Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: calypso, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

Többfunkciós, hidratáló bőrszínkiegyenlítő nappali arcrkrém UVA/UVB szűrővel. A krém segít, hogy az arc bőre egyenletes színű legyen, kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat és elfedi a piros foltokat. A krémben lévő shea vaj a hosszan tartó hidratálást biztosítja. A 15 faktoros UVA/UVB szűrő védi a bőrt a napsugarak káros hatásaitól. A krém bőrtápláló B5 provitamint és E-vitamint tartalmaz.

Ár: 1450 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Doribella

2019. október 31.

A legcsapnivalóbb kozmetikum, amivel életemben találkoztam. Egy akciós ajánlat miatt vettem meg, kár volt. A világosabb színt választottam a viszonylag fehér bőrömhöz, de még ez is túl sárga, ráadásul oxidálódik is, fokozva ezzel a borzalmas szín élményt. Az összes létező smink eszközzel (ecset, szívacs, kéz) megpróbáltam már felvinni az arcra, de képtelenség egyenletesen eloszlatni, foltokban rakódik le az arcra, ráadásul minden pórusba, bőrhibába beül. Pár óra után totál zsíros tőle az arc. Borzalom, senkinek sem ajánlom. Csak a csomagolása szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

ancsa428

2019. október 27.

Se színre, se állagra nem vált be nekem. Nehéz, sűrű krém, és az illatát is nehezen viselem az arcomon. Abszolút nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Szandricsek

2019. július 15.

Nagy Helia-D rajongóként plusz a CC-krémjük a szerelmem volt, a pigmentfoltjaim meg nyári sminkelés miatt kipróbáltam ezt a bb-t. Hát ne tettem volna. Pénzkidobás. Nem bírok vele, feltenni is nehéz, hiába a jó tippet, vizes ujjal...stb. nekem kukacosodik, elmászik, közben semmit sem fed. A hidratálást meg a fényvédelmet így tesztelni sem bírtam vele.
+++Az illata finom, visszafogott, a színe tökéletes lenne.
Akartam nagyon egy bb-t, de tovább kell keresnem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 15.

+++Az illata finom, visszafogott, a színe tökéletes lenne.
Akartam nagyon egy bb-t, de tovább kell keresnem:(

bija

2019. július 11.

Azon kevés termék egyik ami nálam a kukában landolt.
Több esélyt adtam neki de sehogy se lehetett felvinni. Rondán összeàllt csomókban az arcomon, mindennap használok bb krémet, de ez valami borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Azon kevés termék egyik ami nálam a kukában landolt.

csicserke

2019. május 7.

A fémhatású pink kupak valami borzalom:) A régi BB-vel összehasonlítva picit melegebb árnyalatú és talán kicsit sűrűbb állagú. Hogy elkerüljem a maszk-hatást, pici vizet teszek az újjbegyekre és azzal összekeverve teszem fel a krémet az arcomra. Így ad némi egységes és bársonyos bőrképet. Nagy fedést persze nem várok tőle, viszont így nem zavar a BB viselete, nem fullad/izzad alatta a bőröm, a krém pedig nem ül be a ráncokba és nem kukacoskodik. Pedig minden esetben hidratáló+fényvédőre kerül alá. A pigmentfoltokat sajnos nem fedi. Az illata olyan öregesen elegáns, de észrevettem, hogy ez minden HeliaD termék jellemzője. Nyáron majd jövök vissza update-elni, hogyan működik a hőségben.
Update: nyáron a kánikulában felejtős, mert nehéz viselet és olajos réteget képez. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy 50+ fényvédő fluidot kell használnom mindennap a foltok miatt, úgyhogy ez már amúgy is nagyon sok lenne.

Update2: nagyon naív voltam, hogy 2016-ban ennyire felértékeltem ennek a BB-nek a tulajdonságait. Illetve inkább tudatlan. Most, hogy valódi BB krémet használok (Purito), látom, mit is kell értékelni egy ilyen terméknél, milyennek kell lennie és hogyan kell teljesítenie. Az biztos, hogy soha többé nem adok ki pénzt európai BB-re. Ráadásul árban nincs is számottevő különbség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Zsofka54

2019. április 13.

Legalább 3 éve használom a terméket és szerintem ideális azoknak akik nem egy vastag “maszkot” akarnak viselni egész nap a bőrükön, hanem egy làgy, finoman fedő krémet ami ápol és még fényvédelemmel is rendelkezik —- és enellett az apróbb bőrhibákat (mitesszer, pirosodás) elfedi. Szuper mindennapos viselet, kevés korrektorral nekem évek óta elég még esti sminkhez is. Problémás bőrre valóban lehet nem a legjobb megoldás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

lichtnori

2019. január 27.

Felemás érzésem van ezzel a BB krémmel kapcsolatban. Kerestem egy olyan olcsó BB-t, amit feldobhatok az arcomra otthon, amikor nem megyek sehova. Kicsit zsíros, vízhiányos a bőröm, az orromon és az államon található néhány miteszer, hajszálér. Tehát nálam sokat nem kell fednie. Kellemes, Hélia-D-s illata van. Könnyen kenhető, könnyen eloszlatható, pár pillanatig ragad, de ez száradás után elmúlik. Csak kézzel szoktam eldolgozni, ehhez a krémhez eszembe sem jutott ecsetet használni, nem is tudom miért!? Nekem nem mállik, nem foltosodik. Kopik, de számomra nem feltűnő. Szépen egységesít, hidratál, de... A "T-vonalról"- ami az arcomon a leghamarabb bezsírosodik, fénylik - nagyon hamar lekopik, és láthatóvá válik minden, amit szeretnék elfedni. Az az érdekes, hogy púderrel fixálva sem érzem tartósnak. Egyszerűen eltűnik a bőrömről, fogalmam sincs hogy és hova!? Ami meg betette nálam a kiskaput, az a benne lévő alkohol és Octinoxate. :-( Ezeket már nem lenne szabad krémekbe tenni! Azért ezen lenne még mit fejlesztenie a Heliának!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

raramusic

2019. január 3.

Volt egy más márkától bb krémem. Az csodás volt. Ez zsíros, maszatos, csupa foltokban fed, pedig reménykedve vettem meg. Kb egy óra sem telik el, de már borzasztóbb a látvány mint ha fel se kenném. Nagyon sajnálom, pedig skk reményt fűztem hozzá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Sarah19

2018. december 18.

Sosem szoktam negatívan értékelni/véleményezni egy terméket anélkül, hogy sokszor ki nem próbálnám. Nagyon szerettem a termék régi bb krémjét amit lecseréltem, majd szükségem lett egy újra. Megtaláltam ezt a krémet, nagyon vártam, hogy kipróbáljam, a régebbi tapasztalatokat illetően.
Már a felvitelnél sem tudtam eloszlatni a bőrömön, amit előtte hidratáltam is. Borzasztó csomós lett, legalább 10-15 percig kenegettem az arcomon, hogy eloszlassam tűrhetően.. Azóta hozzá sem értem, nagyon sajnálom, szeretem a Hélia-d termékeket.😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

erikag23

2018. november 26.

Nagyon szeretem ezt a BB krémet használom kb. egy éve. Nem látszik, nagyon természetes hatású, jól lehet vele bánni. Csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Coco-Caprylate / Capric, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Cyclomethicone, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 9775, CI 77491, CI 9774
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sorbitol h 1 1