Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncsesz, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Láthatóan feszesíti a megereszkedett, laza kötőszövetű bőrt, gyönyörűvé formálja az áll és a nyak vonalát és láthatóan fiatalabbá teszi az arc bőrét. Serkenti a bőr kollagén termelését. Azonnal javítja a bőr rugalmasságát.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Ethylhexyl Isononanoate eo Caprylic / Capric Triglyceride eo Dicaprylyl Maleate eo Aluminum Starch Octenylsuccinate Butylene Glycol h 1 0Glyceryl Stearate eo I euPhytol eo I i Saccharomyces Ferment Filtrate h Zea Mays (Corn) Kernel Extract Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract eo Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Phloretin aPrunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract Hydrolyzed Wheat Protein Saccharomyces Cerevisiae Extract h Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Xymenynic Acid eo Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Plankton Extract Cola Nitida (Kola) Seed Extract Bupleurum Falcatum (Sickle-Leaf Hare's Ear) Root Extract Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Tocopherol a I v 2 2Cimicifuga Racemosa Root Extract a I eo I h Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate Caffeine Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Polymethyl Methacrylate Cetearyl Glucoside ti I eu Trisiloxane Choleth-24 ti I eu 0 0Hydrogenated Lecithin eu Menthyl Lactate Ceteth-24 ti I eu Maltodextrin PEG-8 h Dimethicone eo I szil 1 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-100 Stearate ti 0 0Sodium Hydroxide Carbomer Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Parfum / Fragrance i Imidazolidinyl Urea ta Methylparaben ta I par 0 0Disodium EDTA Ethylhexylglycerin Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77492 sz CI 14700 sz

JudithBeauty

2015. május 24.

Most fogyott el. Kisimul tőle a bőr, persze csak optikailag. Könnyen beszívja a bőr, de nem feszesít semmit. Inkább száraz bőrre való. Mivel nem használ, így biztos nem fogok venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

ritus206

2014. július 30.

Semmi feszesítést nem vettem észre, zsíros állagú krém, nekem elnehezítette a bőröm.Nem szívódott be, viszont fényesen csillogott az arcom mint a disco gömb.Sminkelni nem lehet rá, mert megcsúszik rajta még a púder is.Én este sem szeretem a zsíros krémeket, minden a párnán köt ki reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Persela

2014. február 18.

Hónapokig használtam, szerettem, mert nem ütött ki a bőrömön. Mivel zsírosabb krém, éjszakára kentem fel, szép, sima bőrt csinált. Sajnos mostanában nem kapni, a következő Avon katalógusban már egy másik lifting krémet láttam, remélem, az is hasonló összetevőből lesz, mert különben sajnos el fogunk búcsúzni egymástól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

benkaszne

2013. szeptember 20.

Fél hónapja használom ezt a krémet. Hááát, többet vártam tőle (elnézve az árát), teljesen felszívódik, jó az illata, de szinte semmi hatása nincs. Biztos, hogy nem veszem újra. Nekem valami hatékonyabb kell, kevesebb pénzért, és már meg is találtam, hogy mi lesz az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

hjh666

2013. szeptember 18.

Nagy reményeket fűztem a feszesítő funkciójához, de csalódtam benne. Csak csillogott a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

eleonora

2013. március 10.

Kis kiszerelésben, nagyon olcsón vettem, könnyű eloszlatni, tömörebb tőle a bőr és szuper jól melegíti. Nem zsírosít, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

csoke.zita

2013. február 18.

Már nem az első tégellyel használom el, nagyon jó és megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

Már nem az első tégellyel használom el, nagyon jó és megéri az árát!

Moncsesz

2013. február 6.

Egész jó krém, bizonyos időszakonként el szoktam használni egy tégellyel
Általában akkor, amikor a napi bőrápolási rutinomat fel akarom dobni valamivel, vagy úgy érzem, hogy az egyébként jó krémet már megszokta a bőröm. Ilyenkor a megszokott éjszakai krémemet lecserélem erre, és használom addig, amíg tart ( 30ml ).
Ezáltal másfajta támogatást kap a bőr, mint amit addig megszokott, és általában van is valamiféle hatása.
Az állagát kimondottan szeretem, könnyű krém, felkenés után van egy kis enyhe bizsergető érzés. Érettebb zsíros bőrre is jó lehet, ha nagyon száraz a bőr szerintem önmagában nem elég.
Az én bőrömnek komfortérzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 6.

Egész jó krém, bizonyos időszakonként el szoktam használni egy tégellyel
Az én bőrömnek komfortérzetet ad.

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Sokat elhasználtam belőle. Nagyon finom illata van, és biztos hatásos is. Nekem viszont muszáj mellette valami zsíros krémet is felkennem, mert önmagában kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Antioxidánsok: Phloretin, Tocopherol, Cimicifuga Racemosa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharomyces Ferment Filtrate, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Phytol eo I i

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)