Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. április 11.

Kategória:   Hajfestékek

Ez a hajfesték csomag a következőket tartalmazza:

• Tápláló tartós hajfesték (40ml)
  • Előhívó folyadék (60ml)
  • Utóápoló hajbalzsam (40ml)

Az összetevő lista mindhárom rész összetevőit tartalmazza a fenti sorrendben. Mindig a víz-nél kezdődik egy új rész INCI listája.

Nora85

2019. július 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Kevés a vélemény, de olyan szépeket írtak róla... Hat nekem nem jött be. 3. hajmosassal teljesen lejott festék az ősz hajszalaimrol, mondjuk frissen festve se volt 100%-os a fedés. Nagyon csalódott vagyok. :( nem gondoltam, hogy ilyen nehéz olyan festéket találni, ami tartósan befedi az ősz hajszálakat. (Eddig az egyetlen, ami jo volt ilyen szempontból is, a perfect mousse, csak sajnos ott nincs olyan szín, ami nekem kéne...)
Szárítani nem szárította a hajamat, ezért kap 2 csillagot. Lehet akinek nincs ősz hajszala, annak jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

HRenata

2017. október 16.

A kedvenc hajfestékem. Csak a Müllerben kapható, de ott is eltűnt az eddig használt árnyalat. Az 5N barnát használtam a nude kollekcióból, az eredmény valóban középbarna, nem fekete, nem mahagóni vagy rezes barna. Most az 50 világos mokkabarnát vettem, ami hasonló szín. A festék nem csöpög, nem irritál, jó az illata, nem fulladok meg felvitel közben. Az utóápoló balzsam is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

minibear

2017. február 6.

Egy elbaltázott fodrász általi szőkítés és egy ezt követő rosszul elsült hajszínezés után megmentette a hajszínemet. A 6N-es sötétszőke árnyalatot vettem meg a Müllerben. Bár a rezes színező átüt rajta, de végre egy normális hajfesték. Örülök, hogy újra kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

tilbog

2016. november 4.

Csak Müllerben találtam ezt a festéket. Kicsit más a doboza, mint régen. A 101-eset használom. Barna hajamat szépen kiszőkíti, a mellékelt hamvasító balzsam brutálisan erős, és inkább kék, mint lila. Azzal vigyázni kell. A hajam sem hullik tőle, mint a többi drogériás festéktől. Persze a szőkítéstől vékonyabb, de hát valamit valamiért. Sokszor újravettem, ha van kuponom, vagy akciós, betankolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Svetlana

2016. október 16.

111-es szaharaszőke, szerelem! :-) Csak ezt a festéket használom! Gyönyörű hamvasszőke hajat csinál.
Sajnos már nem kapható. Azóta sem találtam ehhez hasonlót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

Sajnos már nem kapható. Azóta sem találtam ehhez hasonlót.

indibaby

2016. március 31.

Amióta kivonták, azóta nem találtam megközelítő ápoló hajfestéket, ezért lenövesztem a hajam. Sajnálom, számomra ez volt a tökéletes festék-elérhető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

spavanilly

2015. november 30.

Életem első, már nagyon várt világoshamvas- szőke színét ennek a festéknek a 111 szahara árnyalatával értem el. Nem tudok róla rosszat írni! Megújult, de szép emlék marad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

joker

2014. október 17.

Imádtam! Szőkéit, barnáit, illatát, a hajammal művelt csodát. Természetesen kivonták... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

madaras

2014. július 18.

Ma voltam a DM-ben,egyszer csak a leárazott termékek között ráakadtam a hajfestékemre. Sérült volt a külső doboza,de minden megvolt benne,410-Ft volt.
Kérdeztem van-e még,mondták hogy kallódó készlet. Bementek a raktárba és volt még egy, nagyon megörültem teljesen jól sült el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 18.

La-Fee

2014. május 15.

Németországban lehet kapni! Ès mennyire jó! A legjobb festék amivel eddig hajat festettem. Sötét szökével értem el a kívánt színt, álom puha selymes haj, csillog, egyenletes, gyönyörü! Az ösz szálakat is befogta, ami nálam mumus...szuper, újraveszem bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate, Silica Dimethyl Silylate, Dimethicone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Deceth-3, Laureth-12, Oleth-30, Lauric Acid, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Behentrimonium Chloride, Chlorhexidine Dihydrochloride, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Cetrimonium Chloride

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.