BRTC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: kikcse, az összetevőket feltöltötte: JoyBlond, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Drámaian csökkenti a pórusok méretét, ugyanakkor hidratálja a bőrt, segít megelőzni a ráncok kialakulását és lifting hatást ad. Egyedülállóan hatásos a "Self Memory Gel" technológiának köszönhetően. A látható, kitágult pórusokat összehúzza, és csökkenti a faggyútermelést a szabadalmaztatott "tannin komplexel". A mély-alvási ciklus alatt integrálódik a memória gél a bőrbe, így biztosítva a legjobb és leghosszabb hatást. A bőr feszességét 7 órán keresztül fenntartja. A kiváló abszorciós képességének köszönhetően vékonyan feltéve nappalra is használható, mint egy befejező krém.

Kiszerelés: 50ml

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Glycerin h 0 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy PEG-240/HDI Copolymer Bis-Decyltetradeceth-20 Ether Polysorbate 20 ti I eu 0 0Betaine h Butylene Glycol h 1 0Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers eo Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Resveratrol a I gy Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract Castanea Crenata Shell Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractPolygonum Cuspidatum Root Extract a Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Borago Officinalis (Borage) Extract eo Centaurea Cyanus (Cornflower) Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract ti Phenoxyethanol ta Xanthan Gum ti I eu Methylparaben ta I par 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Angelica Dahurica Root Extract Cnidium Officinale (Marsh Parsley) Root Extract Corydalis Turtschaninovii Root Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Poncirus Trifoliata Fruit Extract Pueraria Thunbergiana Root Extract Soluble Collagen h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Polygala Tenuifolia Root Extract Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Platycodon Grandiflorum Root Extract Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Citrus Aurantifolia (Lime) Oil ti I i Citrus Aurantifolia Dulcis (Orange) Peel OilPinus Sylvestris (Scot's Pine) Leaf Oil Hydrogenated Lecithin eu Benzophenone-4 f Adenosine gy Disodium EDTA Triethanolamine ti I eu 2 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Ceramide 3 Cholesterol eo I eu 0 0Farnesyl Acetate i Farnesol i Panthenyl Triacetate Acetyl Glucosamine h Creatine Hydrolyzed Extensin Niacinamide v Nicotinoyl Tripeptide-1 a I pepOligopeptide-28 aOligopeptide-29 aCI 42090 sz

Kendra

2014. április 8.

Nagy doboz,benne műanyag tégely spatulával. A krém maga egy halovány nekem kékes,másnak talán zöldes kocsonya. Felkenve gyorsan beszívódik.
Egy normál,minden extra nélküli hidratáló krémről beszélek,szép marketingszöveggel,amit én is bekajáltam". -Pórusokkal az én esetemben az ég egy adta világon semmit nem csinált,az apróbb ráncaim sem mérséklődtek.
Igaz nem is irritálja a bőrt és pattanásokat sem tapasztaltam,van némi bőrfeszesítő hatása mint a legtöbb liftinges' hidratálónak.
Elhasználtam,még dühös sem vagyok,hogy megvettem,-de 10-rugót közel sem ér.
Nem fogom újravásárolni. Aki csodát vár tőle és átlagos méretű pénztárcával rendelkezik mint jómagam, az válasszon más terméket.:)

Kendra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 8.

Elhasználtam,még dühös sem vagyok,hogy megvettem,-de 10-rugót közel sem ér.

kikcse

2012. június 14.

Mivel nem egy olcsó krém, Karácsonyra melepettem magam velem, mivel mindenhol csak jó tapasztalatokat olvastam róla! Lám tényleg jó! :) Állaga olyan kocsonyás, puding szerű, kevés is elég az egész arcra. Nem kell kézzel a krémbe nyúlni mert van hozzá egy kis kanál, amivel a krémet ki lehet venni, 5letes! Arcra kenve vizes érzetű, és gyorsan beszívódik. Nálam a pórusösszehúzó hatást már az első alkalommal látni véltem. Ahogy felkentem, lám csak......a pórusaimat összehúzta!:) Azóta egyre szebb a bőröm. A ránctalanító hatást még nem nagyon vettem észre, egy kis lifting hatást, mintha. De inkább örülök annak, hogy bőröm tónusa sokkal szebb lett. Reggelre csak a "kényes" napokon, kicsit beolajosodik a bőröm (de akkor általában minden krémtől), de amúgy reggelre a bőr sima, rugalmas és jól hidratált. Én mindenkinek ajánlom, aki egy működő(!) pórusösszehúzót szeretne kapni a pénzéért! :)

kikcse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Resveratrol, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Nicotinoyl Tripeptide-1, Oligopeptide-28, Oligopeptide-29
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Resveratrol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Betaine, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Soluble Collagen, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Acetyl Glucosamine
Peptidek: Nicotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethicone, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylic / Capric Triglyceride, Cholesterol
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Triethanolamine, Cholesterol
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Xanthan Gum, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Farnesyl Acetate, Farnesol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.