Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: sihaya, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszessé teszi az arc bőrét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sztkata

2016. április 27.

Nekem nagyon nem jött be....... Az illata kellemes. Kenhetősége............ fura. Nem volt jó érzés a bőrömnek, nem tudtam használni, kicsit ragadósan zsíros érzetet hagyott maga után. Elajándékoztam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

cslb

2014. január 14.

én nem vagyok finnyás az illatokra, de ennek tényleg elég kellemetlen szaga volt.. viszont nagyon jól hidratál, a finish fénylik, de én szeretem ha nem teljesen matt az arcom.. az összetevői és az "illata" miatt csak 3*...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

lumiukko

2013. december 26.

Mintám volt belőle. Borzasztó szaga van, először azt hittem, hogy romlott, de aztán láttam itt, hogy nem, alapból ilyen büdös. Elhasználgattam, viszonylag jól hidratált, ha kicsit többet kentem, reggelre elég fényes maradt a bőröm. De nagyon nem tetszett, eleve tele van parabénnel, viszont olyan összetevőket meg nem nagyon látni, amik a bőröregedés ellen hatnának ugye... és ez a szag... hát ez nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

sihaya

2013. december 8.

Mintám volt nekem is, kifejezetten jól hidratál, nem fényesedik tőle a bőr, viszont ez is tök büdös, mint a másik Yves Rocher arckrém, amiből mintám volt... (vagy nem elég kifinomult az ízlésem). Ennyi pénzt nem adnék érte.
Update: minta ide vagy oda, két ronda pattit is eredményezett... ritkán szívom meg így mintával, de ebbe most belenyúltam. Tuti nem én vagyok a célközönség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

starflo

2013. május 17.

Mintát próbáltam belőle, az állaga jó volt, nekem gyorsan beszívta a bőröm, nem volt utána ragacsos érzés, hidratálni is szépen hidratált, de feszesítést nem nagyon vettem észre, bár rajtam nem is kell még mit feszesíteni nagyon :) Szóval nekem 3 csillag, mert pont azt nem tette amire való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

black_cico

2013. április 2.

elsőként: az illata valami undorító, sűrű paszta szerű anyag, vmi enyhén mentolos beütése is van, nemtom mitől, ne is kérdezzétek :D nem túl zsíros, de mégse szívódik be rendesen, pöppet ragad, nagyon vékonyan kenve mondjuk lehet elmegy..
felkenés után, nem húzódó v feszesítő érzésem van, hanem erősen hűsít.. ami egyébként kellemes, lifting hatást viszont egyáltalán nem vettem észre, de legalább ragyás se lettem tőle, elég jól hidratált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

kakaska

2013. január 28.

Ez egy nagyon jó krém. Bár még csak alakulóban vannak a mimikai ráncaim ennyi idősen, de nagyon jól hidratál és feltölt, szinte érezni ahogy feszesít. Csak nekem alapból zsírosabb a bőröm, így nem szívódik fel elég hamar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Mannuronate Methylsilanol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.