Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2015. május 22.

Olyan többfunkciós hidratáló, bőrszínkiegyenlítő nappali arckrém, mely UVA/UVB szűrővel és fűzfakéreg kivonattal ápolja az arc érzékeny bőrét. A krém segít, hogy az arc bőre egyenletes színű és felszínű legyen. Kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat, és eltünteti a piros foltokat. Fűzfakéreg kivonat tartalma gyulladáscsökkentő hatású, míg a krémben lévő shea vaj a hosszan tartó hidratálást biztosítja. A Krém kiváló mattosító hatású 20 faktoros UVA/UVB szűrője pedig védi a bőrt a napsugarak káros hatásaitól. B5 provitamint és E-vitamint tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szmoni

2015. február 22.

Ez csak valami vicc ugye? Ha lehetne nullát adni, azt adnék! Felkenés után totális hulla szín, annyira sűrű,hogy nem lehet eldolgozni, morzsálódik....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

EmmaHeather

2015. február 16.

Az első BB-krémem volt. Mindkét árnyalatát próbára tettem. Valahogy egyik sem a színem. A sötétebb túl sötét (lehet, hogy nyáron pont jó, ezt még nem próbáltam olyankor), a világos pedig túl világos ha az egész arcomra viszem fel. Éppen ezért kvázi korrektorként a szemem alá felkenve egész szép, természetes hatást kölcsönöz. A világosabb árnyalatát viszont azért szeretem kifejezetten nyáron használni az imént említett "korrektorként", mert nem nehéz, nem kell félni attól, hogy a nagy melegben az izzadtság hatására vagy strandvíz miatt elkenődik vagy maszatolódik az egész. Diszkréten egységesíti a szemem alatti kicsit sötétebb bőrfelületet a körülötte lévő bőrszínnel. Érzésre is könnyed, inkább tényleg egy hidratálókrémre hajaz, mintsem egy "vakolatszerű" alapozóra, de azért van fedése. Úgyhogy szeretem. Pont annyit tud, mint egy BB-krém. Kellemesen citrusos illatú. Egyébként amikor már megvolt mindkét árnyalatom próbáltam már összekeverni a két színt, és a keverék árnyalata egész jól sikerült, közelebb állt az arcbőröm színéhez, mint külön-külön. Csodaszernek nem nevezném, de fülledt nyári napokra, amikor tényleg csak egy leheletnyi fedésre van csak szükség (és igény) tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Cloudberry

2015. február 8.

Én imádom, bár nem önmagában használom. A Catrice Infinite Mattjának a legvilágosabb árnyalatából betáraztam kisöpréskor, vettem vagy ötöt, azokkal éldegéltem, de mivel eléggé albínó színem van, ez is elüt, főleg télen. Ezt szoktam hozzá keverni. A tenyeremben fele-fele arányban összekeverem és feltolom ecsettel. Így eldolgozható, de mégis "szárad" és tartós, jó az illata és pont jó a színe. A 3W Clinic púderével szoktam fixálni, abból is csak egy halovány mennyiséget, hogy természetes maradjon az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

purpuratulips

2015. február 7.

Nehéz kezelni, de szerintem megoldható. Egy ideig minden nap ezt használtam és teljesen meg voltam elégedve. Nem tudom mi történt, de egyszer csak a bőröm elkezdte visszautasítani és fura állaga lett mindig amikor megpróbáltam eloszlatni. Amúgy jó fedése van, ez volt az első BB krém amit kipróbáltam. Nem hatalmas csalódás, de inkább már mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Krisz78

2015. február 7.

Ahogy megjelent, egyből megvettem és azóta is csak vár és vár és vár.
Azt hiszem ezzel el is árultam, hogy mennyire vált be.
Sűrű, nehezen eldolgozható (hiába hidratálok alá), csúnyán kopik, és fénylek tőle, mint a Salamon töke.
Nem is értem, miért nem dobtam már ki.Talán azért, mert magyar és néha adok neki egy esélyt.De persze tök feleslegesen :(((
Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Ahogy megjelent, egyből megvettem és azóta is csak vár és vár és vár.
Azt hiszem ezzel el is árultam, hogy mennyire vált be.
Csalódás.

Kicsijó

2015. február 6.

Úgy kaptam ezt a krémet ajándékba.Miután megnéztem az itteni véleményeket kicsit azért elgondolkodtam ,hogy használjam-e vagy sem?! Egy próbát megér gondoltam ,úgy hogy felkentem.Hát ez valami szörnyű...Az állaga nagyon sűrű és ahogy előttem sokan írták gyorsan el kell dolgozni különben megszárad és ilyen nem is tudom minek nevezzem kis "galacsinokba" jön le az arcról.Gondolkodtam hogy lehetne még is használhatóvá tenni,így mindig össze keverek egy pici krémet a kézfejemen a hidratálómmal így használhatóbb.Persze veszít a fedő képességéből valamennyit de 100x jobb mint úgy simán!Ezért csak 4 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Ancsibaba1993

2015. február 3.

