Estée Lauder

Ár:   18 500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. május 16.

Ár:   18 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

• Intenzíven tápláló, újra kontúrozó szemkörnyékápoló krém
  • Megemeli és újra meghatározza a szem kontúrokat
  • Exkluzív fotó-aktivált és Nocturnal Lift komplex-et tartalmaz
  • Fokozza a bőr természetes kollagén és elasztin termelését
  • Fényszóró optikákkal azonnal elmossa a finom, száraz vonalakat
  • Feszesebb, simább, ragyogóbb és fiatalosabb szemkörnyéket eredményez

Water / Aqua Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Butylene Glycol h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cetyl Esters eo Glycerin h 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Isostearyl Neopentanoate eo 3 3Polybutene Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract Mimosa Tenuiflora (Mimosa) Bark Extract Narcissus Tazetta Bulb Extract Plankton Extract Caffeine Malachite Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Algae Extract eo I h Artemia Extract Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Whey Protein Cholesterol eo I eu 0 0Yeast Extract a Anthemis Nobilis (Chamomile) gy Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Lecithin eo I eu Methyl Glucose Sesquistearate eo I eu Sorbitol h 1 1Polyethylene Cetearyl Glucoside ti I eu Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Acetyl Glucosamine h Caprylyl Glycol eo I h Sodium Hyaluronate h 0 01,2-Hexanediol ta Lauryl PCA h Linoleic Acid eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Polymethyl Methacrylate Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Trehalose h Zinc PCA h Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v Propylene Glycol Dicaprylate eo Cholesterol eo I eu 0 0Potassium Sulfate Decarboxy Carnosine HCL Maltodextrin Ergothioneine a Polyaminopropyl Biguanide ta Carbomer Hydrogenated Starch Hydrolysate h Citric Acid kh Sodium Hydroxide Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Mica

Ár: 12 000 Ft , Eladó: Tigrincs
Állapot: Egy hétig használtam, több mint 90 %-a van meg., Helyszín: Monor, fizetés: Banki utalással küldöm.
Tigrincs

2019. október 1.

Először anyuéból kenegettem, majd vettem egy egész tégelyt. A szem alatti bőrt szépen ápolja,feltölti. Tényleg van benne fényvisszaverő pigment! Mivel nem használom rendszeresen ( még nincsenek apró ráncaim), így szívesen eladnám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

szeliger

2019. február 19.

Szeretem ezt a szemkrémet. 5 ml kiszerelésben jutottam hozzá az őszi neszesszer akcióban és jól bevált. Egyrészt nagyon lassan fogy, jó sűrű, ezért kevés kell belőle egy alkalomra. Éppen csak beleérek az ujjbegyemmel, ráütögetem a szem alatti bőrre és már kész is. Másrészt a fényvisszaverő szemcséi igen hasznosak, jó kis optikai tunningot ad. Az én szemem alatt bizony már sok finom ránc van, ezért a különféle korrektorokat nemigen szereti, ezek mind nehéznek bizonyulnak, a vékony bőr apró ráncaiban megülnek, amivel nagyon nem jövök ki. Ezzel a krémmel ugyanakkor elég tetszetős lesz az eredmény, teljes elégedettséggel használom. Reggelente kerül bevetésre, alá az ANR szemszérum megújított formuláját teszem, ami igen jól hidratálja a bőrt, aztán jöhet egy kicsi ebből a korábban leírt módon. Nagyon is elképzelhető, hogy megveszem teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 19.

Dekler

2019. január 25.

Sziasztok!Én kb 1 hete használom.És meg kell védenem.Évekig kerestem és teszteltem szemkrémeket.Azért írom hogy szemkrémeket,mert itt ráncokról írtok,holott erre világosan az van írva hogy feszesítő.A másik pedig hogy hiába veszed meg a drága luxus krémeket nem fog használni ha a bőröd nem olyan állapotú mint egy átlag "nyugati" középosztálybeli nő bőre,azaz lehet hogy dehidratált de amúgy rendszeresen ápolt.Ehhez kell kozmetikus,aki radíroz,visszahidratál stb..Aztán jöhet a Lauder és a vélemény.Évekig nem jártam kozmetikushoz,mert nem volt időm.Meg vettem a szuper ilyen-olyan krémeket és táskásodtam-kippattogoztam stb...Mikor már bőrgyógyász kellett akkor mentem el egy kozmetikushoz aki Ilcsi készítményekkel dolgozik.Kb fél év havi 2x alkalommal rendbe rakta a bőrömet.És most vettem elő újra a Laudert.A régi Revitalizing Supreme +.Aztán akcióban megrendeltem ezt a krémet.És nekem egyből látszott az eredmény.A "számítógép" táskáim tompulni kezdtek és 1 hét után alig látszik.A szemkörnyékem sokkal feszesebb,amit jól látható.Nekem ez sokkal jobban bevállt mint a Revitalizing Supreme + ami ráncok ellen van kifejlesztve.Ahhoz hogy valóban hasson egy alap hidratált bőr kell.Ezért én éjszakára az Ilcsi hyaluronos szemránckrémet használom nappalra pedig ezt.És nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 25.

Wey1122

2018. július 4.

