Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Banszky

2017. március 5.

Anyukámnak volt régebben és én is kipróbáltam. Az illata nem rossz de az állaga egy nagyon kemény,kenhetetlen vacak volt. És igen,lehetetlenül csillámlott. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

csill87

2012. július 4.

Ilyenre is csak én lehetek képes, hogy az Alverde testvaját akartam venni, ez mellette volt, és annyira siettem, hogy mellényúltam. Mikor itthon megláttam, hogy ráadásul még csillámos is...
Gondoltam azért megpróbálom elhasználni, de száraz bőrön nehezen kenhető, az illata pedig olyan szörnyű, hogy még a környezetem is kérte, hogy ne használjam már :D
Nekem minden szempontból mellényúlás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Nekem minden szempontból mellényúlás volt.

moonlitnight

2012. június 28.

Megvettem mert miért ne, aztán jól rá is fáztam, semmi bajom nem lenne vele, ha NEM CSILLOGNA ÚGY MINT SALAMONTÖKE, annyi csillám van benne, hogy szilveszterre is sok lenne, nem hogy a hétköznapokra , jah és jut belőlük bőségesen mindenhova, ruhára , ágyneműre , kézről eltüntetni a csillámokat szinte lehetetlen, baromira zavaró ám , és akkor még nem beszéltünk arról sem, hogy az ágyneműbe úgy beletapadnak, hogy az olló is alig alig hozná ki, barátom nem nagyon örül neki- érthetően. Mondjuk mellette szól, hogy rá van írva hogy: mit schimmer, a boltban sajnos elsiklottam efelett a kis apróság felett, kár érte, számomra használhatatlan és sajnos senkinek nem tudom lepasszolni sem . De én vagyok a hibás, szóval ha valaki szereti, ha csillogvillog a CSILLÁMOKTÓL, annak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

szaniblue

2011. december 12.

Én szerettem az illatát. Egész jól hidratált, de elég nehezen szívódott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Én szerettem az illatát. Egész jól hidratált, de elég nehezen szívódott be.

summer91

2011. november 7.

Szeretem ezt a testápolót, bár nem tudom miért de az illata engem kicsit a hajfestékekére emlékeztet :D De egyébként elég jó kis krém, lágyan csillog, puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

szueszti

2011. október 18.

Testvajak közül ez vált be a legkevésbé. Csak normál bőrre ajánlanám.Nehéz eldolgozni és az illata sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

orchidea8627

2011. szeptember 17.

Normál bőrre jó választás, ha túljut az ember hogy egészen más állaga van, mint egy hagyományos testápolónak. Egészen vajszerű állaga van, ahogy elkenem a bőrömön a meleg hatására lágyul az állaga és könnyen kenhetővé válik. Lábra és könyökre szeretem használni. Nagyon szép selyemfénye van, nem tolakodó csillámos, glitteres. Az illata kissé mesterséges, nem erős, de érezhetően nem természetes mangó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

UnVraiAnge

2011. július 1.

Hihetetlen fondorlatossággal csempésztem ki a tesóm fürdőszobájából ezt a krémet, bár csodálkoztam is, hogy merte csak úgy őrizetlenül szem előtt hagyni, de nem gyanakodtam; pedig kellett volna. Miután magamra zártam az ajtót, kényelembe helyeztem magam azonnal szemügyre is vettem a zsákmányt. Amint kinyitottam, minden világossá vált számomra. Az illata elmegy, az állaga viszont olyan mint a gumi. Miután sikerült kihasítanom belőle egy darabot valahogy mégis képtelen voltam magamra kenni. Hát egy időre elvette a kedvemet tolvajkodástól az biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

szalaijudit92

2011. július 1.

Ma vettem,frissek az élmények,de eddig tetszik. Nagyon olcsó,és nagyon kevés belőle,nekem tetszik ez a kemény megoldás. Kellemesen csillog,nem olyan,mintha csillámport öntöttem volna magamra. Pihe-puha lett tőle a bőröm,de nem szívódik be teljesen,inkább estére ajánlom. Nekem az illata nagyon bejön,bár tényleg kicsit műanyagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

azursatellite

2011. május 28.

499 Ft volt a Dm-ben. Így 37 összetevő után aminek több mint fele káros, lehet, hogy nem venném meg még egyszer, de azért mégsem volt akkora pénzkidobás, hiszen biztos, hogy soha(!) nem fog elromlani annyi tartósítószer van benne :P Azon kívül az illata nem igazán mangós, kemény az állaga mint a hűtőből kivett vaj. Normál bőrrel teljesen jó, mert lágyan hidratál, gyorsan felszívódik és csak a selymes csillogás marad utána - ez volt az egyik ok amiért megvettem :)) Nem fénylek tőle mint egy tükörponty csak a napon csillámlik kicsit a bőröm. Ha nem lenne benne annyi 'méreg' akkor elégedettebb lennék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glycine Soja (Soybean) Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethicone, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Caramel, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Benzyl Alcohol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.