Tigi

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4 390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szalonlin, az összetevőket feltöltötte: Nicole24, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4 390 Ft

Intenzíven tápláló hajmaszk, zabliszttel és méz illattal. Ez a párosítás köztudottan csodát tesz a száraz, sprőd hajjal, mivel ráadásként tejsav, trehaláz, hidrolizált búzaproteint tartalmaz.

• Visszaállítja a haj nedvességtartalmát.
  • Védi a hajat a káros hőhatástól.
  • Puha selymes hajat biztosít.
  • Erősíti, regenerálja és védi a hajat belülről.

Ár: 4 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

elladusa

2021. március 25.

Imádom.
Várandósság alatt eszméletlenül kiszáradt a fejbőröm szinte már véresre vakartam. Mióta ezt a pakolást használom a Recovery samponnal és balzsammal együtt ez teljesen megszűnt és álom puha lett a hajam tőle!
Megérte beruházni, Notinon szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Imádom.
Megérte beruházni, Notinon szereztem be.

floracska6

2020. október 21.

Szerencsere rairták hogy hajpakolas ugyanis olyan isteni illata van, hogy legszivesebben megkostolnam! Viszont annyira nem marad meg az illata sajnos a hajon szárítás utan.
Nagyon puhává teszi a hajat, nem nehezíti el ugyhogy meg vagyok vele elegedve. A notinon 3000 körül vettem de láttam már 5000-ért is máshol, annyiért viszont szerintem már nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Kingus987

2020. szeptember 22.

10 csillagot is adnék rá, az utóbbi időben kicsit nehézkes volt a hajam, szinte semmilyen balzsam, maszk nem segített. Puha, könnyen kezelhető lett a hajam, az illatát is imádom. Már a második dobozzal vettem meg, de hamarosan jön a harmadik is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

emeseee6

2020. április 26.

5+,szuper!! Jelenleg a hajvégeimre használom csak,de ha elfogy a másik/csak ez lesz itthon ,akkor bevetem egész hosszra is. Szuperpuha tőle a haj,tényleg hidratálja,főleg a végeken látszik nagyon. Nem találok nagyot sehol,úgyhogy legközelebb kb 3 tégely kicsit fogok berendelni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Plusskutya

2020. április 11.

Számomra A HAJPAKOLÁS. Minden elemét imádom, az illatát, az állagát, a csomagolását, és leginkább a hatását. Úgy ápolja és tölti fel a hajamat, hogy közben nem nehezíti el, nem zsírosodik tőle gyorsabban. Illatos és fénylő hajkoronát varázsol, ami azért lássuk be, hogy az én nyüzüge hajamból nagyon szép teljesítmény.
Annyira belezúgtam, hogy azóta megvettem a samponját és a balzsamját is, azok is rendben vannak, de az esetükben tapasztalok nehezítést és gyorsabb zsírosodást, ezért felváltva használom egy másik sampon- és balzsam kombóval.
Visszatérve a pakolásra, a frissen mosott törölközőszáraz hajamat pacsmagolom be vele, egy szállodai zuhanysapkát húzok rá, majd egy törölközőt csavarok köré, és elvonulok olvasni vagy TV-t bámulni. Kb 45-50 perc múlva öblítem le, szárítás után az eredmény pihepuha, de nem lelapuló, ragyogó hajzat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 11.

vivienk

2020. április 10.

Szeretem a TIGI márka termékeit, de ez a maszk a kedvencem az összes közül. Már fél éve hasznélom, és nem is tervezem lecserélni, nekem ez segített legtöbbet a hajam állapotán. (világosszőke, vékonyszálú) Nagyon selymes és könnyen kezelhető lesz a hajam ha ezt használom. Heti egyszer használtam, így egy tégely 5 hónapra volt elegendő. Az illata kellemes, olyan tipikus karácsony illatú.
Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Imádom!

FReka

2020. február 19.

A balzsamjától annyira nem vagyok elájulva hatékonyság szempontjából, de ez tényleg egy kis csoda! Még a legszárazabb állapotában is szuper selymes és könnyen kezelhető lesz a hajam ha ezt használom, pedig én nem vagyok egy türelmes balzsamozgató típus, így nagyon kevés ideig hagyom csak a hajamon. Az illata kellemes szegfűszeges-fűszeres, el tudom képzelni hogy melegebb időben sok is lehet, egy kicsit meg is marad a hajamon. Nem minden hajmosásnál használom, így nem tudom követni, hogy mennyire kiadós. A következő télre tuti újravevős lesz. 🥰 Legjobb áron én a notinon találtam egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Sheila

2019. július 25.

Szuper pakolás. Szőkítéstől sprőddé, szárazzá vált hajamat első használat után puhává és lényegesen egészségesebb kinézetűvé tette.
Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy annyira ki volt száradva a hajam, hogy feltuningoltam 1 tojás sárgájával, olívaolajjal, kókuszolajjal, rózsavízzel és ezt a keveréket 1 órán át rajta hagytam a hajamon, gondosan becsomagolva. Nem tudom, hogy vajon a maszk önmagában is csodát tett volna, vagy sem, de valószínűleg úgy is eléggé hatásos (csak az én hajamnak épp extra SOS táplálás kellett) Ha tartósan normalizálódik a hajam állapota, akkor magában is elég lesz. Amúgy isteni illata van, engem karácsonyi sütire emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Lidia88

2019. május 8.

Az egyik legjobb hajmaszk. Segítségével fél évente elég fodrászhoz mennem. Nagyon szépen megerősítette a hajam a proteineknek köszönhetően, de egyben puha és selymes- kiválóan hidratál. Nem kell belőle sok így nekem a félhosszú hajamra kb 3 hónapig elegendő - heti 3 hajmosás mellett, így szerintem nagyon kifizetődő. Mostanában tigi resurrection hajmaszkal kombinálom mivel úgy érzem hogy proteinekre már annyira nincs szükségem, természetesen hála ennek a csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

flamingo25

2019. április 11.

Közel 2 éve használom és én már biztosan nem keresgélek tovább, mert ez az egyik legtökéletesebb hajápoló, amit valaha láttam. Őszintén szólva sosem gondoltam volna, hogy létezik valami, amivel ennyire sima, selymes hajat lehet varázsolni. Bár sosem voltam szőkítve, de így is nagyon látványos eredményt lehet elérni. Az illata is csodás és ugyan egy kissé drágább kategória, de a hatása miatt még többet is hajlandó lennék fizetni érte :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Trehalose, Hydrolyzed Keratin, Honey
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.