Rendkívül nehezen kenhető sűrű krém.2 hónapja használom a 15ml-s flakon még mindig félig van.
Használata közben nem tapasztaltam semmi kellemetlenséget.Teszi a dolgát kellően ápolja a szemem környékét.Mindenképp akcióba érdemes megvenni.Kialakult ráncokon nem tudom mit segít.Nincsennek még ráncaim,megelőzésben hiszek.
2018.07.04
Fel kell pontozzam újra vettem,még mindig nincsennek a szemem körül ráncok,a márka Time Zone szemránckrémjénél jobban bejött nekem,így őt újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

2018.07.04

balkri

2018. június 28.

2 hónapja használom reggel és este. A szemkörnyékemen száraz apró ráncokkal rendelkező bőrömer szépen hidratálja. A komolyabb ráncokkal nem veszi fel a harcot, de én szeretnem ahogy beszívódik és szép üde a szemkörnyékem. Az állaga sűrű és a kiszerelés sem a legtökéletesebb, mert mindig többet sikerül kivennem, mint amire szükésgem van, de még így is félig van a tégely. Még nem döntöttem el, hogy újravevős vagy sem, hisz valljuk be őszíntén, mindig valami csodát várunk, ami most elmaradt, de a hidratáló hatását szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 28.

Bubu96

2017. október 13.

Csak kicsi kiszerelésem van belőle, de ezt sem fogom elhasználni. Valami nem tetszik benne a bőrömnek, mert égeti kicsit felkenés után. Nem merek vele tovább kísérletezni, inkább elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

evatakacs

2017. április 12.

Ajándékba kaptam drága anyámtól. Finom célzás lenne hogy a stressz kiült az arcomra?
Egész jó kis krém. Nyilván nem nekem találták ki, de segít a fáradt szemeimen. Viszont a táplálása számomra kevés, mondjuk elég száraz szokott lenni a szemkörnyékem. A minimális rácok amikket most még működök azok regglere szebbek...mondjuk. Van ebben is az a szupertrendi csillogás, amit nem tudom ki talált ki, de iszonyatosan utálom. Rózsaszín csillámpor jejejeje... attól fiatalos lesz a szemkörnyéked!
Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Nem venném újra.

umpalumpa

2016. június 8.

Több hete használom már reggel és este is. Kicsit tartottam a fényvisszaverő részecskéktől, hogy viccesen fényes lesz, vagy irritálni fog, de nem lett bajom tőle. A fény sem olyan bántó, igazából csak más krémmel összehasonlítva és felkenve látszik picit. Jó sminkelni rá, szépen feltölti a ráncokat, simít, hidratál. Egy bajom vele a kenhetősége: vigyázni kell a mennyiséggel és a bevitel módjával, legjobb az ütögető módszer, mert különben a fényvisszaverő izék kissé összetorlódnak és fehéres csomócskákat hagynak a szemöldököm alatt. Emiatt nem kaphat teljes pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Funnyface

2016. április 25.

Először mintát próbáltam ki belőle, 1ml egy hétig elég volt. Végül ajándékba kaptam a teljes kiszerelést. Szuper száraz, panda szemkörnyékemnek égi manna volt. Nagyon szépen rendbe tette, szárazságtól ráncos bőrömet kisimította, karikáim is enyhültek. Bőrömet nem irritálta, viszont nem volt igazán nyugtató hatása. Hallottam, hogy van benne fényvisszaverő részecske, de én nem találkoztam vele, karikáimon nem hozott látható változást. Hátránya a bőrömön, hogy nagyon gazdag az összetétele, emiatt apró, fehér zsírlerakodást okozott a bőrömben (fehér búbok). Rendkívül sokáig elég volt, napi kétszeri használat mellett is, olyannyira, hogy nem is tudtam elhasználni teljesen, előbb romlott meg...Szerencsére a hatása hosszútávú, amióta nem használom, a bőröm még mindig hidratált. Más szemkörnyék ápolóval tartom fenn ezt az állapotot. Az ára borsos, ahhoz képest, hogy nálam előbb romlik meg, minthogy elfogyna (másfél évig húzta), és a fehér kis búboknak sem örülök. Plusz pont viszont, hogy a szemkörnyékem akkori állapota más krémeknek reménytelen misszió volt. Most már az arckrémem is elegendő volna, csak attól tartok, nehogy megint kiszáradjon a bőröm, emiatt használok szemkörnyék ápolót is. A másik előnye pedig, hogy más gazdag krémekkel szemben ez pillanatok alatt, nyom nélkül felszívódott, így tudtam rá sminkelni is.
Hidratáló és felszívódó képessége szinte verhetetlen, azonban vannak hibái is. Az ára miatt azonban tökéletességet várnék tőle...(nehéz a drága krémek sorsa...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

sziszus_

2016. január 31.

Egy ajándékcsomagban kaptam... Nagyon örültem neki,mert bár ráncokkal még nem igazán van gondom, egy jó szemkörnyékápolót már régóta kerestem... Hát kereshetem tovább, ugyanis ez a krém azon kívül, hogy sokáig elég, semmi más pozitívumot nem mutatott... Sőt... Én úgy veszem észre, még rontott is a bőröm állapotán. KB. Egyharmada meg van még, de nem biztos, hogy elhasználom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Ergothioneine, BHT
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Algae Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Acetyl Hexapeptide-8, Sorbitol, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Trehalose, Zinc PCA, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak