Tigi

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   300 ml, 750 ml és 1500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalonlin, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   300 ml, 750 ml és 1500 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Tejsav, kókuszolaj, glicerin és búzaprotein tartalma segít helyreállítani a haj szerkezetét, biztosítja számára a tökéletes hidratálást. Rendkívül hatékonyan regenerálja a vízhiányos hajat.

• Segít helyreállítani a haj szerkezetét.
  • Hatóanyagai egyenesen a hajszálakba hatolnak be.
  • Méz illat.
  • Revitalizált, egészséges haj.

FReka

2020. március 25.

Samponnal összecsomagolva rendeltem tavaly a notinoról, így megérte. Sűrű, de nem túl testes állagú balzsam, az illata isteni szegfűszeges, a kezem is ilyen illatú utána. Kiadós is, kb november óta használom heti 2-3 alkalommal. Egész jól hidratál, puha a hajam utána, de ebből a termékcsaládból a hajpakolás lett a kedvencem. Lehet télre újraveszem ezt a családot, mert egyébként szép fényes és egészséges a hajam, bàr steampodot használok és nemrég voltam fodrásznál is. A vélemények és a termékleírás alapján mondjuk kicsit táplálóbbra számítottam, de összességében azért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Ballkonigin

2018. július 1.

The Best!!!!
Vegso elkeseredesemben adtam a fejem egy dragabb termekre.
Elotte mar rengeteg mast kiprobaltam, de mindig csak a "latszat" volt meg.
2 honapja hasznalom es soha nem fogom lecserelni. :)
Elotte rengeteg kencet kentem a hajamra, az olajos pakolastol a hajfeny spray-ig.. tenyleg mindent.
De miota erre ratalaltam megkonnyebbitette a hajapolasomat.
Egyutt vettem meg a samponjaval, es semmi mast nem hasznalok.
A hajam fenyesebb, erosebb, kevesbe hullik, es annyira kezelheto :)
Az illatat en szemely szerint imadom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

The Best!!!!
Vegso elkeseredesemben adtam a fejem egy dragabb termekre.
Elotte mar rengeteg mast kiprobaltam, de mindig csak a "latszat" volt meg.
2 honapja hasznalom es soha nem fogom lecserelni. :)
De miota erre ratalaltam megkonnyebbitette a hajapolasomat.
Egyutt vettem meg a samponjaval, es semmi mast nem hasznalok.
A hajam fenyesebb, erosebb, kevesbe hullik, es annyira kezelheto :)
Az illatat en szemely szerint imadom!!!

gingerhead

2018. január 11.

Pár hete használom csak. Először az oatmeal-honey hajpakolással ismerkedtem meg, és azon felbátorodva választottam ezt és samponját is. Festett, göndör, száraz, igénybe vett hajamat nagyon szép hidratálttá tette, a hajam sokkal "súlyosabb", és érezhető a hidratáló hatás is. Ezelőtt 2 nappal a hajmosás után már elkezdett kiszáradni a hajam, és a 3.-4. nap azért kellett megmosni mert már egy száraz kazal volt az egész. Most a 4. napon is még tömör, és hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Kingácska0807

2017. június 18.

Ő sem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Nem táplál eléggé, pedig csak festett a hajam, vasalva,szárítva nem igazán van, így a hajvégeim is jó állapotban vannak. 2 nappal mosás után már zsíros hajtövek,illetve atom száraz hajvégeim voltak. Az illatát nagyon szerettük a párommal, de ez kevés ahhoz,hogy el is használjam. Feltettem az eladó termékek közé. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

TitaniaBell

2016. január 12.

Ilyen illata lehet a mennyországnak :)
Az már csak plusz adalék, hogy nagyon jól hidratál, sűrű, jó kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

Ilyen illata lehet a mennyországnak :)
Az már csak plusz adalék, hogy nagyon jól hidratál, sűrű, jó kis balzsam.

masiki

2015. március 6.

Több mint 15 éve használom kisebb megszakításokkal a samponjával együtt és kár mással próbálkoznom, mert nem találtam nála jobbat. Vékony szálú, festett hajra nekem ez vált be legjobban. Összehasonlítva más kondicionálókkal ennél úgy érzem, mintha 2-3-szor nagyobb súlya lenne a hajamnak, mert annyira benntartja a nedvességet a hajszálakban, nagyon jól hidratál, könnyen fésülhetővé teszi a hajat és nagyon finom illata van! Egyik parfümöket is árusító webáruházban 750 ml-s pumpás kiszerelésben is meg lehet venni sokkal kedvezőbb áron, mint ezt a kis flakonost. Egy hajmosáshoz elég 2 pumpálás, így nagyon sokáig kitart. Nemrég megváltozott a csomagolása de a minősége szerencsére megmaradt. Tengerparton, trópusi napsütésben nélkülözhetetlen, tényleg nagyon jól regenerál. Ha lehetne 10 csillagot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, BHT
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Honey
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Cetrimonium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Dipropylene Glycol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Limonene
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.