Chanel

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 15.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, fényes ajakrúzs

• szín, fény, intenzitás egy pillanat alatt
  • meglepően "csúszós"
  • extra hidratáló hydraboost komplex-szel
  • 30%-al több pigmentet tartalmaz, mint az elődje, a Rouge Coco Shine Rúzs

Keresem: Chanel Rouge Coco Flash
Ár: 0 , Eladó: honeybya
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: --
Chanel Rouge Coco Flash 92 Amour
Ár: 4500 Ft + szállítási költség , Eladó: malnaszorp95
Állapot: Többször használt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után foxposttal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csokiskeksz

2021. január 19.

Karácsonyra kaptam egy éve, 91-es Bohéme árnyalatban. Nekem ez a tökéletes rúzs, mert mikor felkenem, kellemesen hidratált, fényes színt ad az ajkaimnak, majd pár óra múlva megszárad és egy nagyon tartós, élénk, matt szín magad utána. Nekem ez a rózsaszínes árnyalat nagyon bevált a világos tónusaimhoz, sok bókot kaptam már miatta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

LoRs

2021. január 18.

Nekem a 97-es Ferveur árnyalat van meg. Megfontolt vásárlás eredménye, utána olvastam, néztem róla swatch-okat, és tisztában voltam vele, hogy maga a rúzs nem túl tartós és az árnyalat is meglehetően visszafogott. Viszont én pont ilyet textúrát és árnyalatot kerestem, a sok matt, extrán szárító rúzs után. Valóban könnyen kopik, és hajlamos elkenődni, viszont olyan kellemes viselet, szép, természetes, ragyogó fényt kölcsönöz. És igen, valóban túlárazott termék, itt tényleg a márkát és a luxus érzetét kell megfizetni. Ha valaki tartós rúzst keres, semmiképp ne ezt válassza. Én egyébként azt kaptam, amit vártam, elégedett vagyok vele, egy élmény használni, a csomagolása pedig meseszép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

potyike

2021. január 4.

Nagy csalódás. Ferveur színben van meg, ajándékba kaptam. Rettentően szárít, és miután felkenem olyan mintha szétcsúszna az ajkaimom, mintha itt-ott kiválna belőle a víz. Nem tartós, primerrel sem. Rövid idő alatt beleul a rancokba.

Ugyanakkor a Smashbox mattító alapjával csodaszép matt színe lesz, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 4.

schnau.adelle

2020. július 1.

Annyira imadom:)
Live arnyalatot birtoklom belole.
Csoda fénye van, egy kis szint ad az ajkaknak....tokeletes nyári ruzst
Nagyon kényelmes viselni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Annyira imadom:)
Live arnyalatot birtoklom belole.
Csoda fénye van, egy kis szint ad az ajkaknak....tokeletes nyári ruzst
Nagyon kényelmes viselni:)

Moncsika73

2020. március 7.

Impulzus vásárlás volt, kipróbálás után rögtön beleszerettem a színébe, valamint a fényébe. 54 Boy árnyalatot vettem meg, tartósnak nem mondanám, többször kell igazítani a nap folyamán . Aki tartósabb rúzst keres , neki ő csalódás lesz . Ennek ellenére szívesen használom főleg a hétköznapokon mikor elég egy pici ragyogás😀 pici luxus a szájon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

fleonora

2020. január 20.

Megint egy olyan termék, aminek a megvásárlását nem siettem el. Négyszer mentem el a Douglasba mire rábeszéltem magam, és nem bánok egy fillért se érte, amit a kasszánál hagytam. Alapvetően folyékony matt rúzsokat hordok, mindegyikből már megvan a bevált árnyalat és márka, viszont kezdtem megunni ezeket így a szürke, téli napokban. A Chanel színezett hidratálójának megvásárlása csak rátett egy lapáttal, hiszen az alapból matt alapozóm helyett az arcom is szaténos finisht kapott, ami méginkább meghozta a kedvem a fiatalos, fényesebb lookokhoz.

Első Chanel rúzsom, hozzáteszem, valószínüleg elfogult vagyok. Rengeteg youtube videót megnéztem, magamon is kipróbáltam, végül az 54-es BOY árnyalatú rúzst vettem meg. Mivel külföldi véleményező oldalakon is utánanéztem, tudtam mire számítsak.

Nem tartós, és nem is mondanám hidratálónak. Úgy vettem észre itt a hangsúly a márkaértéken van és az luxus élményen amit nyújt. Aki tartósságot akar, vegyen folyékony matt rúzst, aki meg szájfényt szeretne, legyen tisztába azzal hogy az sose tart 10 percnél tovább. Ugyanazt nyújtja egy Essence szájfény és ugyanazt egy Estée Lauder is.

Összességében amit a márka igér, illik a termékre: pigmentált szín, csúszós shiny felület, amíg tart addig minimálisan hidratál, tényleg több pigmentet tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

szeliger

2020. január 20.

