Yves Rocher

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lourdes

2017. július 17.

Kellemes, jó kis krém, smink alá kiváló és ragyogó lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Kellemes, jó kis krém, smink alá kiváló és ragyogó lesz a bőröm tőle.

Vika

2015. június 30.

Karácsonyra vettem meg ezt a krémet az anyukámnak, a lelkemre kötötte, hogy írjak róla ide véleményt. Először nem volt elragadtatva az ajándéktól, mivel évek óta a Garnier Ultra Lift termékcsaládot használta. De aztán végül kipróbálta (ajándék lónak ne nézd a fogát) :D. Látványosan kisimultak a ráncai már két hét után. Fél éve használja és nagyon meg van vele elégedve. Az illata kellemes, nekem talán kicsit túl parfümös, de ő szereti. Gyorsan felszívódó krém, nem hagy zsíros réteget az arcon. Az összetevőiben ugyan van parabén, de nem jelentek meg az arcán kisebb pöttyök vagy pattanások. Az ára miatt nem kap 5 csillagot, szerintem elég sokba kerül, de igyekszem félretenni az 40-50 százalékos kuponjaimat, hogy kedvezőbb áron juthasson hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

drmajoroseva

2012. június 14.

Tegnap kaptam belőle ajándék mintát a debreceni boltban. Nekem egy picit sűrű, de az éjszakai krémek általában ilyenek. Reggelre hatott, szép sima lett tőle az arcbőröm - szerintem veszek majd egy tégellyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

veresne56

Korcsoport: >54
2012. április 15.

Nekem ez a Krém nagyon kellemes mert az arcom nem lesz tőle zsíros ,hamar felszívódik, és simább illetve szebb lesz az arcbőröm.Semmilyen allergiás tünet nem jelentkezik nálam, pedig kevés az, az arckrém amit tudok használni.
Egyetlen bánatom, hogy nem lehet a közelünkben kapni, vagy interneten megrendelni.
Kérem segítsenek nekem abban hogy hozzájuthassak , és ne csak akkor tudjak vásárolni belőle, amikor Budapesten vagyok.
LJ

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. április 15.

LJ

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Mannuronate Methylsilanol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A siitake nevű gyógyhatású gombából nyert kivonat. Paula Begoun szerint bár jótékony hatással van a bőrre (a Truthinageing információi szerint magas Ergothioneine tartalma révén kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsággal bír), egyúttal érzékenyítő hatással is lehet rá.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.