Estée Lauder

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. július 9.

Ár:   10 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes BB krém, mely azonnal elfedi és kezeli a pattanásokat.

Multifunkcionális, olajmentes BB krém, mely semlegesíti a bőr pirosságát. Segít elfedni a pattanásokat, pórusokat és bőrhibákat. Hidratál, véd és tökéletesít egy lépésben.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Butylene Glycol h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Benzophenone-3 f Phenyl Trimethicone szil Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Titanium Dioxide f 0 0Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Thermus Thermophillus Ferment Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Fumaria Officinalis Flower/Leaf/Stem ExtractCitrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Laminaria Saccharina Extract Hydrolyzed Rice Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Artemia Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Cholesterol eo I eu 0 0Caffeine Propylene Glycol Stearate ti Octyldodecyl Neopentanoate eo Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sucrose h Glycerin h 0 0Pentylene Glycol Sodium Stearoyl Lactylate eu Linoleic Acid eo Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Ergothioneine a Sodium Dehydroacetate ta Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Laurate eu Sodium Hyaluronate h 0 0Citric Acid kh Propylene Glycol Laurate ti Glycyrrhetinic Acid gy Trehalose h Polyquaternium-51 Hydrogenated Lecithin eu Fumaric Acid Alumina Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Cyclodextrin Nordihydroguaiaretic Acid a Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Xanthan Gum ti I eu Stearic Acid eo I eu 2 0Silica Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77492 sz CI 77499 sz FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Ferric Ferrocyanide sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz

Kedi81

2017. július 11.

Eddig a legjobb BB amit használtam,szépen egybe olvad a bőrömmel,közepesen fed,nem okoz pattanásokat és matt hatást eredményez,plusz még fényvédő is van benne,viszont kb. fél év után hozzászokott a bőröm,és már elkezdett zsírosodni pár óra elteltével,akkor váltottam egy Clinique alapozóra(Anti-Blemish) ami szintén fél évig bírta,úgyhogy most megint ezt a BB-t kezdtem el használni,és ugyanolyan,mint kezdetekkor,teljesen elégedett vagyok vele,még jó,hogy 24 hónapig eláll,különben fél évente kidobálhatnám őket :-)

Update:
Másodszori próbálkozásra sajnos már nem jött be mégse,nagyon kifényesedik tőle a homlokom pár óra múlva,és hiába használok rá fixáló púdert,az se segít,fel is tettem eladásra,hátha valakinek jobban teljesít:-(
Egy csillagot le is vonok csalódottságomban,többet azért nem,mert mikor elkezdtem használni nagyon jó volt,gondolom az én bőröm változott meg:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Update:

OMJ

2017. január 27.

Elégedett vagyok vele. Hétköznapokon mindig ezt használom. A fedése nekem pont elég a kipirosodásra hajlamos bőrömre, szépen egységesíti a bőrképet. Lehelletnyi púderrel szoktam fixálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

erynis

2016. október 29.

Az eddigi legjobb BB krémem. Nem is érzem, hogy az arcomon van, nagyon könnyű az állaga. A fedése nem túl erős, itt teljesíthetne jobban is, de a többi előnye elhalványítja ezt a hibát. A fényvédő benne nagyon tetszik, emellett a bőrömet is szépen rendben tartja. Már hónapok óta használom, és sokkal szebb lett a bőröm, érezhetően táplálja is. Nagyon szépen egységesít, beleolvad a bőrömbe, és tartós. Természetesen ez is átfényesedik egy idő után (elég zsíros a T-vonalam), de talán kevésbé, mint más termékeknél, egy kis púderezéssel megoldható. Első ránézésre kevésnek tűnik, de tényleg nem sok kell belőle, így sokáig elég. Ez az első drágább BB-m, ha elfogy, a Daywear-t is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Kkrisssz

2016. augusztus 17.