92 Amour. Nehogy úgy múljon el az élet, hogy én ezt nem próbáltam, rászántam magam egy darabra. Én már high-end rúzst seszínben nem veszek, ahhoz bőven jó a drogériás ajakápoló, ezért a választásom erre gyönyörűséges meggypiros árnyalatra esett. Valami álomszép az ajkakra feltéve, intenzív, ragyogó színárnyalat.
Sajnos az öröm tíz percnél nem tart tovább, mert az egész rúzs az én számon nagyon csúszkál, az ajkak körül lévő apró ráncokba kifut. Ha láttam már magam a tükörben igénytelenül kirúzsozva, akkor ez az, botrányosan néz ki. Bevetettem én már mindent, próbáltam szájceruzával, sajnos nem segít, gyakorlatilag a hordhatatlan kategóriába esik, úgyhogy a fent említett meglepően "csúszós" jellemzővel csak egyetérteni tudok.
Na, az ajakápoló, hidratáló hatás a másik gyenge pont, az én szám egyszerűen cserepes lesz alatta. Ezt mondjuk az olajosabb formulákkal más termékeknél is tapasztaltam, nekem sokkal jobban beválnak a balzsamos ajakápolók. Azt meg, hogy tartós legyen, már el sem vártam.
Szóval teljes pénzkidobás, bru-ha-ha.:(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 20.

Szóval teljes pénzkidobás, bru-ha-ha.:(((

Tarzicia

2019. december 31.

2019.11.22: A Chanel rúzsok közül a Coco Flash elődjét, a Coco Shine-t használtam, 67 Deauville, 73 Chic és 86 Instinct színben. A 73 Chic nekem az etalon, nagyon szerettem, van is még egy pár éves féltve őrzött példányom belőle, és kutya baja. Ránézésre fura barnásszürke, de felkenve, a szám természetes színével együtt egy decens hideg barnásrózsaszín árnyalat lesz, sajnos hozzá hasonlót nem találtam az új Coco Flash választékban. Ez a két szín van meg:
54 Boy - világos nude, nem meleg, nem hideg, univerzális szín, szerintem mindenkinek jól áll,
56 Moment - sötétebb hideg barnás bézs, enyhe pirosas tónussal, erősebben pigmentált, de felkenve még mindig visszafogott szín.
A Coco Shine és a Coco Flash között én csak annyi különbséget vettem észre, hogy a Flash állaga csúszósabb, látványra sokkal fényesebb, és vannak élénkebb színek is, intenzíven pigmentáltak, egyik szebb, mint a másik.
Nagyon kellemes viselet, érezhetően ápol, hidratál, és nem szárít. Fényes, közelről ici-pici csillámok is láthatók benne, de mégsem olyan, mint egy szájfény. Nekem egy hozzá illő szájkontúrceruzával pont elég is, sose szerettem igazán a rúzsokat, a mattot pláne nem, inkább szájfénypárti vagyok. Ez a rúzs jobb, mint egy szájfény, bár nem annyira tartós, de legalább ápol és nem ragad. A szájfényekkel amúgy az a fő bajom, hogy nem higiénikusak, az applikátorral mindig bacik kerülnek az ember szájáról a tartályba, ahol aztán vígan elvannak, szaporodnak, és várnak a következő bevetésre...
Mivel csak világosabb színeket használok, a pigmentáltságról nincs tapasztalatom, a kopásról meg csak annyi, hogy a nude színek egy-két óra alatt észrevétlenül tűnnek el.
Aki hosszan tartó és még intenzívebb színű rúzst szeretne, mást válasszon, én elégedett vagyok vele.
2019.12.31: Két új taggal bővült a csapat:
53 Chicness - világos nude szín, amolyan hétköznapi szaladgálós "mindent visz" tipusú, az 54 Boy-hoz hasonlít, de annál melegebb árnyalat, és jobban pigmentált.
204 Deepness - ránézésre mindig úgy tűnt, hogy sötét, aztán mégis kipróbáltam, és rögtön tudtam, hogy jön velem haza, ugyanis a megszüntetett kedvencemhez, a Coco Shine 73 Chic-hez nagyon hasonló. Egyáltalán nem sötét, átlátszó, hideg nude szín. Alig pigmentált, de azért önmagában is látszik, másik rúzsra felkenve élénkíti és kicsit hideg irányba korrigálja a színét. Pl. a Chanel Jumbo Longwear Lip Crayon N 19 Au Naturel és a Sisley Phyto LipTwist Mat 19 Ballet felett különösen jól mutat, a Shiseido BR 721 Rose Syrup matt rúzsra felkenve pedig tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

2019.12.31: Két új taggal bővült a csapat:

szollosivivien

2019. december 17.

Szuper, könnyed textúrája van, nagyon szép színekben kapható, az egyetlen problémám, hogy nem tartós .. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Marcipancica

2019. november 30.

Gyönyörűek a színei és az állaga is, de engem nagyon bosszant, hogy ennyi pénzért nem tartós. Egyedül akkor működik, hogyha kenek valá valamilyen lip tintet, általában a body shop termékét használom. Úgy működik, viszont a Chaneltől elvárnám, hogy erre ne legyen szükség. Más Chanel rúzsnál is tapasztaltam már ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3 , PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Squalane, Hydrogenated Coconut Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Isotridecyl Isononanoate, Synthetic Wax, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ethylhexyl Palmitate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Tribehenin, Dimethicone, Acacia Decurrens Flower Wax
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Blue 1 Aluminum Lake, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.