Ziaja

Ár:   150 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: frufru, az összetevőket feltöltötte: Emok, Módosítva: 2021. július 2.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Kaolin maszk barna agyaggal (5%). Kiegészíti a tápanyaghiányt, felgyorsítja a bőr regenerálódását, hatékonyan simítja a finom ráncokat.

• Barna regeneráló agyag: az agyag ásványi anyagok csoportjából származó nyersanyag. Mikroelemek forrása: főként szilícium (kb. 50%), alumínium (kb. 15%), vas (kb. 6%), kalcium (kb. 4%), kálium (3%) és magnézium (2%).
  • Eco-minősített kanola olaj: gazdag fitoszterolokban, tokoferolban és zsírsavakban. Tökéletesen táplálja és puhítja az epidermiszt.
  • Ökocutált kókuszdió-gliceridek: az omega 3 és omega 6-ban gazdag esszenciális zsírsavak forrása. Biztosítja az epidermális lipidréteg védelmének hatékonyságát.
  • B5 provitamin: aktívan hidratálja, hatékonyan regenerálja az irritált bőrt.
  • Édesmandula-fehérjék: egyszerű aminosavakból álló fehérjék. Tökéletesen simítják a bőrfelületet, lifting hatással bírnak. Megakadályozzák a bőr lelassulását, megerősítve annak szerkezetét. Felgyorsítják a regenerációs folyamatot.
  • E-vitamin: "fiatalító" vitamin, semlegesíti a gyököket, amelyek felgyorsítják az öregedési folyamatot.

Dermatológiailag és allergiára tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

VKey

2021. október 21.

Szuper maszk, kivancsisagbol rendeltem a marka minden maszkjabol egyet, ezek az agyagosak lettek a kedvenceim ❤️ Konnyu, nem irrital, finom csokis (vanilias?) illata van es valami alom felkenni az arcomra. Ecsettel kepes vagyok hosszu percekig felsimogatni magamra, annyira jo a maszk texturaja. Mar ez megadja az alapot a hazi spa-elmenyhez . A borom lemosas utan sem huzodik, ranctalanito hatasarol nem tudok mit irni, szerencsere nem vagyok nagyon gyurott, de a frissito, hidratalo hatasa egyertelmu. 🥰 Szerintem egy zacsiban ket hasznalatra eleg adag is van, de en hedonista vagyok, az egeszet elhasznaltam egy alkalomra: jutott boven a nyakamra is belole. 0,90€-ert barmikor ujrarendelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

frufru

2017. november 20.

Sajnos Magyarországon még nem kapható, de ha jól tudom, bármikor felbukkanhat! (Ezen okból a fotón a lengyel megnevezés szerepel)

Próbáltam számos arcmaszkot már, azonban ez mindent nyer eddig :)
Pozitívumok:
- természetes: használat közben is érződik, hogy a termék könnyű, borzasztó kellemes illattal és minőségi összetevőkkel
- lágyít, puhít, hidratál és frissít: 20 perc után az arcbőr felébred, és úgy érzem feltöltöttem egy teljes spa kúrával
- nem kell félni attól, hogy meddig hagyjuk az arcunkon: ha van rá időm, boldogan akár fél órát is hagyom, mert szuper érzés. Nem húzódik, nem irritál, nem kellemetlen. Tökéletes :)
- Olcsó: a jelenlegi Lengyelországban elérhető árat jelöltem meg, valószínűleg importálás után Magyarországon picit drágábban bukkanhat fel, de még így is sokkal olcsóbb, mint a fancy-brandy maszkok.

Negatívumok:
még nem elérhető otthon :( de csak ennyi, tényleg imádat.
Nagyon ajánlom bárkinek. Rengeteg barátnőm használja (20-30 év kategória) de már anyukámra is "felkentem" (50es év kategória) és szintén imádta.
Szerelem arcmaszk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Próbáltam számos arcmaszkot már, azonban ez mindent nyer eddig :)
Pozitívumok:

Negatívumok:
még nem elérhető otthon :( de csak ennyi, tényleg imádat.
Szerelem arcmaszk!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2