Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Exkluzív növényi mikro-gyöngyökkel kialakított
  • Kisimítja a finom vonalakat és a ráncokat
  • Széles spektrumú védelmet biztosít a káros UV sugarak ellen
  • Pótolja a nedvességet, hogy megpuhítsa és megemelje a bőrt
  • Napról napra a bőr feszesebb, jobb tónusú és fiatalosabb lesz
  • Bőrgyógyász által tesztelt

agiagi

2019. július 1.

Ket termekmintat kaptam a krembol egy vasarlas melle. Suru, viszont rengeteget be tudott inni belole a borom,ez pozitiv. Reggel viszont olyan gyurott fejjel ebredtem Minden nap, mikor ezt hasznaltam, hogy semmikepp se vennem meg. Epp kiprobalom a helia d tokaji aszus szerumat, siman vero ezt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

igob

2017. május 26.

Nos... nagyon vegyesek a tapasztalataim ezzel a krémmel kapcsolatban. Nekem kicsit olcsóbban sikerült beszereznem ezt a terméket, az éjszakai párjával együtt. És hát a csoda elmaradt, de lehet,hogy túl sokat vártam. Miután elfogyasztottam mindkettőt, sajnos azt kell mondjam, ár-érték arányban nagy csalódás, de ez lehet, hogy csak az én szuperérzékeny bőröm miatt van, és nem igazán szereti ezt a krémet. Elég sűrű állagú krém, mégis úgy érzem, sokkal több kell belőle, mint amennyit elsőre gondolnék.Pár használat után jött az,hogy húúú, ez jó lesz, főleg az éjszakai után, de aztán mintha egyből hozzászokott volna a bőröm és ez később elmaradt. Talán inkább feszesíti picit a bőrt, mint hidratálja, de sajnos kb. 2-3 hét használat után pattanásos lett a bőröm tőle, a pórusok is tágultabbak, tehát az én bőröm zsírosítja is. Jobban fénylik a kelleténél, napközben sem túl tartós, "elmászik" érzésem van, mintha nem jutna elég levegőhöz a bőröm napközben. Az erőteljes illata is nekem már zavaró. (Nem tudom,miért kell erőltetni a parfümöt az arckrémekbe.. ) Elég jó sminkalap, de azért csendben megjegyzem, a Biodermáé nekem még jobb.
Tehát összegzés: hiába érzem néha a feszesebb érzést, valahogy nem kényelmes/kellemes viselet. Talán az összképen utólag kicsit javít, de ennyiért más krém is tudja azt a beígért "csodát".
Annak ellenére, hogy a tégelyen "all skin types" áll, én mindenképp inkább azoknak ajánlanám, akiknek száraz, illetve "strapabíró" a bőrük, esetleg inkább érettebb, és akkor is legyen türelmes, szerintem ez a kivárós krém, hogy később látszik inkább a hatása :)
Az éjszakai párját már jobban szeretem, mert attól valahogy szebb és egységesebb a bőröm. Állagra az még sűrűbb, de mintha kevésbé lenne zsírosító hatású.
Ennek ellenére egyiket sem fogom újra vásárolni, és utólag sajnálom, hogy ennyi pénzt is kiadtam értük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

rea3

2015. március 15.

Nekem nagyon bevált ez a krém, nem csak üres mondatok amiket ígér. Féltem hogy mit fog tenni az én kombinált/érzékeny bőrömmel, hogy nem lesz e túl sok és emiatt tele leszek pattival, de semmi irritációt nem okozott. Éppen ellenkezőleg, valóban javítja a bőrtónust, pont kellő mértékben hidratál és ami a legszebb az egészben, hogy tényleg feszesít, miután felkenem perceken belül érezni a feszesítést, ezt szeretem benne a legjobban. Remélem nem képzelem be, de mióta használom eskü látok némi javulást, pedig én nem hiszek abban, hogy az éveken segíthet bármilyen krém is, viszont most ezt a mondatomat, át kell kissé gondolnom :)
Egyébként elég durva árva van, viszont ha csak ez lesz minden amit javít, már akkor sem bánom. Ja és abszolút sminkbarát is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-2
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Nem igazán érhető el infórmáció az összetevőről a neten. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Színező anyag. (Piros)

Egy peptid féle, ami bőrkondícionáló, nyugtató és tápláló összetevő. Az összetevő gyártója szerint a hatásmechanizmusa, hogy kompenzálja a bőrben bekövetkező hormon veszteséget és ezáltal a bőrt feltöltő (plumping) hatása is van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.