Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Réti_D_smink, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. március 17.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kálciummal kifejezetten a nagyon érett bőrre, mely az életkor előrehaladtával elvékonyodik és egyre szárazabb lesz. A kálcium serkenti a természetes sejtfunkciókat - a bőr ellenálóbb lesz egy peptid komplex, valamint a VitaCell hatóanyag hosszantartóan hidratálja az érzékeny szemkörnyéket. Az értékes amaránt olaj selymesen puhává varázsolja.

Kiszerelés: 15 ml

szeende

2017. március 15.

Édesanyámnak vásároltam ajándékba. Kb egy hétig használta és csípni kezdte a szemét , anyira hogy teljesen bedagadt. Semmire nem jó... Ki is dobta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

piperepozitív

2016. április 7.

Nem is emlékszem, kellett-e már lejárat előtt kidobnom kozmetikumot, de ezzel megtörtént...
Nem annyira sűrű krém, de nehezen szívódott fel, sokáig hagyott olajos érzetet, csak éjszakára használtam szemkrémként.
Nagyon rövid idő után észrevettem, kicsit csípi a szemem. Aztán egy idő után kivált belőle vízszerű komponens, kinyomáskor fehér sűrű és híg átlátszó folyadék jött belőle.
Egy kis kihagyás után megint elővettem, és nyilvánvalóvá vált, hogy biztos ez csípte mindig a szemem.
A harmadát sem használtam el szerintem, mikor kidobtam, nekem semmire nem volt jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

madaras

2015. december 29.

Még karácsony előtt vásároltam anyumnak,mert elfogyott a szokásos kréme,így valamit le kellett gyorsan kapni a polcról. Meglepően jók voltak a tapasztalatai. Nem irritálta,töményebb textúrájú krém,jól hidratál. Ma én is ki próbáltam,Nekem egy kicsit sok ezért csak északára kentem fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

babucica.mm

2014. április 17.

Számomra ez a tökéletes.Az összes eddig használt szemránckrém nekem kevés.Mindegyiktől húzódott bőröm,még az exkluzív termékektől is.Ettől viszont egész nap jól érzem magam a bőrömben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

devababa

2013. február 8.

Velemenyt kizarolag egy egesz tegely elhasznalasa utan mondok. 38 eves vagyok. Arcomon nincsenek rancok, viszont meglatszik, ha keveset aludtam.

Allaga konnyu, hasznalata egyszeru, de nincsen eremenye. Ejjelre hasznaltam. Talan alap apoloshoz elegendo, de semilyen eredmeyt nem hozott. Ara jo, de megsem vasarolom ujra, inkabb kiprobalok valami mast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

9bc8f

Korcsoport: >54
2012. szeptember 28.

Nagyon szeretem . Nem ég tőle a szemem, és láthatóan kisimul a bőröm használat után. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Réti_D_smink

2012. május 2.

Sűrű krém, elég nehezen oszlatható el a bőrön, viszonylag lassan felszívódó, ezért inkább éjszakára jobb felkenni. A mély ráncokat nem tünteti el hosszabb kezelés után sem, de a kisebbeket feltölti és ápolja. Megelőző, hidratáló szerepe szerintem egész jó. A saját kategóriájában én egy jó szemápolónak tartom a komolyabbak kiegészítőjeként. Aki a gyorsan felszívódó géleket favorizálja, annak szerintem ez mellényúlás lesz. Kicsit ragadós érzés van felkenés után, ezért is jobb szerintem este felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Magnesium Stearate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak