Yves Rocher

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. szeptember 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

• 24 órán keresztül tart,
  • kiegyenlíti az egyenetlen bőrszínt,
  • elrejti a fáradtság jeleit,
  • kisimítja a bőr felületét,
  • védi a bőrt a külső hatások ellen,
  • ragyogást ad a bőrnek.

Maje

2019. október 20.

Egy hete használom, de sajnos nem vált be. Tény, hogy jól hidratál, nem lesz több pattanás tőle, nem irritál, stb. Viszont a zsíros/kombinált bőrömnek ez nagyon sok. 1 óra múlva már tocsog az arcom, a ruhán is nyomot hagyott és nem tartós. Médium színt sikerült ajándékba kapnom (szerencsére). Nem mondom azt, hogy rossz termék lenne, csak nem az én típusomnak való. 2 csillagot a hidratálás miatt adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

henczen

2019. július 16.

Sajnos többszöri használat után sem vagyunk kompatinilisek, nem tudom egyenletesen eldolgozni, foltokban marad csak meg az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

sofi3

2018. július 12.

Nekem bevált. Nem csodaszer, de kifejezetten jó. Nagyon szépen alkalmazkodik a bőröm színéhez. Felkenéskor nagyon krém állaga van, de ez viseléskor egyáltalán nem kellemetlen, nem nehéz. Korrektor szebben fed vele, tartósabb.
Szép, egészséges kinézetű bőrt eredményez maszkhatás nélkül. Önmagában alig fed, de nagyon szépen egységesít. Nekem nem okozott pattikat. 12 óra viselés, ebből 8-10 óra munka után azokon a részeken, ahol jobban zsírosodik a bőröm, kicsit lekopik, de lemosáskor még ígyis bőven látni a különbséget a bőrömön vele és nélküle. Korrektorral+púderrel szebb vele a bőröm, mint eddig bármelyik alapozóval.
Száraz bőröm van, de nyáron átfordul zsíros, nagy pattikra hajlamosba, minden napvédős krémtől tele leszek pattikkal, de ettől a krémtől semmi. 40 százalékos kedvezménnyel vettem, azzal az árral 5 csillag. Eredeti áron 4 lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

bogiis

2018. július 3.

Télen száraz, nyáron normál a bőröm, nincsenek nagyon bőrhibáim. Illetve erősen szeplős is vagyok, szóval nem szeretem az erős fedést. Ennek a terméknek igazából nincs is fedése, csak épp annyi, hogy az arcbőrt kiegyenlítse, üdévé, ragyogóvá és egészségessé tegye, ezt pedig nagyon jól csinálja. Nekem jól működött, de mint mondtam, nálam külön szempont volt, hogy ne fedje el a szeplőimet, szóval nem szabad tőle csodát várna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

bogarka23

2018. június 15.

Nekem nagyon bevált, mert nem nagyon szeretek vakolatot csinálni az arcomra (nem is szoktam).. Anyukámtól csórtam el és biztos hogy nem fogja már viszontlátni. :D Minden nap ezt oszlatom el kis mennyiségben az arcomon (+egy pici púdert teszek rá..) ,nem zsírosítja el a bőrömet, nem leszek pattanásos, épp annyi fedést ad, amennyi nekem kell... :) Újra fogom venni az biztos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Ancs91

2018. május 5.

Túl nagy ragyogást ad a bőrömnek és érzem az arcbőrömön a textúráját. Amúgy jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

olahrekaeszter

2017. október 1.

Könnyű textúrájú BB krém, ami nálam egy nagy piros pont, de az tény, hogy nem fed úgy magában, amit szeretnék. Hétköznapokra jó, alá egy kis korrektor és kész is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

BartuczVirag

2017. február 27.

Hétköznapokra szerintem jó, kell hozzá korrektor, mert szinte egyáltalán nem fed, inkább csak tökéletesíti vagy egységesíti a bőr színét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

ldoori

2017. február 2.

Nem fed tökéletesen, de egy kis korrektorral és pilúderrel jó a hétköznapokra.
Ha nem teszem fel, nekem már hiányérzetem van.
A nagyon érzékeny bőröm is elviseli, nem pirosodik ki tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Nem fed tökéletesen, de egy kis korrektorral és pilúderrel jó a hétköznapokra.
Ha nem teszem fel, nekem már hiányérzetem van.
A nagyon érzékeny bőröm is elviseli, nem pirosodik ki tőle az arcom.

LauraHerczeg

2017. január 15.

Nekem nagyon bevált ez a BB krém, és sajnálattal vettem észre, hogy módosítottak a külsején és az állagán is. (Mostmár csak olyan kapható a boltban, legalábbis én ugyanezzel a névvel csak olyat találtam) Nekem a régi nagyon bevált, elég érzékeny bőröm van, alapozózni nem is nagyon szoktam, és nagyon örülök hogy erre rátaláltam. Nem pirosodok ki tőle, nem csomósodik össze és ha teszek utánna az arcomra egy kis púdert tökéletesen fednek. Az új változat nekem sem tetszik annyira ezért a négy csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.