Ziaja

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Könnyű, hidratáló-normalizáló nappali krém mindennapos használatra zsíros és vegyes bőrre, 10-es fényvédő faktorral.
  • Hatékonyan mérsékli a bőr hibáit, kiegyenlítetté teszi a bőr tónusát. Szabályozza a faggyúmirigyek működését, mérsékli a bőr zsírosságát és mattító hatást biztosít. Csökkenti a mitesszereket és gátolja képződésüket. Hidratál és nyugtatja az irritációt.
  • Antibakteriális manuka falevél kivonatot, fotostabil UVA / UVB szűrőket és pórusösszehúzó–nyugtató cink glukonátot tartalmaz.

Effi

2020. június 8.

Teljesen jó kis alap hidratáló. Nem művel csúnyaságokat a bőrömmel. Az illata engem fogkrémre emlékeztet, de nem zavaró. A tubusos kiszerelést nem szeretem, dobozában tartom fejjel felfelé, mert másként folyik mindenfelé kinyitáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

vikiz20

2020. május 3.

Imádom. Nekem kicsit pasis az illata de a CC vagy a BB krém alatt úgyse érződik.
Egyáltalán nem leszek tőle pattanásos ami eddig az összes arckremnel előfordult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 3.

ami2015

2019. február 1.

Az árához képest egész jó termék. Nagyon megszerettem, smink alá is használom, szereti a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

pandarin

2018. november 12.

nekem szárított kicsit, de a miteszereket csökkentette. jó az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

nekem szárított kicsit, de a miteszereket csökkentette. jó az illata

Lolychan

2018. november 11.

Mintát volt belőle. Fehér, kicsit nehéz állagú krém, ezért este kentem fel az arcomra. Az arcom másnap szebbnek tűnt tőle. :) Nagyon szerettem használni, biztos, hogy megveszem teljes kiszerelésben is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

hviktoria92

2018. január 5.

Imádom ezt is, mint a többi Ziaja manuka fa terméket. Mindig ezt használom nappalra, jól lehet rá sminkelni és remekül hidratál, anélkül hogy zsírosítana. Sűrű, krémes állagú, de ettől nem kell megijedni, felkenve már nem olyan nehéz krém. Plusz pont, hogy fényvédő is van benne, úgyhogy nyáron is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

OCsilla

2017. április 7.

Úgy látom, csak nekem nem vált be ez a krém. Az én bőröm sajnos nem szereti, szinte rögtön fénylik tőle. Az állaga, illata nagyon kis kellemes, de nálam teljesen ellentétes hatást vált ki. Szerencsére pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

szs

2017. február 17.

Nekem teljesen rendbe tette a faggyútermelésem. Azóta bármilyen alapozót/BB krémet használok, amitől eddig mindig fénylett az arcom, most egyáltalán nem. Nagyon szeretem, hogy hamar beszívja a bőröm, nem képez réteget rajta és nem fullasztja. 1595 forintot bőven megér, nagyon ajánlom! Camponában van Ziaja üzlet, érdemes benézni, rengeteg tesztert kaptam az eladótól :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

fiorentina914

2016. november 29.

Amióta a Mixa zsíros bőrre való micellás vizet használom, azóta nem sok bajom van az arcommal. De ez a krém is sokat segített a pattanások elleni küzdelemben. Kicsit sűrű krém. Először csodálkoztam is, hogy fog ez működni a szíros bőrömön. Ha közvetlenül az arcomra tettem és úgy próbáltam elkenni, akkor néha egy kis nehézséget okozott. De ha előbb az ujjaim közt eldolgoztam egy kicsit, és úgy kentem az arcomra, akkor semmi probléma nem volt vele. Nagyon puha lett tőle az arcom, és ami nálam nagyon fontos tényező: mattította az arcom. És az sem utolsó dolog, hogy van benne fényvédő. Az ára nem vészes. Egy próbát megér. Újravevős termék! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

audreyjumper

2016. november 15.

Elég érdekes bőröm van, gyakran változnak a problémáim, évszakok, ételek, stressz hatására, ezt a terméket az apró pattanások, zsírosodás miatt vettem, amik olykor előjönnek, és gyönyörűen rendbetette a bőröm. Minden nap használom, könnyen beszívódik, gátolja a zsírosodást, egész nap puhának érzem a bőröm, sminkelni is lehet rá, bár én általában primert is használok. A manuka család bőrradírját és éjszakai krémét is használom. Szerintem sokáig elég lesz, de valószínűleg újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Panthenol, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxydibenzoylmethane, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano), Octocrylene
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citral, Eugenol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.