Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   15 600-26 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. július 3.

Ár:   15 600-26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Octinoxate f 0 0Octyl Salicylate i 0 0Titanium Dioxide f 0 0Water / Aqua Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter Glycerin h 0 0Petrolatum eo Octyldodecyl Neopentanoate eo DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Dimethicone eo I szil 1 0Hydrogenated Lecithin eu Butylene Glycol h 1 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Hexyldecyl Stearate eo Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Lactis Proteinum Salvia Sclarea (Clary Sage) Extract Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Commiphora Mukul Resin Extract Litchi Chinensis Seed Extract Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Cladosiphon Okamuranus Extract Plankton Extract Astrocaryum Murumuru Seed Butter Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Lecithin eo I eu Polyethylene Pentylene Glycol Potato Starch Modified Ergothioneine a Glyceryl Stearate eo I euCaffeine Sorbitol h 1 1Behenyl Alcohol eo I al Sodium Hyaluronate h 0 0Methicone eo I szil Tocopheryl Acetate a I v 0 0PEG-100 Stearate ti 0 0Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Caprylyl Glycol eo I h C12-16 Alcohols eo Cholesterol eo I eu 0 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Polysilicone-11 szil Dextrin Palmitic Acid eo I eu 2 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Hexylene Glycol ti I eu 1 1Citric Acid kh Xanthan Gum ti I eu Alumina Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Sodium Hydroxide Disodium EDTA Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta CI 14700 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Mica

szeliger

2018. november 6.

Vásárlás mellé kaptam 15 ml és 7 ml kiszerelésben is valamikor régebben. Jól használható nappali krém, kis fényvédelemmel, az őszi időben teljesen rendben van. Hidratál is, sminkelni is lehet rá, elégedett vagyok vale, ugyanakkor semmi extra. Nagyon jól együttműködött a Clinique C-vitaminos szérumával, igazából emiatt kezdtem el használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

agnescz

Korcsoport: >54
2017. október 3.

15 ml-set kaptam belőle. Nappali krémnek nem tudom használni, úgy nézek ki tőle mint aki meszes gödörbe ugrott. Beleül a pórusokba, és nehezen kenhető el, alapozót rátéve kukacosodik. Ja és még brutálisan csíp, ha a szembe kerül.
Elkenem éjszakai krémnek, mert feszesíteni feszesít, azt meg kell hagyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 3.

Elkenem éjszakai krémnek, mert feszesíteni feszesít, azt meg kell hagyni.

umpalumpa

2016. június 6.

Volt egy pici kiszerelésem. Azt szívesen elkentem, mert hideg időben használtam. Aztán egy nagybb mintát vettem és jött a meleg. Csak az orcáimon és az Akneroxiddal kezelt nyakamon tudom vékony rétegben viselni, különben fullasztónak érzem. Így vékonyan kenve viszont nem tudom fényvédelem szempontjából van-e értelme. Többször kenem éjszakára emiatt tápláló krémnek. Bolti nagyban nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

AmberGrace

2015. december 21.

Jaj de szeretem. Smink alá használom primer helyett. Sima, puha és matt lesz tőle az arcom, ráadásul fényvédős is, szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Hajnal_ka

2015. július 30.

Mintacsomagban kaptam, és most jutottam el odáig, hogy felnyitottam. Nagyon jó krém, nekem szépen simítja az arcom. Egyedül az illata nem tetszik. Na meg az ára.. az horror. Ha kicsit olcsóbb lenne, megvenném a teljes kiszerelést, így csak reménykedem, hogy legközelebb is beleteszik az ajándék csomagba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Ildie

2015. február 7.

Az elöttem szoló véleménye nekem kicsit fura, mert ez határozottan nappali krém, bár attól még lehet estére használni, de ennek a krémnek van esti tesója is. A nappali kicsit rózsaszínes, sűrűbb mint az esti ami fehér.
Nagyon gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni. Nekem a zsíros, néhol száraz bőrömre most télen jó, nyárra nem lenne az igazi. Feszesíteni még nekem nem nagyon kell, de rettegek a tokától, nemtudom miért ez a paramániám, de ha már van para akkor ez a megnyugtató szer rá. Nekem, mint hidratáló bejött, de a feszesítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni. Irritációt sosem okozott, akkor sem amikor a macska a nyakamba ugrott én meg a szemembe kentem a cuccot ijedtemben :) ha van egy kis téli pirosságom azt is szépen nyugtatja.
(ezt mind egy sokkal olcsóbb krém is megtenné)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

(ezt mind egy sokkal olcsóbb krém is megtenné)

dobolank

2014. december 2.

Kis kiszerelést kaptam belőle egy vásárlás utáni mintás nesziben - várakozásomon felül teljesít, szépen kisimít reggelre. Nem tudom, miért, de a kisasszony külön kiemelte, hogy ne használjam naponta - ez valami új divat lehet, a MAC Strobe krémnél is ez van, ott se értem...
Mindenesetre a legjobb instant vasalószerű anyag, amit eddig próbáltam, eléggé el vagyok tőle varázsolva, sokkal jobban, mint az antiredness alapozótól, amihez ingyen kaptam a 15 milis mintát. Általában este kenem fel, és reggelre látványos volt a különbség, de reggel is okés. Gyorsan beszívódik, nem zsíroz agyon, mégis hidratál és simít rendesen, úgyhogy kevert, vízhiányos bőrre tudom ajánlani, a vízhiányos, érzékeny, száraz orcákon és a zsírosabb T-vonalon egyaránt jó nekem, ami nem egy gyakori dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 2.

madaras

2014. október 8.

Unokanővérem mindig ezt használja,és teljes mértékben megvan vele elégedve. Azt mondja,hogy amit ígér azt teljesíti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 8.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Petrolatum, Octyldodecyl Neopentanoate, DI-C12-15 Alkyl Fumarate, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Hexyldecyl Stearate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Methicone, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Caprylyl Glycol, C12-16 Alcohols, Cholesterol, Caprylic / Capric Triglyceride, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin, Lecithin, Glyceryl Stearate, Cholesterol, Palmitic Acid, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone, Polysilicone-11
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Felületi hártya képző anyag.

Színező anyag. (Piros)