Hát ez valami borzalom... Sűrű állag,gyorsan el kell dolgozni mert megszárad és radírhoz hasonlóan pereg le az arcról... A bőröm totál semmi levegőhöz nem jut alatta,fél óra és tiszta zsír az egész arcom... Egy Helia-D terméktől nem ezt a szintet vártam sajnos nagyot csalódtam most...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Myselfie

2015. január 30.

Az első BB krémem, összességében meg vagyok vele elégedve. A világos árnyalat nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Használom már egy ideje, és most kezdtem el észrevenni, hogy szárad, nehezebb eloszlatni. Az erős, citrusos illatát én nagyon szeretem, azonban aki nem szereti ezt az illatot, az javaslom messziről kerülje a terméket! A felvitelének a titka szerintem annyi, hogy előtte mindenképp kenjük be az arcunkat hidratálókrémmel, így a BB krém eloszlatása is könnyebben fog menni. Valamint nem szabad (és szerintem nem is kell) túl sokat felvinni belőle, elég egy keveset gyorsan eloszlatni a kezünkkel az arcon.
Ár-érték arányban nekem megfelelt, a bőröm is szereti, nem érzem maszkszerűnek. Ennek ellenére ha találok egy másfajta BB krémet kedvező áron és hasonlóan világos színben, mindenképp ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Viivcsoo

2015. január 30.

Én 2000ért vettem, furcsa illata van és nem is fed igazan jól, bár csak bb krém:) Nekem tetszik hogy hidratál, viszont az nem hogy utána ragad. Még az plusz pont hogy, vannak világos színek belőle. Maga a Helia-D jó márka, és természetes összetevőkből is van, de én ezzel a bb-krémmel most nem vagyok megelégedve..nekem összességében nem tetszik igazán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

merchajnalka

2015. január 29.

UPDATE:
A mínusz csillagok megduplázták magukat. Szóval mínusz 1-1 csillag, mert rosszul kenhető, és mert önmagában nem hidratál eléggé. Kipróbálom ca CC krémet - hátha.

Eredeti bejegyzés: 2014. 01. 20.
Rögtön szólnék a mínusz egy csillagról. Pontosabban a 2xfél mínusz csillagról. Két probléma, ami nem végzetes és orvosolható is, de ha nem lenne, ez lenne a tökéletes bb krém számomra.
Egyrészt a sokak által emlegetett felvitel. Valóban kicsit nehézkes, de megoldható. Én 2 tenyerem között eldörzsölve, ezzel kicsit felmelegítve szoktam felvinni az egész arcomra. Így gyorsan, még száradás előtt (bár én inkább mondanám ezt púderessé válásnak) eloszlatható. Senki ne próbálkozzon ecsettel eme krém esetében. (Megj. nekem az vizes kezes verzió sem jött be, összegalacsinosodott tőle...) Másrészt, hogy ebben a hideg téli időben önmagában nem elég, kell alá az extra hidratálás. (Én a Helia-D érzékeny bőrre való nappali hidratálóval egészítem ki. Szerencsére jól működik egymással. Akárcsak Clinique sárga krémmel.)
És ami miatt nekem mégiscsak egyelőre ez marad a hétköznapi BB krémem:
Nagyon tetszik a világos és a normál verzió színe is. Mivel nem tudtam a tubus alapján dönteni (tesztert pedig nem tesznek ki - no komment) megvettem mindkettőt. Téli színemhez passzol a világos, nyárra pont jó lesz a normál. Nagyon tetszik az összkép, amit ad, fedése is megfelelő, jobb mint sok más bb krém esetében. A hibákra, bár ebből szerencsére nekem nincs sok, vagy szem alá nekem a lilás foltokra, kell a korrektor ez egyértelmű. Teljesen természetes lesz a végerdemény. Néha egy nagy pufi ecsettel át szoktam seperni az arcom, hogy a felesleget leszedjem. Az illata elég erős - talán a fűzfa kéreg kivonat - nekem nagyon erdei-fás hasonlatosságú. Az ún. nevezett száradás után, nekem látszatra kicsit púderessé válik, viszont érzetre nagyon is hidratáltnak tapasztalom a bőrömet. Miután az Eveline normál BB szétszedte az arcom (pedig 2 éve még nagyon bírtuk egymást a sárgásabb tónus ellenére is), ez a Helia-D BB rendbe hozta pár nap alatt a gyulladásokat... Szóval biztosan jót tesz a bőrömnek. Sminkelni is probléma nélkül tudok rá. Viszonylag jól bírja a hosszú hétköznapokat is, 6-8 óra simán, aztán már halványul a fedése, de egyenletesen, és este, mikor lemosom látszik, hogy még maradt belőle azért az arcomon. Ilyenkor tűnik fel igazán, milyen sokmindent elfedett. ;)
Szeretném, ha a nyári időszakban is működne majd a normál színű verzió, kiváltképp, ha magában önállóan is ellene velem és a meleg időjárásban a mattítása is megfelelő lenne, és akkor elmondhatom, hogy egyelőre megtaláltam a BB KRÉMEM. Majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

UPDATE:

Eredeti bejegyzés: 2014. 01. 20.
És ami miatt nekem mégiscsak egyelőre ez marad a hétköznapi BB krémem:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1