Számomra ez a BB krém vált be a legjobban, és egy jó ideig biztos, hogy ennél fogok maradni! Csak pozitívumokat tudok írni róla.
+ a fedése közepes, számomra egy picit erősebb, mint az előzőleg próbált BB krémeké, ennek viszont nagyon örülök. Amióta ezt használom, nagyon ritkán nyúlok alapozóhoz, csak korrektort teszek fel a BB alá.
+ fényvédőnek is kitűnő
+ a végeredmény nagyon természetes, és egységessé teszi az arcomat. Amikor először felkentem, eléggé megijedtem, mert konkrétan sárga volt az arcom tőle, azonban pár perc elteltével oxidálódik egy kicsit, a sárgaság pedig eltűnik.
+ nagyon kevés kell belőle, viszont a krém állaga nagyon sűrű, és sietni kell a felkenéssel, mert hamar szárad
+ a zsíros, pattanásos bőrömmel csodát művelt
+ matt hatás: amíg más BB-t használtam, óránként kellett púdereznem magam, annyira átfényesedett a bőröm. A Clear Difference-t viszont önmagában használom, nem kell púder se rá, pedig nyár van. (Legalábbis pont annyira fényesedik át néhány óra múlva, hogy egy természetes ragyogást ad az arcomnak)
+ olyan mintha nem is lenne rajtam. Nincs maszk hatás, és nem érzem úgy mintha nem kapna levegőt a bőröm ( mint ahogy a Garnier BB-jétől éreztem)
Összességben szerintem megéri beruházni erre a termékre, a borsos ár ellenére is. Áprilisban vásároltam, és kb a felét használtam el, pedig szinte naponta használom. A legjobban talán akkor vettem észre, hogy milyen jó, amikor 2 hétig a Garnier BB krémjét kényszerültem használni... Ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

+ fényvédőnek is kitűnő
+ a zsíros, pattanásos bőrömmel csodát művelt

Krisz78

2015. november 22.

Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk.
Természetesen egy hétköznapi sietős reggelen teszteltem,ahogy kell ;)
Április óta a TBS Wonderblur a hű társam primer téren.Na,ők ketten nem lettek barátok.Nem tudtam eldolgozni rajta,egyszerűen el-/szétcsúszott az egész.
Aznapra elég volt ennyi csapás.
Másnap hidratálás után nedves RT szivaccsal vittem fel. Ismét fél óra késés a munkahelyről.
És végül ami bevált:hidratálàs után száraz RT szivacs.
Aki komoly vagy legalábbis közepes fedésre vágyik,mást válasszon.Egységesítésre viszont tökéletes.
Egész nap rajtam maradt,nap végére picit bőrfényű,de ahogy mások írtàk:így 40 felé közeledve ez inkább előny :)
Lemosàs utàn is puha,hidratált volt a pofim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk.
Természetesen egy hétköznapi sietős reggelen teszteltem,ahogy kell ;)
Aznapra elég volt ennyi csapás.
És végül ami bevált:hidratálàs után száraz RT szivacs.
Lemosàs utàn is puha,hidratált volt a pofim :)

ansu

2015. október 20.

Elég jól fed, kb. mint egy szolidabb alapozó. Nagyon szeretem, amit az arcommal tesz, sokkal egységesebb, egészségesebb kinézete lesz a bőrömnek, ha őt kenem fel. A textúrája érdekes, sűrű, és gyorsan szárad, ezért nem szabad vele percekig szöszmötölni. Ja, és ami a legfontosabb: nem csillog, fényesedik és nem zsírosít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Zanzara

2015. július 18.

Nagyon szeretem ezt a BB-t, gyönyörű a fedése, a száraz részeket nem emeli ki, és a nap végéig kitart egy kis kompakt púderral (Bourjois Healthy Balance). Szép matt, természetes a hatása. A DayWear BB-nél picit jobban oxidálódik, ugyanaz a light árnyalat van meg abból is, de ez sötétebb egy leheletnyit. Így nyáron ezt egyáltalán nem bánom. Nekem ez nyárra most a lehető legtökéletesebb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

GlamourAndStyle

2015. július 9.

Habár a bőröm nem pattanásos, nyáron a DayWear BB kissé soknak bizonyul és könnyen kifényesedik a bőröm, így ilyenkor a Clear Difference-t használom. A DayWear-nél már kifejtettem, hogy mennyire hiányolom a nagyobb színskálát, mert nem csak ezzel a két bőrszínnel mászkálnak az emberek az utcán, de végülis a 02-es Medium árnyalat, ha eloszlatom és kissé oxidálódik, tökéletesen beleolvad a bőrömbe így nyáron.

A finishe természetes, inkább matt és ami a legfontosabb: még a legnagyobb melegben sem fényesedik ki és nagyon könnyű viselet, egyáltalán nem érzem, hogy valami van a bőrömön, amitől nem tud lélegezni (ez nekem amúgy is az egyik vesszőparipám). Egy kicsit talán jobban is fed, mint a DayWear BB, de BB-krém lévén ne számítson senki teljes fedésre. Annak ellenére, hogy ez inkább pattanásos, zsíros vagy kombinált bőrre való, egyáltalán nem szárítja a normál bőrömet, nagyon szépen hidratál, viszont a T-vonalamat nem zsírosítja.

