Tonymoly

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. január 14.

Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Water / Aqua Titanium Dioxide / CI 77891 sz Octinoxate f 0 0Cyclopentasiloxane eo I szil Dipropylene Glycol i Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Phenyl Trimethicone szil CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0Cyclohexasiloxane eo I szil Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Arbutin a Hexyldecyl Myristoyl Methylaminopropionate eo Hexyl Laurate eo Helianthus Annuus Seed Oil eo Borago Officinalis (Borage) Seed Oil a I eo I gy Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil eo Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Rosa Gallica (French Rose) Flower Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Arnica Montana (Arnica) Flower Extract i Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Pearl Powder Magnesium Sulfate Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Silica Disteardimonium Hectorite Isoamyl P-Methoxycinnamate f Tribehenin eo Aluminum Hydroxide sz I eo I h C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer eo Stearic Acid eo I eu 2 0Triethoxycaprylylsilane szil Glyceryl Behenate eo I eu Calcium Stearate sz Polyglyceryl-6 Octastearate eu Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Hydrolyzed CoralSodium Hyaluronate h 0 0Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate pep Palmitoyl Tripeptide-5 pep Disodium EDTA Adenosine gy Caffeine Methylparaben ta I par 0 0Chlorphenesin ta Propylparaben ta I par 0 0Parfum / Fragrance i CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

Tonymoly Luminous Goddess Aura BB Cream -02 Natural Beige
Ár: 600.- Ft (+ postaköltség) , Eladó: bkati
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétellel Budapesten, vagy postán maradóként (előre utalva), vagy Foxposttal
Aancsaa

2019. január 25.

Pont azért vettem meg, mert dewy hatású bb krémet kerestem. Nekem kombinált bőröm is bevált, kicsi természetes fényt ad. Fedése elég gyenge, de nekem nincsenek jelentős bőrhibáim, a kisebb kipirosodást szépen elfedi. Először kisérletezgetnem kellett, hogy a rétegzős rutinban milyen arcápolási termékeket is tegyek alá, mert kicsit összeállt a tetején a bb krém, de pár használat után már tökéletesen működik. Fényvédő után kicsit többet várok, mielőtt felkenem. Egyetlen hátránya, hogy a sötétebb árnyalat is egy kicsit világos nekem, pedig télen nem szolizok. Ha lenne belőle 25-27-es árnyalat, akkor megérné az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

tara95

2018. július 29.

Púderrel (a hangsúly a JÓ púderen van), a helyén maradt a 40 fokban is. Egyébként szokásos, közepes fedés, pattanást nem hozott elő, viszont a finish tényleg ragyogó, szinte túlzottan is. Száraz-normál bőrre szép lehet, olajosra egyszer jó volt és ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Nida

2018. június 4.

Nagyon jó, nagyon szeretem, bár talán egy picit kifényesedik nap végére, de nem tudom mennyit bír ki amúgy, mert elég ritkán nézek tükörbe napközbe. Persze púderrel használom. Mondjuk lehetne kicsit világosabb, tényleg csak egy picit, de hát ez már az én gondom (mondjuk nekem mindennel ez a bajom) de végre valami ami nem túl rózsaszín, nem túl sárga, pont egy köztes árnyalat. Eddig is próbáltam bb krémeket, se egyiknek se volt jó a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

zsani1332

2018. május 15.

Zsíros bőrrel annyira nem kompatibilis, nagyon hamar átfénylik, de nyáron kellemes viselet és mostanában egyébként is divat ez a "ragyogó" hatás, mert amúgy magának a terméknek szép fénye van.
BB krémhez képest nagyon jó fedése van, én erős közepesnek mondanám, így a hétköznapokra ez (+ ahol kell korrektor) jó választás, de inkább normál, száraz bőrűeknek.
Mintát használtam belőle, nem hiszem hogy megveszem a teljes kiszerelést mert az én zsíros bőrömmel kicsit macerás használni, de alapvetően egy jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

sophy83

2018. február 8.

