Best of Beauty 2019

Crabtree&Evelyn

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g és 100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Kiszerelés:   50 g és 100 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes, shea vaj és hialuronsav  tartalmú kézkrém, mely hihetetlenül simává és puhává varázsolja kezét.   Megnyugtat, kondicionál és hidratál.

Illat: nyugtató tengeri szellő

Crabtree&Evelyn Kézkrémek
Ár: 2000 Ft / db + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
mariannakowacs

2019. január 23.

Egyszerűen imádom ezt a terméket. Egy müncheni C&E kisboltban bukkantam erre az illatra és azóta nem ment ki a fejemből. Egy ideig lehetett kapni egy online parfümériában, de sosem vettem meg az ára miatt. Mire elhatároztam magam, már nem volt kapható. Külföldről tudtam beszerezni csak.
De megérte. Nagyon puhává varázsolja a kezeimet és az illata még éjszakára sem tolakodó. Nagyon finom, púderes illata van.
Anyukaként nagyon ritkán parfümözöm magam, így külön öröm, hogy ezt érezhetem magamon nap közben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Ametiszt

2016. június 20.

Annyira nem jo, mint amekkora a hype korulotte - sokkal tobbet vartam. Kezkremnek atlagos, semmi extra; az illata eros, mar-mar tolakodo. 'Tengeri szello' illatkent a Sephora sajatmarkasa (Lagoon) sokkal finomabb es az olcsobban hozza ugyanezt a teljesitmenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

mango-

2013. január 18.

Jajj, de jó, hogy leírtátok, hol lehet beszerezni! (na nem mintha naponta járnék Pestre a Mammutba...:)) Az én viszonyom a La Source termékkel tök véletlenül kezdődött. Vettünk egy autót, aminek az előző tulaja egy -állítólag- gyógyszeripari cég igazgatója. Az ülés alatt találtunk egy LS mintát, amiben testápoló tej volt. Az illata és állaga csodás, a hatás is szuper. Rákerestem a neten, hogy mi a csuda ez, de magyar forrást nem találtam. :( Csak a Mammut az egyetlen beszerzőhely? Neten nem lehet majd rendelni? Előre is köszi az infót! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

svivko

2013. január 15.

Muszáj az illatát megemlítenem elsőnek. Egyszerűen fantasztikus! Ne ijedjetek meg a tengeri szellőtől, nem a wc-illatosító kasztba tartozik, vagy 20 lépcsővel fölötte van! Nagyon beleszerettem. Krémes, púderes, parfümös.. eszméletlen... Uniszex illat amúgy(!), meg fogom venni magamnak.
A boltban próbáltam eddig ki, csodálatos a hatása, a kezeim kb soha nem voltam olyan vidámak, mint miután kijöttem a boltból. Felszívódott kb 3 perc alatt teljesen, és vagy fél órán át, vagy egy órán át is illatozott!
Mentem az utcán is szimatoltam hogy az előttem lévő mamiból jön ez az illat?! És hogy kérdezzem meg, hogy milyen a parfümje.. És ha turista?!- Aztán megszagoltam a kezem, és rájöttem hogy ez a La Source! :D
Amúgy elmondta a boltban a lány, hogy ezt a termékcsaládot adták a Hiltonban nagyon sokáig. Hát ez valami eszméletlen.
Plusz azt is megtudtam, hogy a kézterápiás krémeiket kertészeknek fejlesztették ki. Van külön egy Gardeners termékcsaládjuk is. Nagyon, nagyon jók, én egyenlőre csak a gyöngyvirágosat birtoklom, de a La Source lesz a következő! :) <3
50g - 2890Ft
100g- 4490Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

50g - 2890Ft
100g- 4490Ft

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocotrienols, Tocopherol
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Saccharide Isomerate, Algae Extract, Glycerin, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocotrienols, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Myristate, Algae Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Caprylic / Capric Triglyceride, Sucrose Distearate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Sucrose Stearate, Cholesterol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Squalane
Emulgeálószerek: Emulsifying Wax NF, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Sucrose Distearate, Cetearyl Alcohol, Sucrose Stearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sucrose Distearate, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Linalool, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, Polyaminopropyl Biguanide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Nem szabványos INCI név. A Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, PEG-150 Stearate és Steareth-20-t tartalmazó összetevő elegyet hívják így, amit emulgeálószerként használnak a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak