technológiának köszönhetően
  • Mentoltartalmának köszönhetően könnyen beszívódik a bőrbe és tartósan hűs, pezsdítő érzést hagy maga után
  • Az ásványi részecskék beszívják a felesleges olajat a bőrfelszínről, így mattítják és egész napra csillogásmentessé varázsolják a bőrt

Ár: 5000 , Eladó: thaly
Állapot: Új, Helyszín: Nagylóc, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BetonBerni

2017. november 15.

A legszuperebb arckrém, amit eddig próbáltam. Eredendően zsíros / kevert a bőrtípusom, ezért első használatkor meglepett a termék géles állaga, amely azonnal beszívódott a bőrömbe és nem hagyott zsíros érzetet maga után. Nagyon jó az illata, a textúrája, meg vagyok vele elégedve.

BetonBerni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Virvatuli

2017. november 11.

Nagyon-nagyon szeretem. Könnyű, frissítő hidratáló, nyáron éjszakára használom, mert a melegben kb. ez az egyetlen, amit elviselek a bőrömön, és nem olvad le rólam. Azt hittem, ősszel már nem fogom tudni használni, de mivel még nincs nagyon hideg, a nappali rétegzős rutinba nagyon szépen beépíthető. Két szérum fölött és a bb alatt pont annyit nyújt, amennyit kell, hidratált és puha lesz a bőröm, de nem fénylik vagy zsírosodik.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

somogyieszti

2017. szeptember 28.

Nyárra szuper állagú, hűsítő kis hidratáló krém, tetszett! :) Télre valószínűleg viszont kevés lesz.

somogyieszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Momiji

2017. szeptember 23.

Régen nagyon jó volt, most valahogy nem elég, ahogy beköszöntött az ősz, valami olyan kell, ami jobban hidratál.

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Klaudija27

2017. szeptember 3.

Eladó hölgy által rajtam végzett arcdiagnosztika után ezt a krémet ajánlotta a száraz, vízhiányos bőrömnek. Felkenéskor üdítően hat, de pár óra után elveszíti hidratáló hatását. Nyárra elég, de őszre több kell. Állaga nagyon jó, illatát is kedvelem. Van, ami többet nyújt alacsonyabb árért. Elhasználom, de nem veszem újra.

Klaudija27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

ladri

2017. július 29.

A hatása és az állaga nagyon jó, de az illata egy borzalom. Ez nem is nevezhető már illatnak, elviselhetetlen.

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

VargaKata15

2017. június 28.

Update 2.0: találtam egy terméket, ami még ennél is jobb. A PomPom Neroli virágvizes zselének erősebb a hidratáló hatása és puhábbá teszi az arcbőrömet, ráadásul nem marad utána egy érdekes érzés az arcon, mint ennél. Így mivel nekem most az az 5*, ettől elveszek 1-et.

Végre egy arckrém, ami nyáron is használható, nem folyik le, nem izzaszt. Egyébként Ilcsi krémet használok, de ilyenkor 40 fokban még az sem volt kényelmes, így az maradt éjszakára. Ez nappalra tökéletes :) imádom azt a puha hidratált érzést, amit a bőrömön hagy. És az illata is kellemes.

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Amiel

2017. június 19.

Smink alá kerestem valami könnyed hidratálót, ő lett a befutó. Szeretem, hogy hamar beszívódik, semmilyen ragacsos érzetet nem hagy maga után. Kellemesen hűsít, a gél állaga szuper, nagyon kevés kell belőle. Sminkelni is lehet rá szépen.
Egyedül az illatával nem voltam kibékülve, de már megszoktam... :D

Amiel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Egyedül az illatával nem voltam kibékülve, de már megszoktam... :D

rockroka

2017. június 13.

Csak mintát kaptam kipróbálásra, de jó pár alkalomra elég volt. A krém nagyon kellemes és könnyű állagú, az összetevők is elég barátiak a drogériás krémekhez képest. Ám az illata! Na, az valami förtelem, nem tudom, hogy lehet valami ilyen büdös, hogy hogy lehet egy jónak ígérkező krémet így elrontani. Nem bírom elviselni egyszerűen. És tudtommal fényvédő sincs benne. Az összetevők sem tetszenek mind, hiszen van benne szilikon is és alkohol is dögivel. Ezeket leszámítva, kiváló választás lehet azoknak a kombinált és zsíros bőrűeknek, akik megszeretik az illatát, és nem zavarják őket az összetevők.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

viraaag

2017. június 13.

Ez egy álom!!! Én a zsíros bőröm hidratálásához használom és ez valami csoda :) nincs az a kremes érzés, mattítja a bőröm és miután beszívódott iszonyú puha lesz tőle az arcom :) biztos hogy újra meg fogom venni ☺️

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice