Best of Beauty 2019

Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. január 2.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

Gyöngyvirág illatú kézkrém.

Kiszerelés: 25g, 50g, 100g, 250g

Water / Aqua Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Zea Mays (Corn) Starch Hydroxyethylcellulose Urea h Stearic Acid eo I eu 2 0Emulsifying Wax NF eu 0 1Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Isopropyl Myristate eo I i 5 3Saccharide Isomerate h Convallaria Majalis ExtractRosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil eo Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Paeonia Albiflora Root Extract Sambucus Nigra (Elder) Extract Magnolia Liliflora Extract CaprylicTriglyceride Parfum / Fragrance i Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sucrose Distearate ti I eo I eu 0 2Arginine Dimethicone eo I szil 1 0Glycerin h 0 0Behentrimonium Methosulfate ti Sucrose Stearate ti I eo I eu 0 0Caprylyl Methicone Sodium Lauroyl Lactylate eu Commiphora Myrrha (Myrrh) Resin Extract Ceramide 3 Cholesterol eo I eu 0 0Phytosphingosine Ceramide 6-II Hydrolyzed Wheat Protein Hyaluronic Acid h Ascorbyl Glucoside a I v Elaeis Guineensis (Palm) Oil eo Tocotrienols a I v Tocopherol a I v 2 2Squalene a I eo Ceramide 1 Phytosterol Disodium EDTA BHT a I ta Polysorbate 20 ti I eu 0 0Butylene Glycol h 1 0Carbomer Xanthan Gum ti I eu Citric Acid kh Butylphenyl Methylpropional i Linalool i Citronellol i Hexyl Cinnamal i Geraniol i Limonene i Lyral i Cinnamyl Alcohol i Citral i Hydroxycitronellal i Phenoxyethanol ta Polyaminopropyl Biguanide ta Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta

Miliana

2015. szeptember 26.

Őrizgettem egy ideje, főleg, amióta kivonultak tőlünk :( Baromi jó az illata - ó pardon. A hidratáló képessége egyébként nem egetverő, de nem érdekel, mert gyorsan beszívódik, meg hát megint csak ezzel a gyöngyvirág mezőre reptetés fílinggel tudok csak jönni, munkahelyi kézkrémnek neveztem ki direkt, mert ha beleszippantok, egy pillanatra megszűnik a rohanó multivilág körülöttem. Sajnálom, hogy nincsenek már, annyira figyelmesek, előzékenyek voltak az eladók, meg hát egy élmény volt tényleg bemenni a boltba, illatkavalkád. Ja, a csomagolás: imádom ezt a retro fém tubust, csak kár hogy táskába dobálás esetén elég gyorsan horpadt, csufi lesz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

szeliger

2014. január 2.

Finom gyöngyvirágos illat, gyorsan beszívódik, jól hidratál, mi kellhet még? Teljesen elégedett vagyok vele, ez egy nagyon jó kézkrém. Sajnos ennek megfelelően meg is kérik az árát, bár én most elég jutányosan szereztem be netes rendeléssel. Ez a fémtubusos kiszerelés azért nem lopta be magát a szívem csücskébe, a táskámba be nem raknám, de esténként mostanában ezt használom. A csomagolástól függetlenül nem kérdés, hogy öt csillagos a termék, akik szeretik ezt az illatot, nem fognak csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 2.

muckó

2013. április 13.

Imádom ezt az illatot, finom gyöngyvirágos, egyszerűen nem tudok betelni vele. A bolt pedig varázslatos, élmény vásárolni ott, tele van jobbnál jobb (és hát elég drága, de nem érdekel, néha kedvezek magamnak) krémekkel. Még a papírtáskára is fújnak valami illatot, hogy jobban illatozzon. Nagyon kedves a kiszolgálás, számomra élmény ott vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

svivko

2013. január 15.

Imádnivaló. Nagyon finom illata van, viszonylag sokáig érezni. 1600- Ft a legkisebb kiszerelés, ami táskabarát is egyben. A csomagolása masszív "fémtubus", az utolsó cseppig ki lehet facsarni belőle a cuccmót, de ha biztosra akarsz menni 890- Ft-ért lehet kapni náluk tubustekerőt, amivel még könnyebben végrehajtható ez a dolog. A krém nagyon-nagyon gazdag, a kézbőröm már-már mosolyog. El is döntöttem, hogy én ilyeneket fogok ajándékozni most karácsonykor! :)
Például anyának 40 körül májfoltos a kézfeje, van egy bőrfiatalító termékcsalád kézkrémeken belül-idővel eltünteti a májfoltokat-, szerintem nagyon fog neki tetszeni.
Apának pedig alapból krokodilbőr kézbőre van, a La Source igazi elsősegély csomag lesz számára- kipróbáltam a boltban, valami isteni unisex illata van. Az utcán is szimatolgattam hogy kinek van ilyen jó illata, és hát a kezemnek volt... pedig lent tartottam.
Szerelmes lettem.
A bolt pedig egyszerűen mesés, azok az illatok és az egész elrendezés.. egyszerűen ette a szemem a boltot. A lányok nagyon kedvesek voltak, biztos vagyok benne, hogy többször is ellátogatok majd hozzájuk.
Elmesélték, hogy a Márka eredetileg kertészeknek fejlesztette ki a kézkrémeit, így képzelhetitek milyen ápoló hatásuk van, ha a fizikai munkásokat vették célba anno. Ezért is van mai napig meg a Gardeners termékcsaládjuk. (És ezért lehet a boltban kis kapát, meg minigereblyét kapni ;) - megkérdeztem! )
Fel fogom tölteni az összetevőket, csak most muszáj tanulnom!
Cipriana, hálám sírig üldözni fog!

67 összetevő.. azthittem le fog esni az ujjam mire végzek.. aztán szurkoltam hogy érje el az 50-et, 60-at... :"D

Crabtree & Evelyn Budapest
Üzletünk a mai naptól bezárt a Pesti Barnabás utcában. Információk hamarosan érkeznek a körülbelül 2 hét múlva várható nyitásról a Mammut Egyes szárnyának első emeletén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Szerelmes lettem.
Fel fogom tölteni az összetevőket, csak most muszáj tanulnom!
Cipriana, hálám sírig üldözni fog!

Crabtree & Evelyn Budapest

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocotrienols, Tocopherol, Squalene, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Urea, Saccharide Isomerate, Glycerin, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocotrienols, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Myristate, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Cetearyl Alcohol, Sucrose Distearate, Dimethicone, Sucrose Stearate, Cholesterol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Squalene
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Emulsifying Wax NF, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Sucrose Distearate, Sucrose Stearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sucrose Distearate, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Lyral, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Polyaminopropyl Biguanide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Nem szabványos INCI név. A Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, PEG-150 Stearate és Steareth-20-t tartalmazó összetevő elegyet hívják így, amit emulgeálószerként használnak a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak