Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dettusbettus, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az aktív összetevőket kombinálja olyan mennyiségben, ami folyamatosan segíti a bőr funkcióit. AHA (5%): megszabadít az elhalt bőrsejtektől, és aktiválja az újakat. Glicerin (13%): biztosítja a kulcsfontosságú hidratáló ápolást a bőrnek, segíti a felszíni sejtek megújulását. Olivaolaj (1%): biztosítja a tápláló összetevőket. SPF 5: segít védeni a bőrt a nappal szemben.

Dove Pro Age Testápoló SPF5 250ml
Ár: 500 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
Denny

2016. június 6.

Még anno anyukámtól örököltem meg ezt a testápolót, mert neki nem igazán jött be, kidobni meg nem akarta. Ezért elhasználtam én, bár csak később vettem észre, hogy nem épp az én korosztályomnak lett kitalálva. Ettől függetlenül egész jól teljesített, főleg a karomon és a lábamon, nagyon jó kis puha lett utána a bőröm. Néha-néha még kézkrém helyett is ezt használtam a téli, hideg időszakban. Az illatával sem volt semmi bajom, nekem kifejezetten tetszett, bár az állaga kicsit folyós volt, lehetett volna sűrűbb. Emiatt néha kicsit több jött belőle, mint kellett volna. Viszont a bőröm gyorsan beszívta, így ezt megbocsátom neki. Az egyetlen bűne, hogy esti használatok után, másnap reggel kicsit ragadt tőle a bőröm; olyan érzésem volt, mintha még rajtam lenne egy kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

helmo75

2015. október 22.

Szeretem az illatát .Egy kicsit zsíros számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 22.

Szeretem az illatát .Egy kicsit zsíros számomra.

katalinmyy

2014. április 19.

Nagyon szeretem az illatat ill. h gyorsan beszivodik, de megis jol hidratal! mar a masodik tubust nyomom belole :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szerettem, egészen jól hidratált, de használtam már jobbat is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szerettem, egészen jól hidratált, de használtam már jobbat is

Yubiri

2013. augusztus 20.

Jól hidratál, az illatával is meg voltam elégedve, bár nagyon erős, fűszeres, amikor ezzel kentem be magam, már messziről tudta mindenki, mit használtam :-)
Összességében elégedett voltam, de nem vásárolnám újra a terméket, a karácsonyi ajándékcsomagnak, amit kaptam, viszont nagyon örültem, a bőröndje még a mai napig megvan :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

gothy

2013. augusztus 20.

Én az illatát és az állagát is szeretem. Persze csak télen kenem ezzel magam, amikor sokkal szárazabb a bőröm. Nagyon jól hidratál, egyik kolléganőm folyton dicsérte a bőröm puhaságát, amikor ezt használtam. Már lecseréltem, de néha hiányzik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

chili-p2

2013. július 26.

Nem a kedvencem. Nehéznek érzem az illatát és az állagát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 26.

Nem a kedvencem. Nehéznek érzem az illatát és az állagát is.

Nikita0828

2013. július 25.

Nekem nagyon tetszik az illata, én 20 vagyok, mégis használom, pedig nem az én korosztályomnak való. Fürdés után szívesen kenem be magam vele, imádom az illatát, az éllagát, és szép lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Maniac

2013. július 25.

Én öregesnek tartom az illatát, nem is tudnám még két egymást követő napon sem használni. Elég gazdag krém, óvatosan kell bánni a mennyiséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

sebidori91

2013. április 30.

Nincs igazán szükségem a pro age formulára, viszont megörököltem. Nagyon jó illata van, sűrű, jól táplál. Viszont ezek miatt csak akkor használom ha nagyon ki van száradva a lábamon a bőr (borotválás után, télen). Viszont akkor nagyon jó, szerintem nem szárad fel lassabban mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.