Nem vagyok nagy kalandozó a BB krémek terén, így tú sokat nem is próbáltam, de zsinórban hardmadszorra veszem újra az Estée Lauder valamelyik BB-jét, mert tökéletesen teljesíti azt, amit elvárok egy ilyen krémtől, így nyugodt szívvel ajánlom másoknak is. A DayWear-nél is említettem, hogy ne tántorítson el senkit a 30 ml-es kiszerelés, bőven ki fog tartani addig, hogy megérje az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

umpalumpa

2015. június 30.

Az antioxidáns változatból a világosat használom, de már picit barnltam, így kellett egy sötétebb változat. Kicsit szürkének tűntem már vele. Amerikában 4 árnyalat kapható belőle, de itt A Clear Difference-szel kellett beérnem. Ez nem baj, mert ilyenkor még kevesebb fedésre vágyom. Ahogy KezdoManias is megjegyezte szerintem is "vékonyabb", könnyebb, mint a DayWear. Olyan érzésem volt felkenve, mintha semmi nem fedné az arcomat. Nagyon komfortos. Színben a 01-est választottam, mert 1 fokkal sötétebb, mint az antiox. Egy kicsit élet telibb a bőröm színe vele. Ennek is szép a finishe. Igazából nem vettem észre, hogy a faggyútermelést jobban visszafogná, talán ha minden nap ezt kenném és nem lenne majdnem 30 fok. Így is nagyon tetszik. Remélem, hogy megakadályozza majd nekem is azt az 1-2 pati kialakulását, amik meg szoktak jelenni havonta. Ahogy fakulok, majd keverem a másik világosabb változattal.
Az EL BB-ket azt hiszem már sosem hagyom el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Az EL BB-ket azt hiszem már sosem hagyom el :)

Anthaval

2015. június 24.

Hoopsz, véletlenül a DayWear-hez írtam a véleményemet, pedig ő van meg nekem. Akkor ide leírom tapasztalataimat annyi update-el, hogy megszállottja vagyok ennek a BB-nek, egyszerűen egy csoda! Az üzletben mondta nekem az eladó hölgy, hogy a CD gyulladáscsökkentő hatású, ennek köszönhetően megakadályozza a pattanások kialakulását - és valóban! Amióta Őt használom, nem pattogzok ki és a bőröm is sokkal kisimultabb.

Korábbi megjegyzéseim:

Update: sikerült letesztelnem igencsak szélsőséges körülmények között, konkrétan a Szaharában. Ennyire kellemes BB krémem vagy alapozóm soha nem volt! Nem éreztem, hogy rajtam van, annyira fed, amennyire nyáron vagy a nagy melegben kell. Amikor homokvihar után letörölgettem az arcomról a homokot, a BB nem jött le. Vízálló, nem folyik. Továbbá nem jöttek ki rajtam kiütések a viselése után. Az tény, hogy alá kell hidratálni illetve minimálisan átfénylik, de ezek már nagyon pici apróságok, amik eltörpülnek a rengeteg pozitív tulajdonsága mellett. Bárcsak lehetne több csillagot adni! :)

A BB krémek területén eddig csak negatív tapasztalataim adódtak. A Garnier terméke csomósodott és még a legvilágosabb árnyalattal kentem be az arcom akkor is olyan színű lett a fejem, mint egy jól átpirított grillcsirkének. Tavaly az Astor volt a soros, tőle kiütéseket kaptam. Mielőtt egy újabb BB krém vásárlására adtam volna a fejem felnéztem ide és a vélemények alapján döntöttem. Végül a Lancome Hydra Zen BB-je és ő maradt. Nagy lelkesedéssel vágtam neki vásárló túrámnak, azonban szomorúan tapasztaltam, hogy az egyik üzletben a Lancome legvilágosabb árnyalatából már nem volt, míg a másik boltban csak a márka CC krémje volt. Talán a sors akarta, hogy így alakuljon, ugyanis az Estée Lauderes vásárlásom mellé kaptam egy szép kis nesszeszert apró ajándékokkal "megtömve".
Rengeteget utazom arab országokba, ahol elképzelhetetlen az alapozó viselete, ugyanis ráég az arcodra. Jövő héten utazom el megint, akkor lesz majd csak igazán bevetésen, nagyon kíváncsi leszek hogy fog a bőrömön működni. Az eddigi tapasztalataim szerint nagyon természetes hatást kelt, alig észrevehető de mégis tökéletes bőrfelületet biztosít. Egyelőre megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Korábbi megjegyzéseim:

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cholesterol, Octyldodecyl Neopentanoate, Linoleic Acid, Lecithin, Squalane, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Cholesterol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Stearoyl Lactylate, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Propylene Glycol Laurate, Xanthan Gum
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Squalane eo 1 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.