Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fiatalító formulának köszönhetően csökkenti az öregedés látható jeleit, így keze puha, sima, fiatalosabb megjelenésű lesz. A természetes eredetű kivonatok és peptidek megfelelően tonizálják bőrét, feszessé és teltté teszik, javítva az általános rugalmasságát. Antioxidánsokat tartalmaz, melyek meggátolják a szabad gyökök kártékony hatását. A hozzáadott természetes olajok és vajak hidratálják a száraz bőrt.

• helyreállítja a bőr tónusát és javítja a rugalmasságát
  • csökkenti az öregedés látható jeleit
  • hidratál

Illat: zöld lóhere, levendula, zsálya, rozmaring, kakukkfű friss keveréke

Kiszerelés:100 ml (és 25ml szettben)

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dimethicone eo I szil 1 0Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Trehalose h Glycerin h 0 0Caprylyl Methicone szil Hydroxyethyl Urea h Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Prunus Amygdalus (Bitter Almond) Oil 2 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters eo I h Tocotrienols a I v Ascorbyl Glucoside a I v Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Pisum Sativum (Pea) Extract a Phytosterol Squalane eo 1 0Squalene a I eo Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine pepDicetyl Phosphate ti I eu Ceteth-10 Phosphate ti Dimethicone Crosspolymer szil Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters ti I eo I eu Parfum / Fragrance i Sucrose Dilaurate ti I eo I eu Hydrogenated Cottonseed Oil eo Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Elaeis Guineensis (Palm) Oil eo Polysorbate 20 ti I eu 0 0Dimethiconol eo I h I szil Polysorbate-60 ti I eu Caprylyl Glycol eo I h Hydrolyzed Wheat Protein P-Anisic Acid i I ta Carbomer Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Tocopherol a I v 2 2Disodium EDTA Sodium Hydroxide Citric Acid kh Propanediol h Butylene Glycol h 1 0Linalool i Coumarin i Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract i Eugenol i Limonene i Phenoxyethanol ta Sorbic Acid ta Methylisothiazolinone ta Potassium Sorbate ta Sodium Benzoate ta

Reya Arte blog

2017. március 10.

Imádom, annyira gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál, örülök, hogy végre rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Hoagirl

2014. május 7.

Imádom az illatát és utálom hogy kivonultak kis hazánkból. :'( Kissé férfias jellegű, de én pont ezt szeretem benne, szuper ápoló hatása van, pihepuhák a kacsóim tőle, villámgyorsan beszívódik, és utána csak szagolgatomés szagolgatomésszagolgatom a mancsomat, jaj nagyon fincsi. :) Szeretem a csomagolását is, nekem nem volt vele gond, bár az is igaz hogy otthon pihen a polcon, nem hordom magammal mindenhova, így azért nem nehéz neki egyben maradni. Szerencsére van londoni összeköttetésem, úgyhogy nem kell végleg lemondanom róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Tvylvis

2014. január 11.

Egy 50 grammos kiszerelést használtam el a napokban. Gyorsan beszívódik, így napközbeni használatra is tökéletes, jól ápol, szerintem az illata sem vészes. Viszont az árához képest nem volt annyira kiemelkedő, hogy újra akarnám venni. Ennél olcsóbban hasonlóan jó kézkrémeket lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

eperjeske

Korcsoport: >54
2013. december 18.

Amilyen drága, én valami kisebb csodát reméltem ettől a krémtől. Mondjuk, hogy valamit simít a kézfejem ráncain! (Mert ugye a kézfejünk bőre általában jobban árulkodik a korunkról, mint az arcunké!) DE sajnos semmilyen kisebb csoda sem történt! Ez a krém nem tud semmivel sem többet, mint a Biola Csicsókás kézkrémje, amit eddig megelégedésre használtam, és abból a 100 ml kerül 1500 forintba.
Ráadásul ennek az illatát sem szeretem, férfi ember közelében pedig semmiképpen nem ajánlanám használni!
És ami a csomagolást illeti: lehet, hogy ez a kissé retro-jellegű fémtubus nosztalgiából tetszik, de néhány használat után már nagyon csúnyán meggyötörtnek látszik. Ráadásul a tetőt sem tudom már rendesen rácsavarni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 18.

svivko

2013. május 15.

Az egész famíliát Crabtreevel kényeztettem múlt évben. Megvettem a szetteket, és személyre szólóan elosztottam. Akkor találkoztam ezzel a bőrfiatalítós kézkrémmel is. Ezt az apukámnak adtam, így én is ki tudtam próbálni, ha mást nem, a hidratáló képességét. Eszméletlen jó! :)
És ez az illat. Olvasom az illatleírást és az összes zöld egyszerre jelenik meg előttem, ahogy beleszippantok a tenyerembe. Mesés! Mondjuk el tudom képzelni, hogy nemmindenki akarja ilyen fűszeres illattal kenegetni a kezét, de imádni való szerintem. Vásárlás előtt tehát tesztelni ajánlatos! :)

Amúgy az eredeti sztori, és amiét ezt a krémet "Kertészek" névvel adják még a mai napig az, hogy anno ezt a kertészeknek fejlesztették ki, akiknek nagyon megviselt volt a kézbőre. Aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Antioxidánsok: Tocotrienols, Ascorbyl Glucoside, Pisum Sativum (Pea) Extract, Squalene, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Trehalose, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Propanediol, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine
Vitaminok: Tocotrienols, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycine Soja (Soybean) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Squalane, Squalene, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sucrose Dilaurate, Hydrogenated Cottonseed Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Dicetyl Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sucrose Dilaurate, Polysorbate 20, Polysorbate-60
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sucrose Dilaurate, Polysorbate 20, Polysorbate-60
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, P-Anisic Acid, Linalool, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Eugenol, Limonene
Tartósítószerek: P-Anisic Acid, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Squalane eo 1 0

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak