Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Stella1993, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   8,5 g

Könnyedén, melegvízzel lemosható formula, nincsen szükség semmiféle lemosóra az eltávolításához.

3 fajta kefe:

• dúsító (piros kupakos)
  • göndörítő-hosszabító (kék kupakos)
  • természetes-hatású (sárga kupakos) a kefének speciálisan olyan kialakítású a vége, melyről könnyebben le lehet húzni a felesleget a tubus szájánál.

Kiszerelés: 8,5 g

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Oryza Sativa (Rice) Extract Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Hydrolyzed Pearl Ruby Powder Amethyst Powder Pearl Powder Tourmaline Emerald Glycine Max Seed ExtractDiamond Powder Glycerin h 0 0Triethanolamine ti I eu 2 0Allantoin gy 0 0Inositol h Panthenol eo I v 0 0Pyrrolidinyl Diaminopyrimidine OxideLaureth-21 ti Propylene Glycol h PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Sorbitol h 1 1Phenoxyethanol ta Methylparaben ta I par 0 0Sodium Dehydroacetate ta Butylparaben ta I par Ethylparaben ta I par Isobutylparaben ta I par Propylparaben ta I par 0 0Carbon Black Titanium Dioxide f 0 0Sorbitan Olivate eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0PVP 0 0Silica Acrylates Copolymer Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Cetearyl Olivate Glyceryl Behenate eo I eu Ethylhexylglycerin Glyceryl Stearate eo I euXanthan Gum ti I eu Nylon-66 Sorbitan Stearate eu 0 1Polyvinyl Alcohol Vinyl Caprolactam/Vp/Dimethylaminoethyl Methacrylate CopolymerPEG-100 Stearate ti 0 0Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Alcohol Denat. al Magnesium Aluminum Silicate 0 0Hydroxyethylcellulose Polysorbate-60 ti I eu Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Acacia Senegal Gum i Glyceryl Dibehenate eo Dimethicone eo I szil 1 0Stearic Acid eo I eu 2 0CI 77499 sz Carbomer Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Acetylated Sucrose Distearate Tribehenin eo Disodium EDTA

fuica

2019. szeptember 24.

A pinket hasznalom. Elkepeszto. Evekig a panda’s dream volt a kedvencem. Az en szemhejamra minden, ertsd MINDEN spiral felkenodik. A panda volt az elso nagy szerelem, de azert ott is elofordultak balesetek. Ennel soha. Nem ertem, nem tudom mibol van ez, de pillanatok alatt csinal brutal pillakat, es soha nem kell ellenoriznem nap kozben. Soha soha soha nem kenodott meg sehova. Imadom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

BTLaura

2019. június 27.

Nagyon szeretem a koreai arcápolókat, így a sok prémium nyugati márka után gondoltam nézzük mit tudnak a sminkek. A piros (inkább pink) kupakosra esett a választásom, de nem lett kedvenc. Nem várok sokat egy spiráltól, leginkább azt, hogy ne tapasszon, csomosítson és ne legyen rajta annyi festék, amivel minden alkalommal összekenem a szemzúgom. Ez sajna egyiknek sem felel meg. Kevesebb pillával rendelkezőknek esetleg jó lehet, de főleg az elvékonyított végén rengeteg a festék, és mindenhova jut. A végeredmény idegbaj és egy középszerű kinézet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

anna09

2018. október 5.

