Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2015. október 3.

Kategória:   Hajápolók

Alverde hajbalzsam komlóvirág kivonattal és mézzel 200 ml Természetes szőke és szőkített hajra Csillogó fényt kölcsönöz. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, szilikont, ásványi alapú összetevőket! Valódi méz van benne!

Lilla923

2015. augusztus 24.

Akciósan vettem meg a DM-be,nekem nagyon használ,szép,fényes,puha lesz tőle a hajam,ajánlom!:) csodaszernek nem mondom,de nagyon hasznal az tuti:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Miskulancia

2015. április 27.

Hát szőkébb ugyan nem lesz tőle a hajam, de jól ápol, sőt hosszabb használat után erősen sprőd lesz tőle a hajam, az enyhén fahéjas jellegű süti illatát viszont imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 27.

Effendigirl

2015. március 19.

A jó összetevők miatt direkt ezt vettem meg, pedig hennás vörös hajam van. Samponszappannal szoktam hajat mosni, azt csak a második balzsamozással szedi ki a hajamból. Vizesen még nem érződik, hogy hidratál, de szárítás után egy kicsit már igen(bár nem a megszokott mértékben, általában Imperity-t használok).

Frissítés: egy flakont már elhasználtam, igazán megtetszett, Szépen csillogóvá tette a hajam, természetes, olcsó. Az illatát is nagyon megszerettem, olyan citromos-sütis (bár szinte biztos vagyok benne, hogy senki másnak nem jut eszébe erről az illatról süti, nem annyira, csak egy kicsit édes illat, de engem valahogy mégis arra emlékeztet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Akara

2015. február 22.

Egész jó, kár, hogy proteines, de a hajamnak kifejezetten jót tett, amúgy is kezdett már tönkremenni a festegetéstől, és ezzel sikerült megmenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

MyBlackberryNight

2015. január 28.

... mint halottnak a csók. Ráadásul teljesen kiszárította a hajam, utána hónapokig regenerálódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

rita.997

2015. január 17.

Félig sikerült csak elhasználnom, mivel idő közben henna-vörös lettem és lejárt a szavideje. Míg szőke voltam nagyon tetszett, szépen kiemelte a hajszínem. Jól ápol és az illata is jó (nekem legalább is), a hajam sem zsírosodott jobban. Mivel nem néztem meg a lejárati időt -ami 2 hónap volt- nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

Kremy

2014. április 30.

Hajmosas utan rendben van töle a hajam,masnapra viszont zsiros,lapos,összeragadt es a fejböröm is viszket,szoval borzalmas...Azert adok kettest,mert a szöke szint viszont kiemelni,de maradnom kell a Balea szöke balzsamjanal,az sokkal jobb,mesterseges anyagok ide vagy oda...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

MissSz*

2014. március 24.

Néhány hónapja még szőke voltam,gondoltam kipróbálom,mert nincs benne szilikon. Az illata és az állaga megfelelő,olcsó,ezért megkapja a 3 csillagot. Viszont. Nem használ semmit. Vízes hajon enyhén érződik,hogy selymesebb némileg,de száradás után ebből semmi sem érezhető. A hajvégem fakóvá és élettelenné vált tőle,kicsit seprűs is lett,hajvégápoló nélkül katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

istar

2013. december 15.

Ez egy hajbalzsam nem szokito amire kitalatak arra tokeleltes nagyon szep lesz tole a hajam en szeretem az illatat.
imadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

imadom

Anitaaa03

2013. július 29.

Hát a természetes szőke hajamon semmit sem változtatott.Az állaga megfelelő az illata elmegy de nekem nem kedvenc a hajamra viszont semmit sem ér sokat teszek rá és így is mikor bedörzsölöm már érezhető a gubanc mintha semmit sem tettem volna rá vagy még rosszabb :( sajnos nekem nem jöttek be ezek a natúr hajápolók

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Honey

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.