Több mintát használtam el belőle, kicsit szkeptikus voltam az itteni vélemények alapján, de nekem nagyon bevált. Normál, most inkább kicsit száraz a bőröm és tökéletesen működik nálam, egyáltalán nem fénylik át még nap végére sem. A fedése is nagyon jó, a fényvédő miatt pedig plusz pont. Szerintem meg fogom rendelni a teljes kiszerelést is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Nittuska

2018. január 6.

Mintát kaptam belőle. Kombinált, zsíros bőrre én nem ajánlom. Eléggé fénylik már felvitel után is.. Púderrel még úgy ahogy talán el menne, de nekem biztosan nem..
Amúgy fedése jó, közepes. Színe is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Amúgy fedése jó, közepes. Színe is jó.

seunghyunie

2015. szeptember 15.

Nem rossz, nem rossz. Könnyű kis bb, fedése közepes, elég világos, de nem lesz szürke tőle a fejed. Zsírosabb bőrön könnyen átzsírosodhat. Nekem túl fényes a végeredmény, így púderrel szoktam kicsit mattítani rajta, úgy elég tűrhető, bár napközben is korrigálni kell a homlokomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

baranyeszter

2015. szeptember 3.

Elvileg színezett, de az én bőrömmel annyira megegyezik az árnyalat, hogy erre csak most jöttem rá, kb. 4 hónap után :)

Egyébként BB-ként nem használom, arra más vált be. Kizárólag fényvédőként használtam: strandon, színezett hidratáló mentes napokon és most hogy AHÁ-zok.

(Szerintem az a piros pöttyös összetevő nincs benne...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

(Szerintem az a piros pöttyös összetevő nincs benne...)

asdfjkle

2014. október 28.

jó ideje itt csücsül ez a bb, 20milis kiszerelésben rendeltem, amihez hozzácsomagoltak egy tonert és krémet. Valóban száraz/normál bőrre való, nem okozott pattanást, az illata kicsit púderes. A színe lehetne kicsit sárgásabb, de jól passzol a bőrömhöz. Igazából mióta alig vannak pattanásaim nem használok semmit a bőrömre hétköznap, alkalmakkor pedig alapozót. Nem igazán használtam előtte sem, a rózsaszínessége miatt, de ha valaki pont ez keresi teljesen jó lehet:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

karina

2014. augusztus 26.

Hümmmm... ez jó lehet azoknak akik pl a missha rc színét túl szurkesnek fakó nak talaltak. En imádom azt, úgyhogy ez annyira nem lopta be magat a szívembe, egyebkent természetesebb sárgasabb (a missha rc-nél sárgasabb, de nem sárgás!) szine van. A fedése szerintem nagyon jó, ha picit hagyom szaradni, utana egy vekony második réteg a problemasabb helyeken minden bibit elfed. Pattanasokat stb nem okozott, ez is valami, nem emeli ki különösebben a szárazabb részeket, szóval konkret problémám nincs vele, De sajnos nem látom azt amit a missha rc-nél, hogy olyan szép kisimult a bőröm tole.:( majd még lehet visszajövök alakítani a véleményemen, egyszer használtam, de lehető hogy próbálkozom még vele.
Viszont zsiros bőrre nem hiszem hogy a legjobb választás, nekem egyaltalan nem zsiros a bőröm, es megis van tole egy (így extra zsír nelkul:)) természetes fénye.
A termek kap egy négyest, de nekem csak egy hármas.

Update. A toner miatt vettem még egy csomagot, es utazáshoz ezt vittem magammal. Hat nagyon megszerettem. Továbbra is tartom hogy nem zsiros bőrre valo, de szaraz-normál bőrre szerintem tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

A termek kap egy négyest, de nekem csak egy hármas.

Antioxidánsok: Arbutin, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Palmitoyl Tripeptide-5

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cyclohexasiloxane, Hexyldecyl Myristoyl Methylaminopropionate, Hexyl Laurate, Helianthus Annuus Seed Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tribehenin, Aluminum Hydroxide, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Stearic Acid, Glyceryl Behenate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Stearic Acid, Glyceryl Behenate, Polyglyceryl-6 Octastearate
Fényvédők: Octinoxate, Isoamyl P-Methoxycinnamate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclohexasiloxane, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, Aluminum Hydroxide, Calcium Stearate, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.