Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A 2012-es tavaszi lmitált kollekció része

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phenyl Trimethicone szil C12-15 Alkyl Benzoate eo Paraffin eo Cetyl Dimethicone eo I szil Octyldodecanol eo I i I al Diisopropyl Dimer Dilinoleate 0 0Phytosteryl Macadamiate Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax Extract Polyethylene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Polyglyceryl-2 Isostearate HexadeceneEthylhexyl Palmitate eo I i 4 0Caprylic/Capric Triglyceride eo Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Synthetic Fluorphlogopite Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Isohexadecane eo Caprylyl Glycol eo I h Tribehenin eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Oryzanol Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer Alumina Ammonium Glycyrrhizate i Parfum/Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euLecithin eo I eu Tocopherol a I v 2 2Sorbitan Isostearate eu 1 0Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Calcium Sodium Borosilicate Polyester-3 BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Cyclopentasiloxane eo I szil Calcium Aluminum Borosilicate Silica Dimethyl Silylate eo Phenoxyethanol ta Sodium Hyaluronate h 0 0Xanthan Gum ti I eu Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract a I i Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Polyethylene Terephthalate Silica Acrylates Copolymer Palmitoyl Oligopeptide pep Tin Oxide Methicone eo I szil Titanium Dioxide / CI 77891 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Red 7 Lake / CI 15850 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Red 7 / CI 15850 sz Barium Sulfate / Ci 77120FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Red 22 Lake / CI 45380 sz Red 28 / CI 45410 sz CI 45370 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0

karaibrahimgil

2018. augusztus 23.

A legszebb külsejű, legnehezebb és legdrágább ajakápoló, amit valaha is használtam. Szerintem sem úgy kell elképzelni, mint egy rúzst, sokkal inkább egy ajakbalzsamot. Amellett, hogy optikailag kissé megduzzasztja az ajkakat, diszkrét színt és ellenállhatatlan illatot kölcsönöz neki.
Luxus kinézetű ékszer, amit félve tettem a táskámba, és nem minden nap használtam, hogy minél tovább velem maradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

mirandam

2017. március 4.

Nekem a halványabbik rózsaszín van, és imádoooom :) nem szárítja ki az ajkamat. Még évekkel ezelőtt vettem, de még mindig megvan, mert csak különlegesebb alkalmakra használom. Illata, íze is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

motiviana92

2017. február 14.

Kicsit elfogult vagyok mert ő volt az első extrább rúzsom... az illata és a textúrája isteni, a csomagolás gyönyörű és szép a finish is de valóban nem túl tartós... összességében olyan mint egy fantasztikusan megalkotott ajakápoló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

scorpionqueen

2015. október 29.

Ó, minő gyönyörűség! Lehet ennél szebb kivitelű rúzst elképzelni? Pompa. Luxus. Burzsuj. A neszesszerem szó szerinti ékszere. Két napja játszok vele. Tegnap este gyertyafénybe állítottam, mert az jutott eszembe, milyen jól állna neki (jól is állt!). Ma direkt az ő kedvéért vágtam gálába magam, mert elő kellett vennem a fekete tűsarkút viselve is. Igaz, hogy kilométernyi vastag felhőtakaró borítja éppen az eget, de feltettem a napszemüveget is. Feltettem a nehézbombázó parfümöt is, amitől majd' megdöglök, de előhozza belőlem a szexistennőt. Majd amikor a helyzetet megfelelőnek éreztem, előhúztam ezt a csodát és úgy kentem fel az ajkaimra, hogy Estee Lauderék sírva könyörögnének a jogokért, bottal üldöznék el a Jenner lánykát.

Ja, a rúzs maga? Csapnivaló förtelem. A leghitványabb minőségű rúzs, amit valaha vettem. Az érzést fizettem meg, nem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

vanett

2015. május 24.

Nekem is a 8-as (Iced Plum) számú versenyző van a birtokomban. Bájos színe van nem hivalkodó ragyogással. Szépen hidratál (a termék maga nem rúzs, hanem ajakbalzsam!), s a szín, a fény a maga kategóriájában tartós. Az illata (meg az íze is! :) ) finom: csak rajongani lehet érte. Vigyázat! Függőséget okoz! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

dyta_93

2013. augusztus 7.

Nekem a 4-es van meg belőle, nagyon jó az illata (az íze is :) ) krémes állagú, nagyon tartós, egyáltalán nem szárít és nem is túl erős. Nagyon nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

karina

2012. május 23.

a 8-as van meg nekem ez már az új 2012 tavaszi szortiment része, IMÁDOM! a funkciójához képest tartós is, nem szárít egyáltalán! isteni az illata! a csomagolást ki is hagyom, mindenki tudja. Biztosan újravásárolnám ! Nekem sokkal jobban tetszik mint a "sima" volupte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, C12-15 Alkyl Benzoate, Paraffin, Cetyl Dimethicone, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isohexadecane, Caprylyl Glycol, Tribehenin, Glyceryl Stearate, Lecithin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Silica Dimethyl Silylate, Methicone
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Stearate, Lecithin, Sorbitan Isostearate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Xanthan Gum
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Cetyl Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ammonium Glycyrrhizate, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 Lake / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 Lake / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, CI 45370, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0