Elfogyott a szempilla spirálom amivel Koreába érkeztem, ezért kellett egy új. Sokat keresgettem, kihúztam amíg tuttam, hogy találjak egy jó, de olcsó darabot a leírások alapján. A másik, népszerűbb és srágább Tonymoly spirált akartam, de miután láttam ennek az árát, nagyon gyorsan kedvet kaptam hozzá, főleg hogy elképesztően rossz leírásokat nem találtam. A vélemények alapján azért inkább a kéket vettem meg, ami nem is baj mert az a göndörítős,a mi nekem mindig gondot okoz (göndörítővel is hamar lelapulnak a pilláim). Aki sűrűsítős spirál, sűrű pillákat szeretne ne vegye meg, de akinek csak a hossz és göndörség a lényeg, az szerintem nem fog csalódni. Eddig a szintén nagyon olcsó Lovelys spirált használtam, de az az ára arányában bár szép pillákat csinált, ehhez képest lófüle. Az ár hasonló, de nem pereg le, nagyon tartós, nekem nem csomódodtak a pilláim és szép íveltek. Nagyjából 12 óra telt fel mióta feltettem és olyan mint reggel volt, szóval nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Giselle86

2018. június 7.

Az első koreai szempillaspirálom, így nincs viszonyítási alapom, viszont! Hiába vásároltam itthon kapható neves márkák termékei közül, mind lefolyt a szemem alá rövid időn belül, a vízálló is! Nem értettem, milyen idétlen szempilláim vannak, hogy egy spirál sem marad meg rajta, míg nem találkoztam ezzel a kis csodával. Nem kell extra nagy pillákra, műszempilla hatásra számítani, azt nem hozza, viszont szép fekete, nem ragad össze a pillám, hosszabbít (a kék van meg) és hihetetlen tartós! Már a másodikat használom belőle, és volt szerencsém letesztelni szaunában is, majdnem 90 fok melegben, meg sem moccant!! Csak ajánlani tudom. Ja, és sima melegvízzel le lehet mosni. Mi ez, ha nem tökéletes?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Herbst8101

2017. október 11.

Kap még egy csillagot mert egyre jobban megszeretem. Ha kissé letörölgetem papírzsebkendővel a keféjet s úgy viszek fel kevesebb festéket, sokkal jobban teljesít, hosszú szempillákat eredményez.

Átlagos, így tudom legjobban jellemezni. A kék van meg s semmi extrát nem nyújt. Annyi a pozitívum benne, hogy nem tapassza össze a szempillákat (még több rétegnél sem), nem kenődik fel de kb ennyi. Ára olcsó 1100-1200 általában de ennyiért pl egy Essence vagy Catrice is jobb szempillákat eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

kova

2015. október 9.

Nekem annyira nem jött át ez a circle lens életérzés:D Igazából nem is értem, hogy tudna olyan effektet létrehozni, de nem is ezért vettem, hanem mert azt írta az eladó ebayen, hogy ez a Cats Wink folytatása, tehát ugyanolyan, csak más a csomagolás. Dehogy olyan... Volt már a rózsaszín, na az tökéletes csalódás, most a kék van, ez azért sokkal jobb, de a lényeg szerintem a cikkcakk mozgás szemfestés közben, különben nem állnak szépen a szempillák. Egyébként nem mondanám rossznak ezt a fajtáját, de jobb lenne, ha a cicás újra elérhető lenne:) Lemosásnál is túl könnyen lejön, nem csak meleg vízzel. Egyébként az árát nagyon megéri a kék, 1000 Ft-ért ez ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

tialei

2015. május 28.

A rózsaszín kupakos van meg és imádom. Drága szempillaspirált nem szoktam venni úgy, hogy mindíg az olcsó kategóriák között keresem/kerestem az igazit. És ime itt van :D Szinte minden eddigi spirál lefolyt a szememről kb 1 óra után, de ez nem. Sőt, estig kitart!! Ráadásul a rövid szempillájim is elég jól hosszabítja és szét is választja azokat. Egy sima micellás víz is képes lemosni :) Kb 1400ft-ért vettem eBay-en ami ezért a termékért nagyon megéri. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Inositol, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Panthenol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Behenate, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Dibehenate, Dimethicone, Stearic Acid, Tribehenin
Emulgeálószerek: Triethanolamine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Behenate, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Sorbitan Stearate, Polysorbate-60, Sorbitan Sesquioleate, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Laureth-21, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

PVP 0 0

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak