Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2015. május 22.

Olyan többfunkciós hidratáló, bőrszínkiegyenlítő nappali arckrém, mely UVA/UVB szűrővel és fűzfakéreg kivonattal ápolja az arc érzékeny bőrét. A krém segít, hogy az arc bőre egyenletes színű és felszínű legyen. Kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat, és eltünteti a piros foltokat. Fűzfakéreg kivonat tartalma gyulladáscsökkentő hatású, míg a krémben lévő shea vaj a hosszan tartó hidratálást biztosítja. A Krém kiváló mattosító hatású 20 faktoros UVA/UVB szűrője pedig védi a bőrt a napsugarak káros hatásaitól. B5 provitamint és E-vitamint tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

IldaDb1990

2015. április 26.

Nagyon jo az allaga es a fedo kepessege.Alapozo helyett tokeletes.Gazdasagos.Batran ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Carillon

2015. április 25.

Sajnos én sem tudok róla pozitívat mondani.Pontosan ugyanazt tapasztaltam mint az előttem hozzászóló Laura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

laura04

2015. április 23.

Egy barátnőm ajánlotta de nekem nem vált be. Nehezen lehet elkenni a bőrön, foltos maradt tőle az arcom. Egyetlen pozitívuma, hogy az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Moszatka

2015. április 21.

Nekem a világosabbik árnyalat van meg, és eleinte féltem, mert sokaknál olvastam, hogy csomósodik. Én nem tapasztaltam. Szivaccsal viszem fel a bőrömre hidratáló krém után, úgy szépen eldolgozható. Próbáltam máshogy is felvinni, de a száraz szivacs bizonyult a leghatékonyabbnak. Sűrű krém, az én kombinált bőröm mattítja, nem kell púdereznem, ha ezt használom. A szárazabb részeket picit kiemeli, száraz bőrre nem hiszem hogy a legjobb. Nem mondanám, hogy annyira nagyon láthatatlanul beleolvad a bőrbe, de nem vészes. Tartós, egész nap bírja. Lassan fogy, csak kevés kell belőle. A bőröm nem irritálta, nem okozott pattanásokat sem. Az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

reksi26

2015. április 17.

Szerintem iszonyú, úgy kaptam ajándékba, de ez egy nagyon rossz ajándék volt. Nem tudom rendesen elkenni a bőrömön egyszerűen nem is ivódik be és ilyen csomókba megmarad. Mínusz csillagot sajnos nem lehet adni így 1...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

m-kati-89

2015. április 14.

Ez az első BB-krémem és már a 2. tubussal használom. Szerintem nagyon szépen fed, jó a színe, nekem tökéletes! Matt hatást eredményez, ami nálam nagy előny (utálom, ha csillog a fejem :D ) és sokáig fent marad. Valóban nem egyszerű a felvitele, de ujjal több részletben szépen el lehet dolgozni. Nálam 5*!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

renikee

2015. április 13.

Szerintem egész jó kis bb krém,a színe is jó,nem túl sötét. :) a garnier bb krémmel az volt a baj,hogy nagyon sötét volt még a lightos is,így áttértem a héliára. Az elején nem nagyon tudtam felkenni mert darabokban potyogott le,de már több mint egy éve használom és semmi gond vele,és elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

andeve

2015. április 13.

nekem személy szerint nagy bánatom, hogy nem az én bőrtípusomhoz való ez a BB, hanem akinek zsíros vagy zsírosabb a bőre, az én arcomon nagyon kiemeli a száraz részeket, még úgy is, hogy aláhidratálok. tetszenek az összetevők, ráadásul a fényvédője is fizikai, a szín- ami elég világos- is egy idő után hozzá oxidálódik az ember arcához, árban nagyon jó és magyar termék a magyar lány orcájára :) nehéz eldolgozni, próbáltam szivaccsal, kicsit vizezve, de rájöttem, hogy szakaszosan kell felkenni és úgy jóval egyszerűbb. attól, hogy nem az én arcomra való megadom neki, ami jár

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Lildi

2015. április 6.

Én meg vagyok vele elégedve. A bőröm nagyon száraz, ezért nekem minden nap shea vaj és hidratáló krém szükséges ahhoz, hogy a bőröm ne húzódjon (télen reggel este). Azért adok csak négy csillagot, mert valóban nehézkes az eldolgozása. Akkor tudom a legjobban eldolgozni, ha kevés shea vajat használok előtte. Így nem kezd el darabosodni. Próbáltam a vizes szivacsos megoldást, azonban, (lehet, hogy csak az én bénaságom) én úgy vettem észre, hogy inkább lemosom, mint sem eldolgozom vele. Sajnos egy pattanás mindig akad az arcomon, és mivel száraz a bőröm, általában foszlik azon a területen. Erre egyáltalán nem használhatom a krémet,mert nagyon kiemeli, így korrektor szükséges ezeken a területeken. Ami miatt megvettem az hogy a dobozán feltüntetett szín áll a bőrömhöz legközelebb, én a legvilágosabbat használom, és ez illeszkedik az arcomhoz. Ez előtt a Garnier bb-jét használtam, de a legvilágosabb árnyalat is borzalmasan állt. Besárgultam tőle, és több árnyalatbeli eltérés volt a krém és az arcszínem között. De tény, ha jó sminket szeretne az ember, akkor kizárólag jó minőségű alapozót használjon. Azoknak tudom ajánlani akik hétköznapi munkába járós sminket szeretnének, egyenletesebbé teszi az arcszínt, és a minimális sminket is jobban kiemeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

Bajbus

2015. április 4.

UPDATE: Bár nem szoktam ilyet tenni, ezt most muszáj lepontoznom így utólag! A korábbi négy helyett ez bizony csak egy silány egyes! Kicsit félretettem és most újból felkentem. Bizony azt kell hogy mondjam hogy ezt a krém nem fekszik szépen az arcon! Minden látszik rajta, illetve vele! Egyszerűen csúnya a finishe! Még a párom is megjegyezte, hogy ez az alapozó (neki minden ilyesmi az :D) amit felkentem szörnyű! :/ kukáztam...

Az itthon töltött napokra szerettem volna egy kis bőrkiegyenlítést, kiváltva az alapozót, mert ugye miért is tegyek fel full sminket ha csak a postás lát? :D sok ezret fájt a szívem kiadni egy bb krémért, a koreaiak a fehérítő miatt nálam szóba se jöhettek. Rá esett végül a választásom és megérte. A fedése egy bb-hez képest kiemelkedő, persze nagyobb bőrhibákat nem fed el. A tartóssága egy kis púderrel fantasztikus, 10órával később is fent van, a sminklemosó kendőn is látszik rendesen, mikor letörlöm. Aláhidratálni viszont valóban kell, különben olyan szárazbőr kinézetet kreál. Egy kis gyulladáscsökkentő hatása valóban van, viszont az állaga tényleg nem jó. Túl sűrű, csak vizes ujjakkal tudom szépen elolszlatni. Ezért vonok egy csillagot, de ár-érték arányban ez egy nevetségesen jó krém. Ja és a szaga is kicsit fura. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1