Garnier

Ár:   295 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Regeneráló maszk száraz és nagyon száraz bőrre.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Zea Mays (Corn) Germ Oil eo Glycerin h 0 0Elaeis Guineensis (Palm) Oil eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Butylene Glycol h 1 0Alcohol Denat. al Tocopheryl Acetate a I v 0 0Panthenol eo I v 0 0Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water Honey h C13-14 Isoparaffin eo PEG-100 Stearate ti 0 0Urea h Stearic Acid eo I eu 2 0Aspartic Acid Ceramide NPSaccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Glucose h Fructose h Glyceryl Stearate eo I euTriethanolamine ti I eu 2 0Dimethiconol eo I h I szil Myristic Acid ti I eu I i 3 02-Oleamido-1,3-Octadecanediol eo Palmitic Acid eo I eu 2 0Aluminum Starch Octenylsuccinate Alanine a I h Adenosine gy Disodium EDTA Sucrose h Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract Caprylyl Glycol eo I h Citric Acid kh Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract Laureth-7 ti I eu Biosaccharide Gum-1 h Xanthan Gum ti I eu Glutamic Acid h Dextrin Polyacrylamide Hexyl Nicotinate eo Hexylene Glycol ti I eu 1 1Tocopherol a I v 2 2Phenoxyethanol ta FD&C Red 40 sz 2 2Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Caramel sz Linalool i Geraniol i Limonene i Citral i Benzyl Alcohol i I ta Benzyl Salicylate i Parfum / Fragrance i

oraikovacseva

2018. november 23.

Felkentem, vártam, lemostam, és ogauából semmi extra. Még szerencse, hogy nem volt drága. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

anita

2018. március 27.

Valóban inkább szárad és rántotta állaga lesz 10 perc után, ha próbálom bedolgozni :D Az erőteljes sárga színét nem tudom melyik összetevője okozza, de érdékes. Nagyon enyhe méz illata van, az teljesen rendben van. Végeredményben a bőrkép sokkal szebb, de az érzés nem jó, ragacsos és feszes. Nem vagyok meggyőzve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

tothfanni92

2017. december 20.

Szerintem nagyon jó termék! Mélyen táplál, az illata sem parfümös, és puhítja a bőröm. Nekem télen egy igazi kincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

nszolnoki

2017. június 25.

Nem fogy el egyszerre, bőven kenve a fele megmarad, vagyis 2 alkalom. Sárgás, sűrű krém, illata közömbös vagy mézesen ígéretes. A hatóideje 10 perc, azt íra, ezután "a maradványokat" masszírozzuk a bőrbe. 15 perc után semmit nem változott, inkább megszáradt a felülete, de nem szívódott be. Nekiálltam tehát a bemasszírozásnak, darabokban tologattam a bőröm tetején. Egy perc masszírozás után szó szerint rántotta lett belőle. Tocsogtam az olajokban a rántotta darabok között. Bő vízzel lemostam és frottír törülközővel letöröltem a maradékot. Ezután tényleg jött a bababőr. Mi lenne, ha éjszakára fennhagynám a rántotta fázisban? Éljenek a ceramidok! Mindazonáltal nem tudom, mit csinálok a maradékkal, egy kísérletezést még megér.

UPDATE! KÍsérleteztem, és egy teljes órát hagytam fenn, jó párás-esős-nyitott ablakos- meleg időben. Szépen elvékonyodott, vagyis eltűnt az arcomról, most nem száradt rá. A maradék olajat szétkentem, hagytam, végül meguntam és nedves kendővel felitattam. Szép lett a bőröm tőle. Nem vagyok szőrös szívű, a három pontból kap mégegyet. Lehet, hogy - ahogy rá van írva - NAGYON száraz bőrnek maga a csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 25.

eperturmix

2017. május 1.

Komolytalan.Az illata nagyon jó,érzem benne a mézet,nagy naívan gondoltam,ah ez biztos hatásos lesz.Nagy fityisz.Semmi.Én ilyennel nem találkoztam még,lemosás után mintha nem tettem volna rá semmit.Legalább mattítás,vagy kis simi-puhi...nesze neked.A citrusos sokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Honey, Urea, Glucose, Fructose, Dimethiconol, Alanine, Sucrose, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetyl Alcohol, Panthenol, C13-14 Isoparaffin, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Dimethiconol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Hexyl Nicotinate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Myristic Acid, Palmitic Acid, Laureth-7, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Myristic Acid, Laureth-7, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Myristic Acid, Linalool, Geraniol, Limonene, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891, Caramel
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Alanine a I h

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.