Essence

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. április 23.

Kategória:   Hidratáló krémek

Antioxidáns tartalmú színezett hidratáló, 24 órás intenzív ápolás, ragyogó bőr.

Nymphea

2016. augusztus 26.

Soha nem használtam még semmit, ami miatt úgy fájna a szívem, amint nem lehet kapni, mint ezért. Maga volt a tökéletesség. Az ára már-már nevetségesnek hatott, és az illata is finom, lágy, nőies volt. Hiba lenne azt gondolni, hogy az az ,,olcsó műbarack" buké, ami az embert a silány dolgokra emlékezteti, hanem ez valami egészen egyedi volt. A fedése nekem pont tökéletes volt. Puha, finom, élettől kicsattanó egészséges színt adott, maszkhatás, művi kinézet, póruseltömítés eszébe sem jutott soha. A színe stimmelt. Mindenben ő volt a nagy Ő, azóta sikertelenül próbálom az utódját megtalaálni. Sajnálom, de veszettül. A legjobb termékeket mindig kivonják, úgy látszik, ilyen a női sors.
R.I.P. drága kis csoda

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

R.I.P. drága kis csoda

petracska13

2015. július 13.

Mivel eddig még nem osztályoztam most kap egy ötöst, de fáj a szívem.
Nagyon hiányzik! Nekem nem jöttek be a kipróbált BB krémek, ha nem szerettem volna alapozóhoz nyúlni, de egy kis enyhe fedés kellett akkor mindig őt választottam. Még nem találtam meg az utódját, de azt hiszem hosszú és szenvedésekkel teli lesz ez a keresgélés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Mivel eddig még nem osztályoztam most kap egy ötöst, de fáj a szívem.

Rékam

2015. március 1.

Számomra tökéletes kis krém, bár mielőtt felkenem aláteszem a hidratáló krémemet.
Összegezve: könnyen felvihető, egységesít, nem kell sok belőle, egyszóval szuper.
Ha elfogy mindig újraveszem, alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

Ha elfogy mindig újraveszem, alapdarab.

adel.fiore

2015. február 17.

Jól hidratál, nálam viszont nem fed jól, de szerintem nem szabad tőle sokat várni. A Pure Skin natural cover testvéreit jobban szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

birokitti

2014. szeptember 5.

Nagyon hasznos volt számomra, mert egy könnyed krém, mégis fed. Kellemes az illata, nem nehezíti, zsírosítja a bőrömet és tökéletes, amikor túl sok lenne az alapozó.
A Müllerben már nem találtam... Ugye lehet még kapni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

A Müllerben már nem találtam... Ugye lehet még kapni?

Floraa

2014. augusztus 30.

Nagyon szeretem! A fedése és a színe is szép. (light) Én még púdert sem használok hozzá és így is tökéletes! (bár szerencsére az én bőröm alapból nem is problémás)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

ST-ke

2014. július 30.

sokáig élni sem tudtam volna nélküle, újra is vettem már. iskolába ezt használtam. télre kevés, tavasszal-ősszel kellemesen hidratál, kicsit egységesít, fedése nem sok van. építeni nem lehet, kukacosodik, morzsolódik. ugyanígy ha többet viszünk fel egyszerre. próbáltam felvinni bb, alapozó alá is, de akkor is morzsolódott, vagy csíkozódott rajta minden. korrektort azért elviseli valahogy, de akkor le kell púderezni, mert nem tartja meg sokáig. manapság már mást használok, de kellemes emlék maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

heloise98

2014. július 11.

Nagyon szeretem. Szépen fed, megfelel a színe. Púderrel szoktam használni. Az árát mindenképp megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 11.

ceanne

2014. június 26.

Engem is érdekelne, hogy gyártják-e még, mert hetek óta vadászom az utánpótlást... :( Másfél éve használom rendszeresen, rendszeresen újraveszem, nagyon hiányozna, ha nem lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

annanoszvai

2014. június 9.

Eleinte nagyon kedveltem, tetszett az illata, frissessége, ez volt az első színezett hidratálóm. Viszont amint vége lett a nyárnak és visszamentem hófehérkébe, a színek sehogysem passzoltak nekem, pedig mindkettő megvolt és kevergethettem is őket, plusz nagyon ragacsos lett az állaga. Ha sötétebb, szép bőröd van, nem rossz, de ezerszer jobb alternatívák vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.