Ziaja

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvinyuszko, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nyugtató, bőrvédő nappali krém a korai ráncok korrekciójához, 10-es fényvédő faktorral

Feszesíti és erősíti a bőrt, csökkenti a meglévő korai ráncokat és megakadályozza újabbak kialakulását. Csillapítja az irritációt, hidratálja és simítja az epidermiszt. Hatékony védelmet nyújt a légszennyeződés, a napfény és egyéb káros környezeti hatások ellen. Használatától a bőr visszanyeri egészséges, ragyogó megjelenését, felfrissült és kipihent állapotát. Komplex természetes eredetű aktív hatóanyagokat tartalmaz. Ezek közül a legfontosabb az erősen antioxidáns acai bogyó, mely gazdag polifenolokban, antocianinokban, vitaminokban és tanninokban, amelyek semlegesítik a szabadgyököket, megvédik a bőrt az oxidatív károsodástól. Különleges, enyhén gyümölcsös illata felfrissít és egyben aromaélményt is nyújt.

nikye

2022. április 4.

Kellemes, lagy nappali krem, nekem az illata is tetszik! Hamar beszivodik es selymes lesz tole az arcom. Kombinalva hasznalom a Ziaja olivas 30+ kremmel, egyuttesen szerintem hasznal a kicsi rancok ellen is. Tobbszor vettem mar, egyik kedvenc kremem, pedig nrm egesz 1 eve talaltam ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

danyadi77

2022. január 23.

Kis tégelyes mintát kaptam belőle. Könnyed, kellemes illatú kis krém. Télre nekem kevés és valószínű az én korosztályomnak már amúgy is. Nem fogott meg különösen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 23.

Rumcajsz

2021. január 20.

illata valami bogyós sütire emlékeztet, kellemes, hamar elillan szerencsére. A termékcsalád szérumával használom együtt, eddig nem volt vele rossz tapasztalatom, hidratál, jó érzést ad a bőrnek. Normál és száraz bőrre szerintem teljesen okés. jó áron kapható, viszonylag sokáig kitart, bár örülnék egy nagyobb kiszerelésnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

kditta

2021. január 12.

Kombinált bőröm szereti, a száraz részeket az arcomon jól hidratálja, látványos, érezhető az eredmény.
Egy ziaja peelinggel együtt kezdtem, talán ezzel együtt még hatásosabb. Jó az ár érték aránya, meglátjuk hosszabb távon milyen lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

zsanett.gresz

2019. február 27.

Kis mintát kaptam belőle, kb. 3 napja használom napközben. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, kellemes az illata, bár én jobban örülnék neki, ha még kevésbé lehetne érezni. Megtisztított arcra viszem fel, ránctalanító hatását még nem tapasztaltam. A Ziaja kecsketejes arckréméhez képest jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

pankusz

2018. december 21.

Könnyű krém, szuper illattal, remek textúrával. Nekem a kevert bőröm napközben már fénylett tőle, ezért nem a legjobb számomra. Hatalmas csodákat nem tesz, de jól hidratál és ami nagy előnye, hogy van benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Dhewilgirl

2018. július 25.

Majdnem hiper-szuper krém, mintám volt belőle, ami sok használatra elég volt. Amit mindenképp ki kell emelni, az az illata: fantasztikus, gyümölcsös, életteli, és sokáig érződik. A krém könnyű, gyorsan beszívódik, viszont nekem sajnos kombinált bőröm van, így mondjuk reggel 7kor felkenve már délben elkezd olajosodni a T-zónám (nem használok sminket krémezés után) - ez mondjuk nem a krém hibája, nem erre kínál megoldást. Maga a bőrkép viszont szép, egységes, és bár átfényesedik, de nem csurog az olajtól a bőröm, az orcák pedig kifejezetten szépen bírják, így szerintem remek termék :) Bár nekem nem tökéletes, nem nekem találták ki, de megadom neki az öt csillagot, mivel nem problémás bőrre szerintem szuper lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Hesperidin Methyl Chalcone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, PEG-8
Peptidek: Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0