Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2015. május 22.

Olyan többfunkciós hidratáló, bőrszínkiegyenlítő nappali arckrém, mely UVA/UVB szűrővel és fűzfakéreg kivonattal ápolja az arc érzékeny bőrét. A krém segít, hogy az arc bőre egyenletes színű és felszínű legyen. Kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat, és eltünteti a piros foltokat. Fűzfakéreg kivonat tartalma gyulladáscsökkentő hatású, míg a krémben lévő shea vaj a hosszan tartó hidratálást biztosítja. A Krém kiváló mattosító hatású 20 faktoros UVA/UVB szűrője pedig védi a bőrt a napsugarak káros hatásaitól. B5 provitamint és E-vitamint tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

FundyBundy

2015. május 27.

Nekem sokáig ez volt a legjobb bb krém a világon! Porcelán bőrömhöz valahogyan pont illeszkedett ebből a világos árnyalat. Aztán gondoltam egyet és utána megvettem a sötét árnyalatot is. Nos, egyértelműen elütött a narancssárga tónusával a sötét. Viszont a napokban újra elővettem, és meglepődve tapasztaltam, hogy kifakult a színe! Mert az biztos, hogy én még egy picit se barnultam. Illetve azt vettem még észre hogy beszáradnak, hiába használom őket nap mint nap, és ráadásul hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Fannalin

2015. május 25.

ez komolyan valakinek bevált? több sebből vérzik szegény termék. Ennyi erővel ki is dobhatjátok az ablakon az érte kiadott pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

nsaranna

2015. május 16.

Húha, nos... Nem egy könyyű bb krém. Mivel egyik szín sem passzolt hozzám, mind a kettőt megvettem, és keverve használtam. Matt hatást ígér, mattosít is mint a csuda, túlságosan is, olyan cakey, maszkos hatást adott.. Eléggé nehéz volt hordanom egész nap, ezért csak alkalmanként tettem fel. Aztán rájöttem valamire: Ha aláhidratálok, hagyok az arcomnak egy 10 percet, utána fogom a krémet, kinyomom a mennyiséget és csöppentek mellé pár csepp vizet majd úgy viszem fel, tökéletesen alkalmazkodik! Előtte gyorsan kellett dolgoznom vele, de mára már kikísérleteztem a használatát, és mondhatom egész jól helytáll az arcomon. :D A szemem viszont kicsit érzékeny tőle, ezért azt legtöbbször ki is szoktam kerülni. Jól fed, gyorsan oxidál és hozzááll a bőrszínemhez, viszont nem túl tartós, 3-4 óra a fedése. Nem akarom kidobni, mert mégis csak fizettem érte, de nem fogom naponta használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

cicafull1114

2015. május 15.

Az első BB krémem, így nincs viszonyítási alapon , de meg vagyok elégedve vele. Néha mikor szárazabb a bőröm akkor nehezebb eloszlatni, de akkor hidratálok előtte és jobban kenhető :) nekem az illata is tetszik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 15.

hercegno93

2015. május 12.

A vilag legjobb bb kremje! Ha alakremezek tokeletes. tartos,a boromet egysegesiti, nem irrital = CSODA!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 12.

Redzsi

2015. május 12.

Nem olajos alapú ezért abszolút megállja a helyét a melegebb időben is. Nem folyik le, mattit bár ezt inkább az állagénak köszönheti amit viszont elég nehézkes felkenni. Nekem a világos árnyalat van meg,de teljesen igazodik a bőrszínemhez. A fűzfakéreg kivonat tényleg nyugtatja az én amúgy is érzékeny bőrömet bár a kipirosodásra hajlamos arcom nem teljesen marad bőrszínű csak ha korrektorozok alatta. Összességében megéri, nagyon sokáig elég egy ilyen tubus. Valamilyen szinten véd az UVA/UVB sugárzástól,de azért nekem így is sikerült egyszer leégnek vele bár ez nem az ő hibája,mert annyi fényvédő nincs benne,mint egy napvédő krémben,de ez nem is csoda hiszen ez egy hidratáló krém. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

manitia

2015. május 5.

Update: teszteltem 37 fokos hőségben, és matt maradt az egyébként problémás T vonalam. Annyi, hogy mini izzadságpontok jelentek meg rajta, dehát nem izzadásgátlónak használom. És nem égett le az arcom, tehát jól védett. Nekem nem lett foltos sem tőle.

Update 2: Hiába passzol a bőrömhöz. Sajnos valahogy megváltozott a bőröm szerkezete és így egyáltalán nem tudom eldolgozni. Beleül a ráncaimba is, egyszerűen nem elég zsíros vagy nem is tudom.

Update3: ez ilyen se vele se nélküle kapcsolat. Attól függően veszem elő, hogy éppen milyen állapotú a bőröm. Most éppen ezt használom, de ha romlik a bőröm szerkezete áttérek a másikra (aminek sajnos nem ilyen jól eltalált a színe). Még keresem a tökéletest. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Boga24

2015. május 5.

Az itteni nem túl pozitív vèlemènyek alapján gondoltam mègis egyefene kipróbálom. Ma meg is vettem, nemrèg hazaèrtem megmostam az arcom, ès kibontottam a dobozkát. Kezdjük azzal hogy nekem szuper, pont elèggè folyós állaga van, szèpen fel lehet kenni.(A dobozra rá volt írva, hogy új átdolgozott kiadás) A világos árnyalat tökèletesen alkalmazkodott a hullafehèr bőrömhöz, ez plusz pont :D Matt,egèszsèges ès egysèges bőrkèpet kaptam. Eddig pozitív csalódás volt ez a BB, de kiváncsi vagyok holnap 28 fokban bírja e. Majd jön az update

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

Lacebow

2015. május 4.

Nem mondanám csodaszernek, de a nagyon fehér bőrömhöz végre egy BB ami nem csinál narancssárga fejet... Ehhez szép arcbőr kell hogy beváljon mert a kis egyenetlenségekre kiül, a pirosságot nem nagyon fedi el. Nekem egyelőre bevált, de szoktam rá púdert tenni. A színéért hálás vagyok, meg nekem az állaga is bejön, olyan mint egy sűrű krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

kukutka

2015. április 28.

Nulla csillagot adnék, ha lehetne. Gyakorlatilag el se lehet kenni az arcon, valahogy olyan furcsa az állaga. Percekig masszíroztam bele a bőrömbe, utána is egy fakó és eléggé feltűnő réteget képezett... Mintha beteg lettem volna, olyan fakó és szomorú lett a végeredmény. Néhányszor próbáltam, aztán kivágtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1